FENG SHUI

Feng shui: konsultacje & bazowe informacje na temat feng shui

Od jakiegoś czasu otrzymuję pytania o konsultacje feng shui.
I przyszedł czas kiedy mogę podzielić się z Wami swoim spojrzeniem na feng shui, ogólnie. A także bardziej oficjalnie zaprosić Was na konsultacje feng shui ♡

Oryginalnie planowałam wprowadzić konsultacje feng shui do swojej oferty od sierpnia bieżącego roku 2022. Od kilku tygodni są już dostępne.

O moich związkach z nauką feng shui

Feng shui przyciągało mnie od zawsze, czyli od kiedy pamiętam. Mój prywatny astrolog zalecił mi zajęcie się tą dziedziną zawodowo, zanim rozpoczęłam naukę w szkole Ustawień Systemowych, z którymi część z Was mnie kojarzy.
W tamtym czasie, około 2014 r., i również wcześniej chciałam rozwijać się w tym kierunku; jednak wtedy nie znalazłam mistrza, od którego chciałabym się uczyć.

Temat ten raz na czas wracał do mnie, bo ciągle była to wiedza, którą wiedziałam, że będę musiała przyswoić i zgłębić. A raczej studiować i zgłębiać, kiedy przyjdzie na to czas w moim życiu – czyli kiedy pojawi się w nim odpowiedni mistrz, związany z tą dziedziną.

Obecnie mam przywilej studiować w Yap Cheng Hai Academy, jednej z najlepszych szkół na świecie. Moimi głównymi nauczycielami są:
Solange Carlotti, która przekazała mi wiedzę poziomu podstawowego i średnio-zaawansowanego.
Mistrz Yap Boh Chu – obecnie głowa linii przekazu. Od mistrza Boh Chu otrzymałam techniki feng shui poziomu zaawansowanego, w tym techniki wodnego feng shui, na których przez lata najbardziej mi zależało.

konsultacje feng shui irmina wrona direction future

Są to moje pierwsze lata pracy jako konsultant feng shui, już nie tylko dla siebie i swojego bliskiego otoczenia, czyli rodziny i przyjaciół, ale też dla klientów.
Moje spojrzenie i wiedza z pewnością będą się zmieniać, a na pewno pogłębiać na przestrzeni czasu.

Feng shui jest rozbudowaną i głęboką nauką, i sztuką. Żeby przekazać pewną ilość informacji na jej temat, potrzeba lat, raczej niż tygodni albo miesięcy. Dlatego będę dzieliła się z Wami ciekawostkami na temat feng shui stopniowo.Celem praktyki feng shui jest wykorzystanie pomyślnych wpływów przestrzeni, otaczającego nas środowiska i również aspektu czasowego, – tak, żeby w naszym życiu było więcej sukcesu i szczęścia.

Różne miejsca i konkretne elementy miejsc oddziałują na nas w określony sposób; i nauka feng shui zajmuje się diagnozowaniem tych oddziaływań.
Również czas posiada swoje charakterystyki, i z pomocą feng shui obserwujemy je.

Podobnie, jak w przypadku oddziaływań środowiska, również w przypadku wpływów czasu jesteśmy w stanie rozpoznać kiedy czas jest dla nas przychylny, a kiedy nie.Każdy człowiek i jego sytuacja są unikatowe. Jednocześnie mamy wiele cech wspólnych z innymi ludźmi.

W feng shui obserwujemy zarówno uniwersalnie oddziaływania – czyli takie, które będą wpływały w określony sposób, pomyślny lub nie, praktycznie na każdego, lub na większość ludzi.

I również takie, które są pomyślne lub nie, dla danej osoby, a nawet tylko – dla danej osoby i w danym czasie np. miesiącu lub roku.

Feng shui jest bardzo techniczne i konkretne. Wspólnym mianownikiem dla feng shui i pozostałych metod, którymi pracuję, jest jego wysoka skuteczność.Jeśli masz pytania związane z feng shui, zachęcam do dzielenia się nimi. Postaram się poruszyć te wątki w przyszłych wpisach poświęconych praktyce feng shui.

Irmina WronaSerdecznie zapraszam na konsultacje feng shui dla klientów indywidualnych i biznesowych, w Polsce i poza.

Ze względu na specyfikę feng shui, wszystkie konsultacje muszą zawierać też pracę na żywo, w miejscach kluczowych dla klientów: w domu lub mieszkaniu, na ziemi do sprzedania lub zakupienia, w budynku firmy lub w innych, ważnych miejscach.

KONTAKT:

☎️ 516 615 773 Irmina
https://spaceluminous.com/kategoria-produktu/sesje/