Warsztat analizy snów i pracy ze snami – Poznań 7 stycznia 2018

Serdecznie zapraszamy na warsztat analizy snów i pracy ze snami, który odbędzie się 07 stycznia 2018 w Poznaniu. Dokładny adres zostanie udostępniony dla osób, które zgłoszą uczestnictwo.

Celem warsztatu jest zapoznanie się z techniką analizy snów oraz przygotowanie uczestników do samodzielnego posługiwania się nią.
W czasie zajęć można będzie m.in. uzyskać podstawowe informacje na temat procesu śnienia, poznać jego terapeutyczny potencjał, oraz popracować nad odczytaniem znaczenia ze snów opowiedzianych przez uczestników.

Zarys warsztatu:

Ponieważ jest to wydarzenie o charakterze samorozwojowym i terapeutycznym, rozpoczniemy od przedstawienia się i wymiany informacji. Uczestnicy będą mogli opowiedzieć parę słów o sobie, o tym co nas przyprowadziło na zajęcia, i co chcielibyśmy zyskać dla siebie przez uczestnictwo w wydarzeniu.

Następnie przejdziemy do części poświęconej tematyce śnienia. Posłuchamy informacji o samym procesie snu i o znaczeniu jakie sny mają w naszym życiu, a także o potencjalnych korzyściach, płynących z poświęcenia im większej uwagi.

Wykonamy ćwiczenia wspomagające wyobraźnię i kreatywność, które otworzą nam furtkę do samodzielnego posługiwania się analizą snów.

Będziemy również opowiadać nasze sny, rozkładać je na części pierwsze (z pomocą wcześniej wykonanych ćwiczeń), i później, na przykładach nauczymy się odczytywać ich znaczenie.
Każdy z uczestników będzie miał możliwość przedstawić swój sen lub sny i z nimi pracować, samemu i z pomocą grupy i prowadzącego.

Miejsce: dokładny adres zostanie podany bliżej terminu wydarzenia.

Do zobaczenia !

Prowadząca: Marta Wrona; tematyczny zakres pracy (m.in.): ustawienia systemowe (wg Berta Hellingera), psychologia transpersonalna – wzorce COEX, matryce okołoporodowe (wg Stanisłava Grofa) i sfera transpersonalna, archetypy (S. Grof, C.G. Jung), szamanizm, dwupunkt i kreowanie rzeczywistości z pola serca, ustawienia snów i astrologiczne, analiza snów i psychologia głębi.

#analizasnów #Jung #archetypy #warsztatsnów #rozwójosobisty

Link do wydarzenia na Facebook: https://www.facebook.com/events/195669280978306/

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *