Drogi, szlaki i ścieżki do Sukcesu-Warsztat Ustawień Systemowych, 1 grudnia 2019 Łódź / Zgierz

„Sukces ma twarz naszej matki.” – Bert Hellinger

Serdecznie zapraszamy na warsztat ustawień hellingerowskich, który odbędzie się 1 grudnia 2019 w Zgierzu pod Łodzią, w godzinach 12:00-20/21:00.

*Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc.

Adres: Jogostan, ul. Struga 23, Zgierz.

*W dniach 29 listopada – 6 grudnia istnieje również możliwość skorzystania z sesji indywidualnych w Łodzi (ustawień i innych). Więcej informacji na stronach:

Fanpage FB: https://www.facebook.com/SoulsOfSpace/
Strona www: http://spaceluminous.com/
Instagram: https://www.instagram.com/directionfuture/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCV9pj_pxbOpF_Bxr2VGfyLQ/videos

Ustawienia poprowadzi Marta Wrona, terapeutka certyfikowana w metodzie ustawień; certyfikat głównej, oficjalnej szkoły Berta Hellingera: https://spaceluminous.com/o-mnie/certyfikaty/

KONTAKT do organizatora:
Nr tel. 505 465 502 Anna
Email:

INFORMACJE O ZAPISACH, CENIE I REZERWACJI MIEJSC ZNAJDUJĄ SIĘ W OPISIE WYDARZENIA:

* * *

# O ustawieniach:

Ustawienia Systemowe są metodą pracy terapeutycznej. Ze względu na swój nieszablonowy charakter i wysoką skuteczność, cieszą się one rosnącą popularnością w Europie i poza nią.

Jest to metoda fenomenologiczna i holistyczna, która patrzy na osobę jako na całość, wraz ze wszystkimi czynnikami, które kształtowały ją, oraz wszystkimi, które miały wpływ na powstawanie problemu, z którym przychodzi.

Często rozwiązanie problemu leży zupełnie gdzie indziej, niż moglibyśmy się tego spodziewać, a poruszenie i uzdrowienie danego obszaru, np. relacji z rodzicami, pociąga za sobą polepszenie również innej sfery życia, np. naszej sytuacji materialnej czy relacji partnerskiej.

Sposób stosowania i działania pracy ustawieniowej znacząco odbiega od tego, z jakim mamy do czynienia w przypadku wielu innych metod terapeutycznych, stosowanych powszechnie.

Z reguły, chodzi tutaj nie tyle o wprowadzanie zmian, co raczej o przywrócenie tzw. „pierwotnych porządków”, które zakłócone, wprowadzają w nasze życia dysharmonie i chaos.

# Zakres problemów, które można ustawiać jest bardzo szeroki. Należą do nich:
– relacje rodzinne
– partnerstwo
– konflikty i kryzysy
– choroby i symptomy (w tym te nietypowe i trudne)
– emocje wschodzące w kontekście śmierci i towarzyszące im zmiany osobowości
– wypadki
– traumy
– uzależnienia
– przeszkody materialne i biznesowe, problemy dotyczące prowadzenia firm i organizacji, problemy zawodowe
– negatywnie na nas oddziałujące, zakryte przed nami tajemnice rodowe (np. adopcje, aborcje, morderstwa; dodatkowi członkowie systemu)
– zwierzęta (ustawienia dla zwierząt np. gdy chorują zwierzęta)
– kontakty ze zmarłymi, w tym kontakty z nieznanymi nam przodkami i ich towarzyszami (podróż w czasie)
– ustawienia astrologiczne np. przy trudnym ułożeniu lub tranzytach planet
– klątwy, archetypy i elementy karmiczne,
– ustawienia snów np. dla powtarzających się snów zawierających ukryte znaczenia
– oraz wiele innych.

* * *

# Różnica pomiędzy udziałem w warsztatach z ustawieniem własnym, a udziałem bez ustawienia własnego:

Uczestnictwo z ustawieniem własnym:

Udział w warsztatach z ustawieniem własnym obejmuje sesję terapeutyczną prowadzoną specjalnie dla konkretnej osoby nad wskazanym przez nią tematem (w trakcie warsztatów w grupie). Taka sesja trwa w przybliżeniu godzinę i daje możliwość spojrzenia na daną kwestię dotyczącą życia tej osoby, rozpoznania przyczyn stojących za jej problemem, ukazania potencjalnych rozwiązań i pracę z tym, co najbardziej wymaga interwencji.

Uczestnictwo w bez ustawienia własnego (dla tzw. reprezentantów i obserwatorów):

Wszyscy uczestnicy biorą aktywnie udział w ustawieniach. Ustawienia wykonywane są dla osób zgłaszających się do ustawienia własnego, czyli będziemy pracować z problemami wybranych uczestników grupy, które mogą być takie lub inne (przykładowe obszary tematyczne: relacje rodzinne, relacja partnerska, zdrowie, praca i finanse, kryzysy różnego rodzaju), ale każdy bierze udział w tej pracy i przechodzi proces terapeutyczny w jej trakcie, dlatego nie tylko osoby z ustawieniem własnym, ale także obserwatorzy i reprezentanci mają okazję wiele przepracować i wynieść z każdych warsztatów.

W czasie warsztatu prowadzone jest maksimum 8 sesji z ustawieniem własnym. Ilość miejsc dla obserwatorów i reprezentantów jest nieograniczona.

# Rezerwacja miejsc:
Miejsce na zajęciach rezerwuje wysłanie przedpłaty (200zł dla ustawień własnych i 50zł w przypadku reprezentantów). Przedpłata jest zwracana tylko w sytuacji, gdyby warsztaty miały się nie odbyć – warsztaty mogą zostać odwołane w przypadku niewystarczającej liczby zgłoszeń. Przedpłata nie jest zwracana w przypadku gdy osoba nie przyjdzie na warsztat lub zrezygnuje.

Koszt uczestnictwa:

500zł – osoby z ustawieniem własnym
200zł – reprezentanci i obserwatorzy

Koszt uczestnictwa przy wysłaniu przedpłaty do 24 listopada 2019:

450zł – osoby z ustawieniem własnym
150zł – reprezentanci i obserwatorzy

W przypadku większej ilości chętnych, niż przewidziana w wydarzeniu, o wzięciu udziału będzie decydować kolejność wpłat.

Przedpłaty prosimy wpłacać na konto:

Direction Future Marta Wrona
87 1160 2202 0000 0003 8580 9851
opis: warsztat ustawien 1 grudzien Zgierz ustawienie/reprezentant (proszę wybrać)

Po wysłaniu przedpłaty, prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na e-mail:

KONTAKT do organizatora (Ania):
Nr tel. 505 465 502
Email:

Do zobaczenia!

Designed by photoangel / Freepik

* * *

Kilka słów od prowadzącej na temat metody ustawień i dostępnych form uczestnictwa w warsztacie:

“Nie jest łatwo opisać ustawienia, ponieważ jednym z najbardziej poruszających aspektów ustawień (zwłaszcza w formie grupowej) jest element doświadczenia i bezpośredniego kontaktu z tym, co sesja pokazuje i jak oddziałuje na nas.

Bardzo ogólnie – Ustawienia są techniką terapeutyczną, w której patrzymy na to, co cały czas jest w naszym życiu obecne i co ma nas wpływ, ale pozostaje przed nami zakryte.

Podobnie jak inne metody, którymi posługuję się w pracy dla klienta i również na własnej ścieżce rozwoju osobistego, – ustawienia pracują z nieświadomą sferą naszego życia.

Czasami jesteśmy w sytuacjach, których nie chcemy – wiemy w jaki sposób do tego doszło, lub nie mamy pojęcia jak mogło do tego dojść, ale i tak nasza sytuacja wygląda tak a nie inaczej.
Np. ciągle wchodzimy w związki o podobnym schemacie (jako kochanka / jako rywalka / jako ofiara lub kat wobec partnera); ciągle kończymy związki w ten sam sposób; kochamy naszych rodziców, ale jesteśmy na nich wściekli, lub nie umiemy ich kochać mimo że przecież jesteśmy tu dzięki nim; dużo pracujemy a pieniędzy ciągle nie ma i irytujemy się, że ktoś inny ma coś za nic.
Inne przykłady – utrata ciąży (różnego rodzaju), traumy, uzależnienia, choroby, długi, i najróżniejsze inne tematy…

W ustawieniach istnieje możliwość pracy z tym wszystkim i bardzo często skuteczność jest naprawdę wysoka. Sposób pracy jest niestandardowy (jest to wyraźnie terapeutyczna metoda, ale wchodząca w duchowe sfery serca osoby, gdzie dużo do powiedzenia mają takie siły jak np. sumienie osobiste, rodzinne, grupowe, życie, śmierć, szczęście, los).

Działanie zazwyczaj nie jest natychmiastowe, tzn. czasami zmiany są odczuwalne od razu, ale na bardziej konkretny efekt warto poczekać, ponieważ po wykonaniu pracy przychodzi on stopniowo.

Jest to tzw. terapia krótkoterminowa albo ultrakrótkoterminowa – często jedno ustawienie wystarczy żeby zrobić porządek z danym tematem; nie jest to metoda nastawiona na pracę z klientem np. co tydzień. Ustawienia robimy przede wszystkim wtedy, gdy jest do zrobienia porządek w temacie, gdzie inne metody zawiodły albo który jest dla nas trudny i jednocześnie ważny.

Dostępne są 3 formy uczestnictwa w warsztacie:
– z ustawieniem własnym (ta forma obejmuje pracę nad tematem konkretnej osoby)
– jako reprezentant (praca bez osobnej sesji dla siebie, ale aktywny udział w pracy w grupie, też bardzo dużo wnosi)
– obserwator (dla osób, które chciałyby zobaczyć i doświadczyć ustawień żeby coś z tego wziąć dla siebie, ale nie są gotowe żeby uczestniczyć bardziej aktywnie niż obserwując prace pozostałych osób)

Dla osób zamkniętych na pracę w grupie, dostępne są też sesje indywidualne ustawień (pracuję wtedy sama z klientem). Takie sesje dostępne są głównie w Krakowie, regularnie też w Łodzi, i trochę rzadziej w Warszawie i Poznaniu (raz na 1-2 miesiące) i na bieżąco przez Internet i telefon. Pracuję dla klientów polskich i zagranicznych.

Sesje dostępne są w języku polskim i angielskim. Są różne możliwości poprowadzenia sesji ustawień – takie, gdy mówimy przy grupie nasz temat albo opowiadamy coś o problemie lub nie. Wszystkie są skuteczne.”

Więcej informacji znajdziecie na stronach Marty:
Fanpage FB: https://www.facebook.com/SoulsOfSpace/ ,
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCV9pj_pxbOpF_Bxr2VGfyLQ/videos ,
Strona www: https://spaceluminous.com/

Link do wydarzenia na Facebook: https://www.facebook.com/events/558225564929758/

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *