Terapeutyczne sesje indywidualne w listopadzie i grudniu / via Internet & telefon

Zapraszamy na terapeutyczne sesje indywidualne z Martą w listopadzie i grudniu, dostępne przez Internet i telefon:


Strona www: https://spaceluminous.com/
Instagram: https://www.instagram.com/directionfuture/
Facebook: https://www.facebook.com/SoulsOfSpace/
Youtube: https://www.youtube.com/cha…/UCV9pj_pxbOpF_Bxr2VGfyLQ/videos

* * *

Dostępne sesje:

Kroniki Akaszy:

Odczyt z Kronik Akaszy jest ezoteryczną techniką, pozwalającą na uzyskanie informacji i wskazówek dotyczących naszego obecnego życia, właściwego kierunku rozwoju osobistego i duchowego oraz wielu innych zagadnień.

Pozyskanie informacji i wskazówek, a czasami także potrzebne zabiegi energetyczne, odbywają się poprzez czasowe podłączenie do pola informacyjnego, zwanego Kronikami Akaszy; do pewnej przestrzeni w nas samych, która leży w obrębie naszej nadświadomości.

Indywidualna sesja ezoteryczna o głębokim terapeutycznym i uzdrawiającym działaniu.

*Dla osób, które potrzebują mocnego wsparcia psychicznego i duchowego, dłuższa sesja (2-2.5 h) będzie bardziej odpowiednia. Dla osób, które potrzebują zasięgnąć informacji lub mają do przepracowania 1 temat krótka sesja jest wystarczająca.

Więcej informacji: https://spaceluminous.com/kroniki-akaszy/

“Kronika Akaszy jest niczym ogromny, niezmierzony fotograficzny film, rejestrujący wszystkie pragnienia i ziemskie doświadczenia na naszej planecie. Ci, którzy postrzegają ją, zobaczą ją zobrazowaną następująco: Doświadczenia z życia każdej ludzkiej istoty od początku czasu, reakcje na doświadczenie całego królestwa zwierząt, nagromadzenie myślokształtów natury karmicznej (opartej na pożądaniu) każdej jednostki ludzkiej na arenie dziejów.” – Alice A. Bailey

# #

Ustawienia hellingerowskie:

Indywidualna sesja terapeutyczna metodą hellingerowską, dostosowana do potrzeb klienta. W trakcie trwania sesji możliwa jest praca nad dowolnym, wskazanym przez klienta lub wybranym wspólnie z terapeutką, tematem. Praca z użyciem figurek, lub alternatywnie kartek, lub innych pomocy (kryształy, poduszki, kubki itp.), a także tzw. wewnętrznych obrazów i medytacji.

*Dla osób, które potrzebują mocnego wsparcia psychicznego i duchowego, dłuższa sesja (2-2.5 h) będzie bardziej odpowiednia. W czasie krótkich sesji czas na omówienie tematu jest ograniczony do minimum. Skupiamy się na samej pracy metodą ustawień.

Więcej informacji: https://spaceluminous.com/sample-page/sesje-indywidualne/

“Życie przepływa przez nas w każdej chwili na nowo i całkowicie… Nasze życie było już w naszych rodzicach i przodkach i trwa nadal w naszych dzieciach.” – Bert Hellinger

# #

Analiza snów:

Odczytywanie zamkniętych we śnie informacji, wiadomości i przesłań posiada swój własny, uzdrawiający potencjał. Kiedy informacja ze snu przechodzi na poziom uświadomiony, szkodliwe mechanizmy automatycznie przestają w nas pracować, a przeciągające się procesy dobiegają końca.

Praca z analizą snów pozwala nam zrozumieć i lepiej poznać samych siebie. Rozpoznając znaczenie snu, możemy również rozpoznać istotne wzorce, które nieświadomie kierują nami i działają na nas destrukcyjnie; a co za tym idzie-odsłania również ścieżkę i możliwości zmienia ich na takie, które będą dla nas zdrowsze i lepsze.

Więcej informacji: https://spaceluminous.com/analiza-snow/

„Często śnimy o osobach, od których otrzymujemy list następnego dnia. Sprawdziłem to przy wielu okazjach, że w chwili kiedy sen się wydarzał, list już leżał w skrzynce adresata.” – C. G. Jung

# #

Dwupunkt z Procesem (Głęboka energetyczna praca w Polu Serca):

Dwupunkt, popularnie nazywany również „uzdrawianiem kwantowym” i „fizyką cudów” jest nowoczesną techniką ezoteryczną.

Celem Dwupunku jest otwarcie pola potencjału i wygenerowanie stamtąd najlepszego dostępnego rozwiązania dla problemu, bądź nadania najlepszego możliwego kierunku sytuacji, z którą obecnie przyszło nam się mierzyć; – na płaszczyźnie zdrowotnej, relacyjnej, biznesowej lub jakiejkolwiek innej.

Więcej informacji: https://spaceluminous.com/dwupunkt/

„‘Przyjrzyj się’ licznym możliwościom lub w pewien sposób ‘wyczuj je.’ Następnie dostrój się do ‘wirtualnej przestrzeni’, zawierającej najlepsze dla ciebie rozwiązanie. Dokonując zaledwie niewielkiej zmiany swojej skupionej intencji umożliwiasz sobie uzyskanie najlepszego z możliwych rezultatów, przy najmniejszym zauważalnym wysiłku. Skupiona intencja polega po prostu na zapisaniu czegoś w swoim umysłowym notatniku, a następnie zapomnieniu o tym i ‘poddaniu się.’ Jeśli trzymasz się kurczowo myśli o tym czego chcesz, to nie uwalniasz ich do wszechświata, więc jak mogą się spełnić?” – Richard Bartlett

# #

Tarot terapeutyczny:

Ezoteryczna sesja terapeutyczna o wielopoziomowym działaniu.

Za pomocą Tarota możemy zobaczyć w jakim kierunku wybrane sprawy rozwijają się „pod powierzchnią.”

Rozkłady, z których korzystamy w czasie sesji należą do Tarota psychologicznego (bazującego na koncepcjach jungowskich) oraz astrologicznego (wykorzystujące równocześnie głęboką ezoteryczną wiedzę, płynącą z astrologii i numerologii).

Tematy: Relacje (różne rodzaje rozkładów), decyzje (sprawdzenie jaka jest tendencja rozwoju wydarzeń dla różnych wariantów, przy dokonywaniu decyzji), prognozy (biznes i finanse, projekty, zdrowie, i inne) – różne rodzaje rozkładów, w tym krótkie, średniej długości ale i również duże, rozbudowane prognozy miesięczne, półroczne lub całoroczne (wgląd w całość tzw. 12 domów horoskopu klienta).

Pracujemy tylko z pytaniami etycznymi, i tylko z takimi na które nie boimy się uzyskać odpowiedzi. W przypadku wątpliwości co do zadania pytania, najpierw pytamy Tarota czy możemy zrobić na nie rozkład, i czy to będzie dobre dla osoby pytającej.

„Tarot ucieleśnia symboliczne prezentacje uniwersalnych idei, za którymi leżą wszelkie niejasności ludzkiego umysłu; i właśnie w tym rozumieniu, że zawierają one ukrytą doktrynę, którą jest realizacja poprzez kilka prawd, zakorzenionych w świadomości wszystkich.” – A. E. Waite

# #

Na życzenie także:
*Opracowanie horoskopu (ogólnego, partnerskiego, biznesowego, zapisu potencjałów i inne) – konieczne złożenie zamówienia z minimum 2 tygodniowym wyprzedzeniem
*Obrazy malowane z intencją (sztuka intuicyjna, transcendentalna) – zamówienia z minimum 2 tygodniowym wyprzedzeniem
*Sesje terapeutyczne z wglądem i przewodnictwem duchowym

* * *

#Koszt i rezerwacje sesji:

Koszt sesji trwającej maksymalnie do 1h 15min to 350zł – dla sesji przez Internet i telefon, i 400zł – dla sesji na żywo. Każde kolejne pół h plus 50zł.

Rezerwacje sesji odbywają się przez wpłatę zaliczki 100zł, po wcześniejszym ustaleniu terminu. Zaliczka nie jest zwracana, jeżeli osoba nie przyjdzie na spotkanie lub z niego zrezygnuje. Do 3 dni przed terminem istnieje możliwość przesunięcia sesji.

#ZAPISY I KONTAKT:

505 465 502 Anna
516 615 773 Marta
https://spaceluminous.com/kontakt/

Bardzo polecamy!

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *