Prognoza pogody astrologiczna – Live na Zoom | Transmisja na żywo

Środa, 8 kwietnia 2020, godz. 18:00

„Astrologia jest językiem. Jeżeli rozumiesz ten język, niebo mówi do ciebie.”
– Dane Rudhyar

W tym roku Święta wypadają w nietypowych okolicznościach, ze względu na sytuację związaną z epidemią. Z resztą nie tylko Święta, bo nie każdy obchodzi te konkretne Święta, ale również początek wiosny i nowego roku astronomicznego. Zachodzą naturalne zmiany w przyrodzie, do których wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni. Począwszy od 20 marca dni stają się dłuższe, jest coraz więcej słońca i zmierzamy do pełni słonecznej, szczytu wakacji.

Podświadomie czekaliśmy, nie tylko na wiosnę, ale na wszystko, co jej towarzyszy; na to, jak jej nadejście znajduje odzwierciedlenie w naszym życiu. Cała przyroda wybudza się i rozwija w rytmie tych zmian. I my także; – ponieważ jesteśmy istotami biologicznymi, i jesteśmy fizycznie i psychicznie połączeni ze światem natury. Intuicyjnie współgramy z ruchami Wszechświata, z cyklami Słońca i Księżyca, wpływami od nich przychodzącymi.

Tak jest zazwyczaj, natomiast w tym roku to nasze automatyczne, intuicyjne połączenie z naturalnymi cyklami i zmianą pór roku zostało zaburzone i do pewnego stopnia utracone. W konsekwencji niektórzy z nas czują się zagubieni. Głównym tematem jest epidemia koronawirusa, a proces wewnętrznego odrodzenia przebiega gdzieś w tle.

Celem tego webinaru jest dostrojenie się do początku wiosny i do nastroju Świąt (bez względu na wyznanie i światopogląd), biorąc pod uwagę działające obecnie układy i aspekty planet, i wybrzmiewającą jeszcze energię pełni. Jest dużo publikacji o samej pełni i powiem o niej trochę, jednak skupię się na dniach świątecznych i na emocjach, które będą nam w tych dniach towarzyszyły.

W czasie spotkania przedstawię astrologiczną prognozę pogody na czas bieżący oraz powiem o czynnikach, które ją ukształtowały. Omówię wpływ sytuacji na niebie na nas – w skali globalnej i w skali jednostki. Przedstawię także tło energetyczne i pogodowe dni Świąt.

Zapraszamy zarówno osoby zainteresowane astrologią jak i te, które nic o niej nie wiedzą.

Czas: Środa, 8 kwietnia, godz.18:00

! Czas transmisji jest ograniczony i prawdopodobnie omówimy tylko niektóre z ogromnej ilości ciekawych wątków !

Gorąco zachęcamy więc do zapisania się na naszą listę mailingową. Dla uczestników, którzy zostają z nami dłużej, dostępne będą atrakcyjne materiały oraz promocje, w tym również kolejne live’y – odpowiedzi na Wasze pytania.

Marta & Anna

Uczestnictwo w transmisji live jest bezpłatne. Żeby dołączyć do nas:

1. Wyślij email, wpisując w tytule „Astrolive 8 kwietnia” na: (Żeby dołączyć do listy mailingowej, w tytule maila dopisz LISTA)
2. Po wysłaniu do nas maila o tytule „Astrolive 8 kwietnia”, otrzymasz wiadomość z linkiem do spotkania na zoom.
3. Kliknij w link – pojawi się możliwość ściągnięcia bezpłatnego programu zoom.
4. Zainstaluj go na swoim komputerze.
5. Następnie ponownie kliknij w link do live’a – otworzy się okno spotkania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *