Harmonia w relacji z drugą osobą – Transmisja na żywo | Live na Zoom, 20 kwietnia 2020

ustawienia hellingera online internet telefon astrologia kroniki akaszy kraków łódź
Poniedziałek, 20 kwietnia, godz.18:30

W czasie webinaru dowiesz się, jak harmonijnie współgrać, współistnieć z drugim człowiekiem, na przykład z partnerem/partnerką, ale niekoniecznie; również ze wspólnikiem, dzieckiem, przełożonym lub też kimś innym. Przyjrzymy się przede wszystkim harmonii w relacjach międzyludzkich; z takiej perspektywy, że ja mam swój świat i jest też druga osoba, która ma swój.

* * * * * *

HARMONIA W RELACJACH – Live na Zoom

SPOTKANIE – relacja dwojga ludzi zawsze powoduje zmianę, transformację w każdym z nich.
Kiedy spotykają się dwie osoby, to spotkanie w pewnym stopniu zmienia je. Jakiekolwiek nie byłyby wcześniej, zmienia jedną i zmienia drugą w pewien sposób. Zatem relacje międzyludzkie są tym, co może mieć szerokie oddziaływanie na jednostkę, na nas. Oczywiście takie głębokie relacje jak relacje miłosne, albo jak np. relacja matki z dzieckiem – jest nam łatwo poczuć, wyobrazić sobie, jak silnie mogą działać. Ale wszystkie mają na nas wpływ.

Istnieje możliwość takiego prowadzenia relacji międzyludzkich, żeby służyły one emocjonalnemu i fizycznemu zdrowiu oraz polepszaniu się jakości życia obu stron.

W czasie webinaru dowiesz się, jak harmonijnie współgrać, współistnieć z drugim człowiekiem, na przykład z partnerem/partnerką, ale niekoniecznie; również ze wspólnikiem, dzieckiem, przełożonym lub też kimś innym. Przyjrzymy się przede wszystkim harmonii w relacjach międzyludzkich; z takiej perspektywy, że ja mam swój świat i jest też druga osoba, która ma swój.

Zrozumiesz, kiedy jest TWÓJ CZAS, żeby przejawić się w relacji, a gdzie zaczyna się PRZESTRZEŃ dla (ruchów) drugiej osoby. Kiedy jest właściwy moment na wykonanie ruchu w relacji, a kiedy niewykonanie go będzie lepszym wyborem.

Nauczysz się rozpoznawać TOKSYCZNOŚĆ w relacjach; dostrzegać w którym miejscu relacja zaczyna być toksyczna.

Zobaczysz jaką rolę odgrywają DYSTANS i BLISKOŚĆ w Twoich RELACJACH z innymi; – powiemy o DAWANIU PRZESTRZENI DRUGIEJ OSOBIE oraz o tym, jak wymierzyć tę właściwą odległość między Wami, w tej konkretnej relacji.

Zaobserwujemy gdzie leży GRANICA pomiędzy nami a kimś – ta niewidzialna granica, gdzie kończy się nasze terytorium psychiczne, a wchodzi terytorium drugiej osoby. Będziemy się uczyli tę granicę dostrzegać.
Ponieważ te granice, o których mówimy leżą w warstwie mentalnej i emocjonalnej a nie w świecie zewnętrznym, jest to trochę utrudnione, żeby je widzieć; i dlatego często są one przekraczane, a trudno jest z tym pracować, udowodnić to wielu osobom. Ale jest to bardzo ważne i będziemy się tym zajmować.

Nauczę Cię dostrzegać, rozpoznawać również te bardziej subtelne płaszczyzny, poziomy (wzajemnej relacji), na których także odbywa się spotkanie z drugim człowiekiem, tocząc się równocześnie do tego, co dzieje się między Wami w świecie materii i faktów.

Chociaż kładziemy duży nacisk na to, jak nasze relacje z innymi przebiegają w świecie fizycznym, – równolegle tworzą się one i rozgrywają również na poziomach emocjonalnym i mentalnym. To właśnie tam wiele naszych wzajemnych, partnerskich ruchów zachodzi wcześniej, poprzedzając nasze działania w świecie materii.

Często wchodząc w nową relację nieświadomie wnosimy do niej różne nierozwiązane sprawy z naszych poprzednich lub innych relacji. Takie coś oraz inne czynniki potrafią burzyć harmonię, która miałaby szansę zaistnieć, a gdzieś na początku (relacji) lub w pewnym momencie może się pojawić zaburzenie.

Powiem o tym, czym jest HARMONIA i jaka jest jej JAKOŚĆ, ze szczególnym naciskiem na harmonię między „ja” i „ty”.

Czas: Poniedziałek, 20 kwietnia, godz.18:30

! Czas transmisji jest ograniczony i prawdopodobnie omówimy tylko niektóre z ogromnej ilości ciekawych wątków !

Gorąco zachęcamy więc do zapisania się na naszą listę mailową. Dla uczestników, którzy zostają z nami dłużej, dostępne będę atrakcyjne materiały oraz promocje, w tym również kolejne live’y – odpowiedzi na Wasze pytania.

Marta & Anna

Uczestnictwo w transmisji live jest bezpłatne. Żeby dołączyć do nas:

1. Wyślij email, wpisując w tytule „Harmonia w relacjach” na:   (Żeby dołączyć do listy mailowej, w tytule maila dopisz LISTA)
2. Po wysłaniu do nas maila o tytule „Harmonia w relacjach”, otrzymasz wiadomość z linkiem do spotkania na zoom.
3. Kliknij w link – pojawi się możliwość ściągnięcia bezpłatnego programu zoom
4. Zainstaluj go na swoim komputerze
5. Następnie ponownie kliknij w link do live’a – otworzy się okno spotkania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *