Dom w metafizycznym znaczeniu | Życie rodzinne i kariera – Live na Zoom 15 maja 2020

Czas: Piątek, 15 maja 2020, godz.18:45

Zapraszamy Cię na majowy LIVE, czyli transmisję na żywo  przez  ZOOM. Tym razem poruszymy bazowy temat domu i rodziny, ale nie tylko, będziemy przyglądać się pojęciu domu w bardzo szerokim znaczeniu. Również w znaczeniu struktury, która pozwala, żeby inne rzeczy się na niej opierały. Co z tego wynika?  Ten live będzie poświęcony spojrzeniu na życie osobiste i temat kariery, kariery też w szerokim rozumieniu, jak chociażby wspinanie się na szczyt (w każdej ze sfer życia).

Dom jako temat ma dwa podstawowe i wyraźne oblicza, na które kładzie się nacisk. Jedno z nich pokazuje nam wymiar materialny, np. w znaczeniu nieruchomości. Drugie to pojęcie domu rozumiane głęboko w sercu, intuicyjnie, czyli domu psychicznego, emocjonalnego.   

Będziemy mówić  o domu w głębokim znaczeniu duchowym, symbolicznym, archetypowym. Przyjrzymy się różnym znaczeniom domu oraz temu, w jaki sposób nasz umysł rozumie to pojęcie.

Wiele osób rozmyśla i marzy o tym, żeby mieć dom, a inni borykają się z kłopotami w tym zakresie, np. coś im nie wychodzi z zakupem mieszkania, czy ze sprzedażą domu. Ludzie mają różne problemy w tym temacie. Często rozwiązania są dla nas dostępne, ale żeby je znaleźć, trzeba zrozumieć, o co tak naprawdę chodzi.

I ten webinar jest temu właśnie poświęcony – by otworzyć Twój umysł i pokazać temat domu z różnej perspektywy – na pewno z takiej, z jakiej go jeszcze nie rozpatrywałeś/aś. Trochę tak, jakbyśmy mieli ten dom obejść z jednej, z drugiej, z trzeciej strony – tak, aby, jeśli masz problem z domem w jakimkolwiek znaczeniu i aspekcie, to żebyś  zrozumiał/a, z czego on wynika i zobaczył, gdzie leżą rozwiązania.  

Wśród różnych zagadnień, które omówimy, przyjrzymy się także etapom życia, przez które przechodzimy, szczególnie czasowi dzieciństwa i starości,  oraz samemu życiu z nieodłącznym jego elementem śmierci. Porozmawiamy o tych pojęciach / jakościach, poddamy  to dogłębnej analizie. Powiemy o tym, w jaki sposób następuje ich wzajemne połączenie i jak to się łączy z tematem domu.

Od strony astrologicznej porozmawiamy o kardynalnej osi IV  – X dom, związanej ze znakami Raka i Koziorożca, Księżycem i Saturnem, naszym życiem rodzinnym i karierą.

Czas: Piątek, 15 maja 2020 godz.18:45-20:30

! Czas transmisji jest ograniczony i prawdopodobnie omówimy tylko niektóre z ogromnej ilości ciekawych wątków !

Gorąco zachęcamy więc do zapisania się na naszą listę mailingową. Dla uczestników, którzy zostają z nami dłużej, dostępne będą atrakcyjne materiały oraz promocje, w tym również kolejne live’y – odpowiedzi na Wasze pytania.

Marta & Anna

Uczestnictwo w transmisji live jest bezpłatne. Żeby dołączyć do nas :

1. Wyślij email, wpisując w tytule „Dom w archetypowym znaczeniu” na: (Żeby dołączyć do listy mailingowej, w tytule maila dopisz LISTA)
2. Po wysłaniu do nas maila o tytule „Dom w archetypowym znaczeniu”, otrzymasz wiadomość z linkiem do spotkania na zoom.
3. Kliknij w link – pojawi się możliwość ściągnięcia bezpłatnego programu zoom.
4. Zainstaluj go na swoim komputerze.
5. Następnie ponownie kliknij w link do live’a – otworzy się okno spotkania.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *