ASTROLOGIA: Czym jest Powrót Saturna?

ASTROLOGIA: Czym jest powrót Saturna?
ASTROLOGIA: Czym jest powrót Saturna?

MARCIN & MAŁGORZATA: Czy możesz nam powiedzieć ogólnie, co to jest przejście Saturna? Kiedy się to zaczyna, kiedy się kończy? – To może tak na początek.

IRMINA: Dobrze, wytłumaczę co to jest przejście Saturna.

To jest taki czas w naszym życiu, kiedy Saturn – czyli planeta karmy, planeta związana z odpowiedzialnością, związana również z czasem, ze starym wiekiem, związana z różnymi aspektami naszej struktury, naszej rodziny – wraca do takiego położenia, w jakim była w momencie naszych narodzin.

Kiedy rodzimy się, wszystkie planety i również światła… one są w jakimś położeniu w naszym horoskopie i są w jakimś położeniu wzajemności względem siebie. Te planety widzimy w ten sposób – tak jakbyśmy stali w danym punkcie na Ziemi, tam gdzie się urodziliśmy, czyli na przykład ktoś się urodził w szpitalu w Warszawie i dokładnie z tego miejsca geograficznego na Ziemi, o tej konkretnej godzinie, można zaobserwować jakie było położenie świateł, gwiazd, planet względem tego miejsca i miejsca w czasie, gdzie dana osoba się narodziła. Także kiedy patrzymy na horoskop to on nam to pokazuje. Że w tym momencie obraz nieba był taki – to jest jak zdjęcie, slajd – i na tym zdjęciu czyli horoskopie urodzeniowym, mamy wiele różnych elementów, mamy planety, mamy tzw. domy, mamy znaki Zodiaku; wszystko z tego ma znaczenie. Jest to przedstawienie różnych sił, które mają znaczenie w naszym życiu. Planety można postrzegać również archetypowo. I same przestrzenie, gdzie one się znajdują – zarówno jeżeli chodzi o położenie ich w znakach Zodiaku, tych popularnych, które wszyscy znamy (jak Lew, Waga, Koziorożec, itd.) i również ich położenie w tzw. domach, czyli w sektorach życia. Więc kiedy się rodzimy, jest określone położenie planet i świateł. Każda z planet ma wiele znaczeń – ma wiele poziomów działania również – i w tym wszystkim są takie kwestie, jak nasze życie, temat śmierci, temat naszej rodziny, temat naszego dzieciństwa, nasze zdrowie, kiedy jesteśmy dorośli to również praca, nasze hobby, marzenia, partnerzy, itd. itd.

Czyli wszystkie aspekty naszego życia widać w horoskopie i planety, te tzw. domy oraz znaki Zodiaku pozwalają nam odczytywać jakie są potencjały i jakie są wzajemne układy tych różnych elementów względem siebie w życiu danej osoby. I w tym wszystkim jest też Saturn. Wśród tych wszystkich planet i świateł jest również Saturn.

Kiedy jesteśmy na Ziemi, to wszystkie planety – i te, które obserwujemy bez użycia teleskopów, i te, które możemy zaobserwować tylko przy użyciu przyrządów do tego służących – one wszystkie są w ruchu. Także rodzimy się i nasz horoskop jest niczym zdjęcie, stop-klatka tego momentu, ale Wszechświat nie zatrzymuje się wtedy, tylko on dalej kontynuuje swoje ruchy. I wszystkie planety poruszają się i zmieniają cały czas swoje położenie. Tak… w ten sposób możemy zaobserwować, że wszystko się cały czas porusza, ale też posiada swoje cykle.
Ponieważ, jak wiemy, Słońce przemieszcza się przez znaki Zodiaku i cały rok zajmuje Słońcu przejście przez wszystkie znaki – około trzydziestu dni przechodzi przez jeden znak… Jeżeli chodzi o Księżyc, on przechodzi przez około dwadzieścia osiem dni przez wszystkie znaki Zodiaku.
I każda z planet również – bo to były światła – każda z planet posiada swoje cykle. Te cykle mają różne długości czasu. Jeżeli chodzi o Saturna, jego cykl zajmuje około trzydziestu lat. Więc jeżeli Saturn był w pewnym położeniu na niebie względem obserwatora, w momencie naszych narodzin, to musi minąć około trzydziestu lat, aż będziemy mogli znowu zobaczyć go w tym samym miejscu. I właśnie ten moment – kiedy Saturn wraca do swojego oryginalnego położenia – nazywamy Powrotem Saturna.

Więcej o Powrocie Saturna pojawi się na naszym blogu w najbliższe tygodnie. Zachęcamy również do obejrzenia obszernego materiału na ten temat, dostępnego na naszym kanale Youtube: Direction Future.

ZAPRASZAMY serdecznie na konsultacje astrologiczne

Praca z analizą horoskopu urodzeniowego człowieka, relacji (partnerskiej, rodzinnej, biznesowej, innej) lub projektu, zespołu czy firmy jest sesją terapeutyczną o wielopoziomowym działaniu ⛲️

Dzięki pracy z astrologią dogłębnie zrozumiesz i poznasz swoją sytuację, żebyś w konsekwencji mógł(a) łatwiej się w niej odnaleźć, wejść z nią w harmonię. I z tego miejsca również wprowadzić upragnione zmiany, które najpierw muszą się zadziać na poziomie świadomości. Ale nie świadomości w znaczeniu intelektu, a raczej faktycznego zrozumienia, doświadczenia i uzyskania osobistego wglądu.

Więcej informacji wkrótce ♥️

Konsultacje dostępne są na bieżąco online – via Skype, Messenger, Zoom, telefon ☎️? oraz na żywo w Krakowie, raz na 1-2 miesiące też w Łodzi, w języku polskim i angielskim ?

?ZAPISY & KONTAKT:

505 465 502 Anna Maria – manager
516 615 773 Irmina – osoba prowadząca
https://spaceluminous.com/kontakt/

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *