Feng Shui: Pomoc bezdzietnym parom

feng shui konsultacja kraków irmina wrona astrologia konstelacje systemowe kroniki akaszy

Szczęście potomstwa…

„Chińska definicja pomyślnego losu obejmuje wiele aspektów ludzkiego życia. Sądzę, że jedną z rzeczy najbliższych naszym sercom jest pomyślność potomstwa, dobrobyt i bezpieczeństwo dzieci, czyli – krótko mówiąc – szczęście następnego pokolenia. Feng shui odnosi się  również do tej kwestii, oferując najróżniejsze sposoby aktywizacji pomyślnego losu naszych dzieci i wnuków.

W gruncie rzeczy to właśnie ten aspekt działania feng shui przyciągnął moją uwagę wiele lat temu, gdy zaczęłam się dopiero nim interesować. Oboje z mężem rozpaczliwie pragnęliśmy mieć dziecko i stać się prawdziwą rodziną, ale Jennifer uparcie odmawiała pojawienia się na świecie, co nastąpiło dopiero po latach, gdy za radą Yap Cheng Haia udało mi się zaktywizować szczęście potomstwa męża.

Wspólnie ustaliliśmy położenie głównej sypialni w nowym domu i wyznaczyliśmy kierunek spania męża, aby zapewnić poczęcie dziecka. Zaktywizowaliśmy kierunek nien yen męża, który oznacza pomyślność jego rodziny. Umiejscowiliśmy główną sypialnię w jego kierunku nien yen, czyli we wschodnim obszarze domu, a spał głową w swoim kierunku sheng chi, to jest w kierunku największej pomyślności.

Zacytowany tekst pochodzi z książki „Magia Smoka”, autorstwa Lillian Too. Jest on częścią rozdziału „Poprawa życia miłosnego”, którego inne fragmenty znajdziesz we wcześniejszych wpisach:

Poprawa życia miłosnego w ujęciu Feng Shui

Feng Shui: Jak przywołać miłość?

Czy Feng shui może pomóc w znalezieniu bratniej duszy?

Dopiero po tych wszystkich zabiegach w końcu zaszłam w ciążę.

Zastosowaliśmy przy tym formułę pa kua lo shu Szkoły Kompasu, dzięki której w zależności od daty urodzin każdy może wyznaczyć osobiste pomyślne i niepomyślne kierunki oraz miejsca. Od tamtego momentu wiele razy przekonałam się, jak potężnie działa owa formuła i jak łatwo ją zastosować. Jeśli użyje się jej w życiu codziennym, na wiele sposobów poprawi pomyślność każdego z nas.

Wciąż mieszkamy w tym samym domu, jednak aby zapewnić rodzinie trwałą harmonię i szczęście, z biegiem lat wprowadzałam różne ulepszenia zasady feng shui.

Z czasem stałam się ekspertem od feng shui. Kiedy po dziewięciu latach spędzonych w Hongkongu wróciłam do Malezji, okazało się, że zgromadziłam na ten temat sporą wiedzę. Nabrałam również wielkiego szacunku dla tej wspaniałej dyscypliny.

Nauczenie się feng shui nie jest trudne, lecz prawidłowe zastosowanie jego zasad w naszej przestrzeni życiowej wymaga praktyki, feng shui bowiem nie jest statyczne, lecz dynamiczne. Przecież nasze aspiracje też się zmieniają w zależności od tego, w jakiej fazie życia się aktualnie znajdujemy.

Feng shui można zastosować w celu poprawienia każdego aspektu ludzkiego losu. Może nam pomóc w miłości, romansach i małżeństwie, stworzyć nowe szanse na osiągnięcie sukcesu i nadać impet karierze.
Feng shui przyciągnie do domu pomoc i dobrą wolę, wprowadzi w nasze życie życzliwych ludzi, podpowie drogę wyjścia z tarapatów i – co najbardziej obiecujące – może nas uczynić niesamowicie bogatymi.
Dzięki feng shui możecie mieć cudowne dzieci, pomóc następnemu pokoleniu w zdobyciu większej motywacji i świadomości celów życiowych.

konsultacje feng shui konsultantka lillian too astrologia horoskop urodzeniowy konstelacje systemowe irmina wrona

Południowy narożnik domu przyjęliśmy za punkt, według którego ustaliliśmy położenie głównej sypialni, spaliśmy z głową na południowy wschód. Te dwie podstawowe zmiany przesądziły o pomyślności naszego potomstwa, gdyż dopiero po zamieszkaniu w tym domu i spaniu w tym pokoju doczekaliśmy się dziecka! Pamiętajmy jednak, iż kierunki tu zastosowane nie są uniwersalne. Osoby pragnące zaktywizować pomyślność własnego potomstwa powinny najpierw wyznaczyć własne kierunki nien yen i sheng chi.

W przyszłości będziemy publikować więcej wpisów na temat Feng Shui, i z radością pragniemy poinformować, że wkrótce, w naszej ofercie dostępne będą też konsultacje Feng Shui.

Tymczasem zapraszamy na indywidualne sesje terapeutyczne m. in. Ustawienia systemowe, Konsultacje astrologiczne, Odczyty z Kronik Akaszy.

Większość z obecnie dostępnych usług znajdziesz tutaj.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie feng-shui-konsultacja-astrologiczna-irmina-wrona-kroniki-akaszy-iching-konstelacje-systemowe-ustawienia-hellingera-683x1024.jpg

ZAPISY & KONTAKT:

https://spaceluminous.com/kontakt/
576 877 236 – Annamaria (manager) & Irmina (osoba prowadząca)

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *