Nowe ceny & Nowy etap firmy Direction Future

Nowe ceny & Nowy etap firmy Direction Future

Wraz z początkiem roku 2022 obowiązywać będą nowe ceny na pracę ze mną.
Również sam charakter mojej pracy dla Was stopniowo zmienia się, zmierzając ku swojej nowej formie, bardziej holistycznej i bardziej kompatybilnej ze mną na obecny czas.

Jak wiecie, kilka lat temu rozpoczęłam naukę w Moskiewska Akademia Astrologii pod rektoratem Michaiła Lewina. Chociaż nie planowałam być astrologiem, życie zdecydowało inaczej. Mój cel wtedy, rozpoczynając studia u Rosjan był taki, że chciałam nauczyć się astrologii na faktycznie wysokim poziomie po to, żeby móc jeszcze lepiej prowadzić ustawienia.

Ustawienia Systemowe same w sobie są metodą kompletną, która nie potrzebuje zasilania innymi formami pracy żeby doprowadzić nas do rozwiązań.
Jednak wiedza, która płynie z astrologii pozwala lepiej i bardziej klarownie poczuć poszczególne energie i stanowi ogromne wsparcie w każdej branży i sferze życia. Szczególnie tutaj – w przestrzeni informacyjnej, – ponieważ ustawienia zawierają charakterystyczny element transformacji i integracji przeciwieństw.

W tamtym czasie brakowało mi na rynku specjalisty, który pracuje ustawieniami, i zarazem jest kimś, kogo osobiście darzyłabym zaufaniem, i również posiadającego dogłębną wiedzę z astrologii i wgląd w astrologię. Kogoś, do kogo mogłabym przyjść i pracować z tym, z czym chciałam.

I tak, za okołó pół roku kończę swoje 5 letnie studia w Moskiewskiej Akademii Astrologii. Co oczywiście nie jest końcem nauki, ponieważ astrologii można się uczyć całe życie i nadal wiele pozostaje do odkrycia.

W międzyczasie zaczęłam budować też swój system ustawień planetarnych, czyli ustawień, w których możemy pracować z tematem trudnych układów planet, w tym wpływów gwiazd stałych, po to żeby transformować te układy na naszą korzyść.
Każda jakość posiada dwie strony, tą trudną i tą przyjazną. Kiedy wiemy z jakim rodzajem energii mamy do czynienia, wiemy jak możemy ją ukierunkować, żeby zamiast uprzykrzać nasze życie, przynosiła nam korzyści.

Inną z technik, z których korzystam, która również pozwala uzyskać ten efekt jest Namkha, przekazana mi przez mojego głównego duchowego i rdzennego mistrza Chogyala Namkhai Norbu.

Wcześniej rozdzielałam wszystkie rodzaje sesji i każdy z Was zamawiał albo ustawienia, albo dwupunkt, albo konsultację astrologiczną, Kroniki Akaszy lub inną. Ten system – wybrania konkretnej metody nadal będzie dostępny.

Teraz dodatkowo, bez względu na to, którą metodę chcesz wybrać, i czy jesteś zdecydowany/a na konkretną metodę czy po prostu przychodzisz ze swoim tematem/problemem w celu terapii traumy, uzdrowienia swojej sytuacji czy sytuacji firmy, – jeżeli będziesz chciał/a, będziesz miał/a możliwość podania swoich danych urodzeniowych i innych kluczowych dla Ciebie informacji przy zamawianiu sesji, które uwzględnię gdy będziemy pracować.

Ci z Was, którzy pracują ze mną dłużej lub znają mnie dłużej wiedzą, że zanim zaczęłam szkołę ustawień, mój astrolog doradził mi zajęcie się feng shui. Jednak w tamtym czasie nie znalazłam mistrza, od którego chciałabym się uczyć. Chociaż na rynku zazwyczaj jest wiele osób, w tym dobre osoby, jestem intuicyjna i muszę kogoś poczuć i wiedzieć, że to „tędy” mam iść. Zawsze wybieram osoby, które są dla mnie autorytetem i potrafię długo czekać, żeby zacząć się czegoś uczyć. W przypadku feng shui czekałam kilkanaście lat.

Tak było też z Tarotem, z którym miałam styczność, ale którego nie uczyłam się przez długi czas, mimo że miałam do tego predyspozycje.
Jednak chciałam mieć pewność, że nauczę się od odpowiedniej osoby.

Wybrałam potencjalnie dwie osoby, od których chciałabym się nauczyć Tarota, Galinę Piunowa z Moskiewskiej Akademii Astrologii i Lynn Koiner ze Stanów. Obie z nich doradziły mi zajęcie się Tarotem w czasie osobistych konsultacji, gdzie pracowały z moim kosmogramem.

Udało mi się w końcu uprosić Galinę, żeby przekazała wiedzę z Tarota. System, z którego korzystam w pracy dla Was został mi przekazany przez nią. Obecnie uczę się od niej również astrologii horarnej.

W końcu trafiłam również na swoją linię mistrzów feng shui. Uczę się w malezyjskiej szkole Yap Cheng Hai Academy, jednej z najlepszych szkół na świecie, gdzie obecnie poszerzam swoją wiedzę od nauczycieli, których intuicyjnie poczułam.

Cały czas uzupełniam swój warsztat pracy o szkoły, warsztaty i kursy u najlepszych osób, które były dla mnie inspiracją przez lata i stopniowo mogłam i mogę uczestniczyć w pracy z nimi, nie tylko w formach online ale też na żywo, w tym na osobistych szkoleniach 1:1.

Więcej o sobie i swojej pracy napiszę w przyszłości, tutaj chciałam podzielić się z Wami informacją o cenach. Przy okazji napisałam trochę więcej.

Nowe ceny będą oscylowały w granicach od 1250-1500zł dla konsultacji indywidualnej online bez względu na metodę pracy, z której korzystasz. Sesje na żywo będą kosztowały około 1800zł. To są wstępne ceny dla sesji trwających planowo 2-3h.

Od czasu do czasu będę prowadzić też warsztaty online i na żywo. Ogólne warsztaty jak warsztaty ustawień i świadomego śnienia.  Z nowych warsztatów przewiduję również szkoleniowe warsztaty pracy z Kronikami Akaszy i Tarotem.

Wśród warsztatów ustawień dostępne będą też warsztaty tematyczne. Przewiduję tematy, które w szczególny sposób czuję jako „swoje” czyli takie, z którymi musiałam wiele pracować sama, z których wiedzę nieprzerwanie poszerzam, i z którymi dużo pracowałam i pracuję dla klientów.
 
Między innymi będą to moje autorskie programy:
Ciało finansowe,
Terapia firmy ™,
Dom w archetypowym znaczeniu,
Sukces przez kryzys/ Jak wejść do sukcesu przez bramę kryzysu,
Seksualność w sferze finansowej i biznesowej; działanie męskiej i żeńskiej zasady w biznesie, uszkodzenia i uzdrowienie planety Wenus,
Wymiana energii w biznesie i harmonia w relacjach partnerskich osobistych i biznesowych – Mechanizm Wagi i oś II-VIII dom,
Transformacja destruktywnych i otwieranie pomyślnych wpływów planet pokoleniowych na sferę finansową, zawodową, społeczną. Odwracanie monety planet

To niektóre z informacji na bieżący moment. 

Bliżej stycznia podam Wam więcej szczegółowych informacji.    

Irmina

#nowyetap #nowypoziom #ustawieniasystemowe #terapiatraumy #terapiafirmy #ciałofinansowe #konsultacjefengshui #fengshuikonsultacje #własnydom #mójdom #własnadroga #własnamarka #directionfuture #irminawrona #konstelacje #astrologia #konsultacjeastrologiczne #astrolog #tarocistka #tarocista #ezoteryka #sukcesprzezkryzys #namkha #dwupunkt #kronikiakaszy #ustawienia #znakizodiaku #własnafirma


     

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *