Ustawienia systemowe dla biznesu

ustawienia systemowe irmina wrona konstelacje feng shui dla biznesu

Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś skąd przyszedł Twój zawód?

Pracując z tematami dotyczącymi zawodów, często jesteśmy w stanie zobaczyć czas, w którym dana profesja miała swój moment początku/narodzin, w historii naszego rodu. Widać również na co odpowiedzią jest lub pierwotnie miało być jej pojawienie się. Czemu, komu oryginalnie miała(by) ona służyć.

Podążając i schodząc od najbliższych teraźniejszości do bardziej odległych, głębszych warstw emocji, możemy rozpoznać konkretne osoby i wydarzenia; i zobaczyć korzenie naszego zawodu.
W wielu przypadkach, początek zawodu, który wykonujemy oraz sam zawód, są osadzone w czasie na długo przed naszymi narodzinami, a nawet przed narodzinami naszych rodziców.

⛩️
Oto kilka zdjęć z sesji ustawień systemowych-biznesowych, podczas której pracowałyśmy z tematem możliwości odniesienia sukcesu, oraz pragnieniem zarabiania pieniędzy lekko.

Klientka przez lata zarabiała małe pieniądze. Dodatkowo, wynagrodzenie, które otrzymywała było nieadekwatne do czasu i energii, które dawała w swoich pracach.

⛩️
Opis fragmentów ustawienia z komentarzem:

Temat wyjściowy: Pragnienie odniesienie sukcesu w nowym zawodzie i zarabianie dobrych pieniędzy lekko.

Obecnie wybrany, nowy zawód, którego kluczowym motywem jest „praca z energią” zaprowadził nas do wydarzeń z czasu życia pradziadków klientki.

„Praca z energią” w ustawieniu spersonifikowana przez figurkę w ognistym kombinezonie odsłoniła rdzenne wydarzenie w linii rodu, w którym pradziadek klientki zginął od uderzenia piorunem.

Prababcia związała się z kolejnym mężczyzną, ale ten drugi był dla jej rodziny „pra-dziadczymem”, a nie ojcem/dziadkiem.

Życie poprzedniego męża, skończyło się tragicznie i nagle, przez to cała jego egzystencja i wkład, zostały jakby zanegowane, wyparte, odgrodzone na wskutek traumy. To spowodowało, że gałąź systemu pozostawała odłączona od jednego ze swoich biologicznych „ojców”, od którego przyszło życie, które teraz płynie w potomkach.

ustawienia hellingerowskie direction future sesje online i telefoniczne konsultacje astrologiczne
Obraz zamykający ustawienie

⛩️
Z tematami zawodowymi możemy pracować różnymi metodami, i obserwować je z różnych perspektyw, gdzie każda pozwoli zobaczyć pewien charakterystyczny element.

Przy pomocy astrologii zdolności „parapsychiczne”, do których zaliczamy „pracę z energią” są związane z wpływem planety Uran, jednej z tzw. planet pokoleniowych.
Ustawienie to odsłoniło nie tylko pragnienie klientki, ale też jej faktyczne zdolności/potencjał do pracy z energią, które są dziedziczone w linii rodu.

⛩️
Uran rządzi nie tylko zdolnościami paranormalnymi; m. in. rządzi on też prądem/elektrycznością i błyskawicami.

Pełny cykl Urana trwa 84 lata. Dlatego jego działanie i wpływy możemy łatwiej zaobserwować patrząc z perspektywy czasu, analizując większe i dłuższe cykle niż czas życia jednostki.

W przeszłości, w tej rodzinie wpływy Urana manifestują się w formie gwałtownego wydarzenia – jako porażenie i śmierć od uderzenia piorunem u pradziadka, w następnych pokoleniach odsłaniają się w formie powołania zawodowego do pracy z energią u prawnuczki.

⛩️
Czasami danym energiom (np. uranicznym, neptunicznym) potrzeba nadać odpowiedni kierunek, bo wtedy możemy z nich skorzystać i mogą one być czymś, co działa na korzyść np. w naszym zawodzie.

Kiedy wpływy danej energii są silne, ale nie jest nadany odpowiedni kierunek, może to przypominać rzekę, która wlewa się i zalewa miasto, niszcząc życie mieszkańców.
Często najpierw energia pojawia się w bardziej surowej formie i powoduje straty i przeszkody, bo musi zostać rozpoznana i okiełznana, zanim będzie można zrobić z niej użytek.

Ustawienie, w którym odsłonił się ten wątek, było znacznie bardziej rozbudowane i wielowymiarowe niż opis tego fragmentu.

⛩️
Lubię pracować z tematami zawodowo-finansowymi i mam wiele ciekawych przykładów, ale mało czasu by je składać w posty, plus nie setki, a tysiące zdjęć <3

???️Kontakt z nami:
?
? https://spaceluminous.com/kontakt/
☎️ 516 615 773, 576 877 236 Irmina

?Nasze media:
Www: https://spaceluminous.com/ & directionfuture.biz
Facebook: Direction Future Kierunek Przyszłość Irmina Wrona
Instagram: directionfuture
Youtube: Direction Future
Tiktok: directionfuture
Paypal:
Myworld: https://myw.tf/dt7w1q

#ustawienia #biznesowe #ustawieniasystemowe #konstelacje #planety #gwiazdy #uran #ustawieniaplanetarne #ustawieniaonline #sesjeonline #korzenie #rodowe #ród #systemrodzinny #własnafirma #zmianazawodu #sukces #finanse #pieniądze #astrologiafinansowa #astrologiabiznesowa #konsultacje #konsultanci #berthellinger #sukcesprzezkryzys #biznesoweinspiracje

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *