PIENIĄDZE W ASTROLOGII

konsultacje astrologiczne astrologia biznesowa dla firm ustawienia systemowe finanse


Konkretne przestrzenie, planety i aspekty w horoskopie pokazują nam temat finansów w życiu człowieka. Czy to jest coś, czym człowiek się będzie dużo zajmował? Czy to jest coś, co po prostu jest obecne jako jedna ze sfer życia, podczas gdy akcent położony jest na inne sfery?

Jak wygląda sytuacja dotycząca pieniędzy dla tej osoby? W jaki sposób może ona zarabiać pieniądze? Lub, skąd te pieniądze mogą przyjść?

Może jesteś w stanie zarobić dużo jako mechanik, ale już nie jako projektant samochodów. Albo jako projektant zarobisz dużo, ale jako mechanik niewiele.
Niektórzy ludzie mają przygotowane duże pieniądze, oszczędzane z myślą o nich przez długie lata np. przez ich rodziców / rodzinę, – ciągle jeszcze przebywając w łonie matki.

Pracując z horoskopem urodzeniowym możemy zobaczyć sytuację pieniędzy w życiu danej osoby też bardziej ogólnie:
Czy mam zapisane w swoim wykresie urodzeniowym duże pieniądze?
Jakie są blokady w kwestiach finansowych w moim życiu, w obecnym czasie? Skąd wynikają te blokady, jaka jest ich jakość/charakter? Co mogę zrobić, żeby się z tym uporać i otworzyć drzwi do większych pieniędzy?

Podobnie jak w pracy metodą ustawień Berta Hellingera, dostrzegamy, że pieniądze wskazują na coś, co jest głębiej, – wiemy, że one wskazują na temat życia. Także w astrologii obszary, które dotyczą zdrowia i finansów pokrywają się. Na przykład tzw. drugi dom (oryginalnie przestrzeń zasobów energetycznych, władana przez Wenus i znak Byka) – dom pieniędzy, które posiadamy, jest jednym z tzw. domów zdrowia.

Chociaż temat pieniędzy często łączy się z tematem kariery zawodowej i biznesu, to nie u wszystkich osób są one ściśle połączone. Niektórzy ludzie rodzą się w sytuacji, że pieniądze są i oni je dostają, po prostu są dla nich dostępne i są oni zabezpieczeni finansowo.
Inni mają inną sytuację. Jest różnie z sytuacją finansową u rożnych ludzi i nie każdy człowiek ma pieniądze dlatego, że jest dobry w biznesie, albo dlatego, że ma dobrą pracę, albo dlatego, że dużo pracuje, albo dlatego, że jest utalentowany. Są też ludzie, którzy te wszystkie kryteria spełniają, a pieniędzy nie mają z różnych powodów.

Dlatego, jeżeli chodzi o temat finansów, można z nim pracować w kontekście kariery i biznesu albo oddzielnie, i w astrologii widać, jak to jest w Twoim przypadku.

Jeżeli w Twoim przypadku sytuacja jest taka, że musisz pracować, żeby mieć pieniądze i na razie jest jeszcze w tym temacie sporo do zrobienia, wtedy jest duże pole manewru, żeby ulepszyć Twoja sytuację. W takim przypadku możemy pracować z uruchomieniem Twoich potencjałów, i poprzez to z polepszeniem Twojej sytuacji finansowej. 

W horoskopie widać również, czy w danym przypadku pieniądze mogą przyjść w inny sposób, na przykład na mocy dziedziczenia. Widać czy dana osoba ma możliwość pozyskiwania pieniędzy ze wsparcia np. dotacji albo czy będzie żyła z renty, albo w inny sposób.

 Nie wszyscy ludzie są na rencie, bo im się ona należy. Niektórzy mają rentę, bo ktoś im pomógł ją załatwił itp. Są też osoby poszkodowane, które mogłyby otrzymywać wsparcie od innych, ale ich duma na to nie pozwala. Są osoby chore, dla których dany kraj nie przewidział wsparcia w postaci renty. Każda osoba i jej sytuacja jest unikatowa.

Pieniądze w życiu człowieka mogą przyjść z różnych źródeł, nie tylko z kariery. Czasami jest też tak, że ktoś wymyślił lub stworzył coś albo w odpowiednim momencie dobrze zainwestował, a później pieniądze do niego przychodzą przez lata i nie musi pracować. Np. człowiek ma wizję, napisze książkę albo scenariusz i stanie się sławny. Będzie w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu i dzięki temu możliwość się otworzy do zarobienia dużych pieniędzy.

W horoskopie można zobaczyć z czym przychodzimy i jak ten wątek finansowy wygląda; i jeżeli są jakieś przeszkody, to będzie widać skąd się wzięły i w jaki sposób uda się je usunąć.

Jeżeli sytuacja jest dobra, a człowiek chciałby, żeby była jeszcze lepsza – wtedy możemy zobaczyć w jaki sposób do tego doprowadzić, i kiedy będzie dobry czas na rozpoczęcie nowego projektu, założenie firmy albo zainwestowanie w nieruchomość. (…)

Irmina W.

Astrologia jest jednym z narzędzi, z których korzystam pracując z tym tematem finansów, ale zachęcam, żebyś się zapoznał(a) się też z innymi metodami, którymi pracuje, i które są wysoce skuteczne w tym temacie.

???️Kontakt z nami:
?
?https://spaceluminous.com/kontakt/
☎️516 615 773, 576 877 236 Irmina

?Nasze media:
Www: https://spaceluminous.com/ & directionfuture.biz
Facebook: Direction Future Kierunek Przyszłość Irmina Wrona
Instagram: https://www.instagram.com/directionfuture/
Youtube: Direction Future
Tiktok: https://www.tiktok.com/@directionfuture?
Paypal:
Myworld: https://myw.tf/dt7w1q

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *