CZ. 1 – Merkury w retrogradacji 14 styczeń – 4 luty 2022

ustawienia systemowe retrogradacja merkurego sukces przez kryzys konsultacje astrologiczne i feng shui irmina wrona

Merkury w retrogradacji 14 stycznia – 4 lutego 2022

? Dzisiaj tj. 14 stycznia planeta Merkury wchodzi w retrogradację i pozostanie w niej do 4 lutego bieżącego roku. W praktyce od 7-8 lutego zaczyna się czas, gdy obecna retrogradacja, stopniowo, przestaje być odczuwalna O RETROGRADACJI MERKUREGO:

?Merkury to planeta, która rządzi komunikacją, dokumentami, handlem, reklamą, wymianą informacji.
Merkury rządzi zarówno komunikacją w znaczeniu rozmowy, jak i komunikacją drogową – połączeniami w technicznym i praktycznym rozumieniu, i przemieszczaniem się.

Retrogradacja Merkurego ma miejsce 3-4 razy w ciągu roku, i jednorazowo trwa około 3 tygodnie.

Czas retrogradacji ma swoje charakterystyki, których będąc świadomi, możemy ominąć potencjalne problemy; czasami nawet zrobić z niego użytek.?Czego nie robić & Problemy, których możesz się spodziewać:

❌1. Nie rozpoczynaj nowych projektów.

Jeżeli planujesz otworzyć firmę, rozpocząć coś, co ma trwać i działać płynnie – lepiej odłożyć to na inny czas.

☔️Projekty, których start został wymuszony pomimo trwającej retrogradacji Merkurego, często będą napotykały na przeszkody i/lub będą wymagały poprawek. Nie będą szły gładko.

☔️Rzeczy, które zazwyczaj są do załatwienia od ręki, mogą ugrzęznąć i ciągnąć się tygodniami, przez co ostatecznie stracisz więcej czasu, niż czekając na ponowny, prosty ruch Merkurego.


❌ 2. Nie dla zakupów urządzeń technicznych, takich jak telefony, laptopy, komputery oraz ich części, pralki, telewizory i inne. I również nie jest to dobry czas na zakup samochodu.
 
☔️Ponieważ Merkury rządzi handlem ogólnie – wszystkie duże transakcje lepiej jest odłożyć na czas po retrogradacji.
Drobne rzeczy, które nie są dużą inwestycją i od których nie oczekujesz zbyt wiele możesz kupić zawsze, również teraz; po prostu pamiętaj że nie jest to dobry czas na większe zakupy.

☔️Rzeczy zakupione na retrogradującym Merkurym mogą okazać się wadliwe albo z różnych powodów nie spełnią Twoich oczekiwań. Mogą zdarzyć się pomyłki, przesyłka z Twoim towarem może zostać wysłana do kogoś innego itp.


❌ 3. Zawieranie umowy, podpisywanie ważnych dokumentów, rejestracja w urzędzie i inne tego typu zadania lepiej jest odłożyć na czas, gdy Merkury wróci do ruchu dyrekcyjnego.

☔️Możesz błędnie coś zrozumieć lub zinterpretować, ktoś może się źle wyrazić, mogą pojawić się niedociągnięcia, nieporozumienia, – pozornie drobne problemy, które jednak będą irytujące. 

☔️Domknięcie sprawy, załatwienie czegoś „do końca” będzie ciągnęło się w nieskończoność, będzie to strata czasu i energii.
 
  
❌ 4. Spotykanie się z kimś pierwszy raz, inicjowanie rzeczy w znaczeniu rozpoczynania czegoś w praktyce, wyjazdy i wizyty w nowym miejscu, gdzie jeszcze nie byłe/aś.
Planowanie wszelkiego rodzaju dużych spraw „pierwszy raz” jest ryzykowne na retrogradującym Merkurym.

☔️Jeśli dana rzecz nie wypaliła kiedyś i teraz chcesz ją zrobić „pierwszy” raz, czyli ma to być kolejna próba zrobienia tej rzeczy (jej „pierwszy drugi” raz) – możesz wykorzystać czas retrogradacji. Sprawy, których próba uruchomienia miała miejsce wcześniej, ale które z jakiegoś powodu nie ruszyły, mają szanse zostać skutecznie uruchomione i ruszyć w czasie retrogradacyjnym.


❌ 5. Robienie badań, a tym bardziej wykonywanie zabiegów najczęściej nie będzie dobrym pomysłem.

☔️Co się tyczy badań, to ze znacznym prawdopodobieństwem, będzie trzeba je później dodatkowo powtarzać. Możliwe, że wyniki wyjdą przekłamane, Twoja próbka może zostać pomylona z czyjąś i ogólnie mogą pojawić się pomyłki i niejasności.

☔️Zabiegi operacyjne (szczególnie te wykonywane pierwszy raz) mogą nie pójść zgodnie z planem, jest możliwe że będzie trzeba je powtórzyć.
Merkury jest jedną z planet medycznych, jego położenie jest bardzo ważne przy wykonywaniu operacji i zabiegów.


❌ 6. Organizacja wydarzeń np. ślub, impreza urodzinowa czy okolicznościowa i innych wydarzeń, które są umiejscowione w konkretnym czasie tj. konkretnego dnia, o konkretnej godzinie.

☔️Jeżeli wydarzenie było planowane wcześniej i ogłoszone wcześniej, ale samo wydarzenie odbędzie się w czasie retrogradacji Merkurego, możliwe że będą w nim zmiany, ale samo wydarzenie ma szansę się odbyć i może okazać się sukcesem.

☔️Jeżeli wydarzenie jest tworzone – wymyślane i ogłaszane, oraz odbywa się w czasie retrogradacji Merkurego – z wysokim prawdopodobieństwem albo nie dojdzie ono do skutku w planowanym terminie, albo będzie dużo zmian. Osoby, które miały być szczególnie ważne nie przyjdą, okaże się że była pomyłka w rezerwacji hotelu, maile lub telefony nie dotrą, ktoś coś źle zrozumie itd.

☔️W przypadku organizacji nowych wydarzeń – zarówno wydarzeń, których jesteś inicjatorem/organizatorem jak i dołączania do wydarzeń jako uczestnik (jeśli natrafiłe/aś na to wydarzenie w czasie retrogradacji) warto jest poczekać z ich ogłaszaniem/publikowaniem lub dołączaniem do nich (rezerwacją hotelu, wpłatą zaliczki, ostateczną decyzją wzięcia udziału) do czasu aż Merkury wróci do ruchu prostego.

?

Uwagi:

?Jeżeli takie rzeczy (jak wyżej wymienione) się pojawią, bądź świadomy/a, że to nie jest dziwne, ponieważ taka jest energia czasu. Choć jest to niewygodne, nie jest to zależne tylko od osób, z którymi próbujesz coś załatwić – unikaj niepotrzebnych sprzeczek i przepychanek, z których nic konkretnego nie wyniknie, a zmarnujesz swój i czyjś czas. 

Podobnie to, że coś nie idzie gładko nie jest do końca zależne od Ciebie. Dlatego jeśli w tym czasie popełnisz teoretycznie lub praktycznie głupie pomyłki, znajdź wyrozumiałość dla siebie. Nie chodzi tutaj o to, żeby usprawiedliwiać swoje słabe działania, tylko żeby zrozumieć, że chociaż często chcemy, to ostatecznie nie mamy 100% władzy i kontroli nad wszystkim, co się dzieje z naszym udziałem.
Wiele z potencjalnych problemów będziesz w stanie uniknąć, jeżeli dostroisz się do charakterystycznej jakości tego czasu.

?

Listę tę będę uzupełniać i ulepszać. Wkrótce zamieszczę też listę działań, które warto jest wykonywać w czasie retrogradacji Merkurego.

PS. Posiadam obszerną ilość przykładów na to, co poszło nie tak – w kontekście wszystkich punktów, które znajdują się na tej liście. Wiele przykładów z własnego życia i z życia rodziny lub bliskich znajomych, oraz wiele przykładów z życia klientów.


?Polecam zaobserwować czas retrogradacji i działania, które w tym czasie podejmujesz, zrobić notatki i zweryfikować na przykładzie własnego życia i otoczenia. <3

Dobrego czasu!

Irmina W.

???️Kontakt z nami:
?
?https://spaceluminous.com/kontakt/
☎️516 615 773, 576 877 236 Irmina

?Nasze media:
Www: https://spaceluminous.com/ & directionfuture.biz
Facebook: Direction Future Kierunek Przyszłość Irmina Wrona
Instagram: https://www.instagram.com/directionfuture/
Youtube: Direction Future
Tiktok: https://www.tiktok.com/@directionfuture?
Paypal:
Myworld: https://myw.tf/dt7w1q
Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *