Co to są Ustawienia Systemowe?

ustawienia systemowe dla firm i organizacji ustawienia konstelacje biznesowe finansowe

Ustawienia – podobnie jak inne metody, którymi pracuję – są techniką, przy pomocy której naprawiamy lub harmonizujemy różne sfery naszego życia.
Tam, gdzie pewne rzeczy w naszym życiu nie działają albo nie działają prawidłowo – gdzie coś jest przyblokowane, ale nie do końca rozumiemy dlaczego – wtedy Ustawienia oferują rozwiązania.

Jeżeli inne metody działają – na przykład psychologiczna albo medyczna – wtedy wszystko jest OK.
Dlatego, że mamy problem, i wiemy gdzie można się z tym problemem udać; – czy się udajemy na przykład do mechanika, czy do dentysty, do księdza albo gdzieś tam indziej – wtedy te problemy zyskują rozwiązanie i jest w porządku.

Ale czasami w życiu są takie sytuacje, kiedy coś zdecydowanie nie działa lub nie działa prawidłowo i mimo tego, że próbujemy po pierwsze zrozumieć dlaczego, a po drugie to rozwiązać, to cały czas nie udaje się.

Podam przykłady, żeby to zobrazować.

Załóżmy, że jest para, i na przykład ktoś z nich cały czas, kiedy ma tę ukochaną osobę, to znajduje sobie osobę trzecią, kochanka lub kochankę. Pomimo, że jest partner, to cały czas pojawia się też kochanek.

Niech będzie, że ta relacja się już zakończyła, a w następnej relacji znów jest podobna sytuacja. I już właściwie nie wiadomo o co chodzi, skąd się to bierze?
Dlatego, że jest w końcu taka upragniona relacja, gdzie rzeczywiście dużo jest harmonii, a mimo to ta sytuacja się powtarza.

I jak nawet patrzymy czy u rodziców były jakieś kochanki/kochankowie, to okazuje się, że nie; że nie było takiego wzorca z dzieciństwa; nie ma właściwie niczego, co by można było w taki sposób… logiczny wskazać jako przyczynę tego, że w naszym życiu ciągle wybieramy akurat taką ścieżkę.

Wtedy przy pomocy Ustawień możemy tam zajrzeć i to rozpracować. Ustawienia zaglądają do naszej nieświadomości. (…)

Irmina W.

Fragment pochodzi z nagrania „Co to są Ustawienia Systemowe – Wyjaśnienie dla osoby, która nic nie wie”

???️Kontakt:
?
?https://spaceluminous.com/kontakt/
☎️516 615 773, 576 877 236 Irmina

#ustawienia #ustawieniasystemowe #ustawieniahellingerowskie #ustawieniahellingera #rodzina #uzdrowienie

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *