Godzina urodzenia

Godzina urodzenia jest kluczowym elementem, potrzebnym do opracowania profesjonalnej konsultacji astrologicznej.

Niektóre osoby tutaj napotykają na przeszkodę, ponieważ nie znają swojej godziny narodzin.

W tym miejscu dowiesz się gdzie możesz znaleźć godzinę urodzenia. A także, czy istnieje możliwość opracowania horoskopu urodzeniowego, jeżeli godzina urodzenia osoby nie jest znana.

*

Skąd mogę wziąć moją godzinę urodzenia?

Godzinę urodzenia można znaleźć w Książeczce Zdrowia Dziecka i na bransoletce z dnia narodzin.

Informację o godzinie urodzenia możemy uzyskać dzwoniąc do Urzędu Stanu Cywilnego. Trzeba zadzwonić i poprosić o sprawdzenie naszej (lub małżonka, dziecka) godziny urodzenia. Informacja o godzinie urodzenia jest udzielana bezpłatnie, czasami jednak trzeba na nią kilka dni poczekać.

Ważne: W Urzędzie Stanu Cywilnego mogą zapytać czy potrzebujemy Odpis Aktu Urodzenia, on nie jest potrzebny. Zazwyczaj mają na myśli skrócony odpis, w którym nie ma podanej godziny urodzenia. Należy poprosić o sprawdzenie w aktach i podanie godziny urodzenia. Większość Urzędów podaje tę informację telefonicznie lub w drogą mailową.

*

Co zrobić jeżeli nie posiadamy danych odnośnie godziny urodzenie, np. narodziny dziecka odbyły się w niestandardowych okolicznościach, poza szpitalem, doszło do zafałszowania danych w drodze adopcyjnej itp.

Rektyfikacja horoskopu: Ustalenie godziny urodzenia za pomocą astrologii

W przypadku, kiedy z jakiegoś powodu nie ma możliwości pozyskania godziny urodzenia ani w urzędzie ani innymi sposobami, można zrobić tzw. rektyfikację, czyli ustalić dokładną godzinę urodzenia na podstawie istotnych danych oraz wydarzeń z życia osoby.
Analizując m. in. cechy charakterystyczne wyglądu, elementy charakteru, oraz daty ważnych wydarzeń z życia osoby np. ciążę, narodziny dziecka i inne, często jesteśmy w stanie ustalić dokładną godzinę urodzenia.

Dla osób, które przygotują się do konsultacji astrologicznej pierwszy raz, warto jest zweryfikować godzinę, nawet wtedy, kiedy jest ona znana np. została podane przez mamę albo pozyskana z urzędu. Czasami godzina w urzędzie jest inna niż podana przez rodziców, a im dokładniejszą godziną dysonujemy, tym bardzie precyzyjny będzie horoskop i więcej będziemy mogli dzięki niemu zyskać dla siebie.

Irmina Wrona

*

Zapraszam na konsultacje astrologiczne, oraz na sesje indywidualne i warsztaty prowadzone różnymi metodami.

Praca z analizą horoskopu urodzeniowego człowieka, relacji (partnerskiej, rodzinnej, biznesowej, innej) lub projektu, zespołu czy firmy jest sesją terapeutyczną o wielopoziomowym działaniu.

Wszystkie sesje indywidualne i warsztaty dostępne są na bieżąco online via Skype, Messenger, Zoom i telefon.
Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie i raz na 1-2 miesiące również w Łodzi

*

???️Kontakt z nami:
?
?https://spaceluminous.com/kontakt/
☎️516 615 773, 576 877 236 Irmina

?Nasze media:
Www: https://spaceluminous.com/ & directionfuture.biz
Facebook: Direction Future Kierunek Przyszłość Irmina Wrona
Instagram: directionfuture
Youtube: Direction Future
Tiktok: directionfuture
Paypal:
Myworld: https://myw.tf/dt7w1q

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *