Kim jesteś z perspektywy hellingerowskiej

Patrząc na Ciebie przez pryzmat ustawień, dostrzegam że jesteś elementem większej całości.

Przychodzisz na sesję, i tak – jesteś Ty, ale w Tobie zawarci są też Twoi rodzice, dziadkowie, Twój mąż/żona, byli partnerzy, rodzeństwo, i wiele innych osób. Niektóre z ich żyją, inne nie.
Tak czy inaczej, są różne osoby, które mają wpływ na Ciebie i które… można powiedzieć „działają” tak, że Ty jesteś dokładnie taka(i) a nie inna(y) teraz.

Również Twój problem, z którym przychodzisz – czy to jest problem zdrowotny, emocjonalny, czy problem na przykład z zakresu kariery albo finansowy; – nie jest czymś wyrwanym z kontekstu, tylko wypadkową wielu składowych.

Często spotykamy się z określeniem „Ustawienia Rodzinne”. Nie mniej, w ustawieniach pracujemy ze wszystkimi obszarami życia, nie tylko z relacjami rodzinnymi. Można powiedzieć, że do rodziny (a konkretnie do naszej rodziny pochodzenia – systemu lub drzewa genealogicznego) często udajemy się „na wycieczkę” w Ustawieniach – jeżeli mamy problem z naszym własnym życiem.

Jeżeli w Twoim życiu wszystko jest w porządku, to zazwyczaj nie ma potrzeby rozgrzebywania starych, rodowych tematów. Ale jeżeli coś zdecydowanie nie działa, a rozwiązanie nie wydaje się być dla Ciebie dostępne, wtedy z pomocą Ustawień możemy zejść do źródeł problemu i otworzyć drzwi do rozwiązań.

Zawsze warto mieć świadomość, że kiedy przychodzisz na Ustawienia, to nie przychodzisz sam(a), tylko przychodzą wszystkie osoby, a wraz z nimi też wszystkie czynniki, które Ciebie tworzą.

Z pewnego punktu widzenia, można powiedzieć, że przychodząc na Ustawienia, już przynosisz ze sobą rozwiązania, a przynajmniej potencjał do rozwiązań. Ustawienia pozwalają go wydobyć na światło dzienne, i pozwalają się mu przejawić.

Irmina Wrona

Zapraszam na sesje indywidualne ustawień oraz prowadzone innymi metodami, dostępne w języku polskim i angielskim.
Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online via Skype, Messenger, Zoom i przez telefon. Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie i raz na czas w Łodzi.

*

???️Kontakt z nami:
?
?https://spaceluminous.com/kontakt/
☎️516 615 773, 576 877 236 Irmina Wrona

?Nasze media:
Www: https://spaceluminous.com/ & directionfuture.biz
Fanpage FB: https://www.facebook.com/SoulsOfSpace
Instagram: https://www.instagram.com/directionfuture/
Youtube: Direction Future
Tiktok: https://www.tiktok.com/@directionfuture?
Paypal:
Myworld: https://myw.tf/dt7w1q

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *