Energia pieniądza: „Chcę mieć pieniądze, żeby dać je innym.”

Wśród różnych ruchów związanych z energią pieniądza – wśród różnych możliwości naszego nastawienia wobec pieniędzy – ważne miejsce zajmuje intencja: po co chcemy mieć pieniądze i czy w ogóle chcemy je mieć?

Kiedy ktoś mówi lub czuje: „chcę mieć pieniądze, żeby dać je innym” – nie powinien się dziwić, że pieniądze uciekają od niego i trafiają do innych.
Jeżeli nie chcesz ich dla siebie, tylko chcesz dla innych, to pieniądze mają inni.

Ponieważ pieniądze mają swój własny ruch, czasami mówi się nawet „pieniądze mają duszę” – one się poruszają; a my możemy z nimi współgrać – możemy być w harmonii – lub nie.
One się mogą od nas odsuwać, mogą nie chcieć do nas podejść. Mogą przy nas być i mogą chcieć przychodzić. I jeżeli w sercu masz takie przekonanie – taką tendencję – że „chcesz mieć żeby dać innym”, to po prostu one nie przychodzą, one nie współgrają.

Jednocześnie, jeżeli chcesz mieć pieniądze tylko dla siebie, a inni Cię nie obchodzą, wtedy pieniądze też nie współgrają.

?

Pieniądze poruszają się tam gdzie jest życie, a życie wiąże się też z tym, że jest kontakt pomiędzy ludźmi i może się rodzić coś nowego. Życie może się przedostawać, namnażać się i kontynuować.

To jest naturalne i to jest zdrowe, chcieć mieć pieniądze (wyjątkiem jest sytuacja, gdy wybierasz życie ascety w celu praktyki duchowej), życzyć sobie, żeby było więcej dobrobytu we własnym życiu i w ogóle na świecie.
I gdy mamy pieniądze, co oznacza, że nasze życie jest zabezpieczone, i rozsądnie gospodarujemy nimi (nie traktujemy życia bezmyślnie, lekceważąco), to jest dobre, że dzielimy się z innymi.

Ale jeżeli mamy takie przekonanie, że my nie potrzebujemy pieniędzy, tylko „chcemy mieć, żeby dać”, możemy to zaobserwować, np. kiedy wykonujemy pracę energetyczną z pieniądzem (np. w Ustawieniach, Kronikach Akaszy lub inną), że pieniądze w swoim ruchu uciekają od tej intencji. Dlatego, że one czują jakby miały zostać złożone w ofierze.

Po prostu pieniądze nie współgrają z taką intencją: „Chcę mieć, ale nie chcę dla siebie”, czyli potajemnie „Uważam się za zbawiciela i chcę mieć władzę nad losem innych ludzi, ale przy tym ukrywam swoją prawdziwą twarz, bo chcę być postrzegany jako niewinny, święty, nie skalany czymś tak nikczemnym jak pieniądze.”

Jeżeli chcesz pieniądze mieć po to, żeby je dać innym, to będziesz widział(a), że mają je inni, a że Ty ich nie masz.

?

Jeżeli chcesz mieć pieniądze, musisz sprawdzić jaka jest Twoja prawdziwa motywacja i intencja, jaki jest Twój cel, zweryfikować te rzeczy. I być gotowy/a na spotkanie się twarzą w twarz z mniej niewinną stroną siebie, która leży ukryta w psychologicznym cieniu, zgodzić się na nią, przyjąć ją, uznać, i w wyniku tego dorosnąć.

Pieniądze uciekają od dzieci (dzieci są beztroskie, nie ponoszą za siebie odpowiedzialności, jest to rola ich rodziców), a dobrze się czują przy dorosłych.
(Chodzi tutaj o dorosłość duchową, w astrologii wyznaczaną m.in. przez przerobienie lekcji i zintegrowanie wpływów planety Saturn.)
Ponieważ dorośli umieją nimi zarządzać i znają cenę życia.

Irmina Wrona

???

Zapraszam na sesje indywidualne i warsztaty w tematyce biznesowej – zawodowej, finansowej???

Przykładowe zagadnienia, z którymi możesz pracować to:

?- pieniądze:
usunięcie blokad finansowych, znalezienie możliwości spłaty długów, podział majątku, spadki, udrożnienie przepływu pieniądza i płynności finansowej, inwestycje, kryptowaluty, giełda, hazard, zakłady, straty i zyski, wspólne finanse – w biznesie i w partnerstwie np. w małżeństwie, przejście z „łączenia końca z końcem” do lżejszego zarabiania, progi finansowe i wiele innych wariantów

?- kariera zawodowa:
sprawdzenie potencjałów zawodowych, drogi do „spieniężenia” tych potencjałów, awans, zarządzanie firmą i organizacją np. fundacją, projektem, wybór najlepszego stanowiska pracy/pozycji na obecny czas życia, otwarcie potencjałów zablokowanych, wydobycie ukrytych talentów, współpraca w tym spółki, firmy rodzinne, zespoły, artyści – grupy artystyczne i solo, materializacja marzeń i celów zawodowych

?Pracuję różnymi metodami, m. in.
Ustawienia systemowe dla biznesu, w tym ustawienia dla organizacji
Ustawienia nazwy firmy i logo itp.
Astrologia biznesowa, w tym astrologia elekcyjna np. wybór daty założenia firmy, dokonania inwestycji lub zmian
Feng shui dla biznesu – wykresy budynków, FS szefa, pracowników i uwzględnienie wpływów czasu
Kroniki Akaszy
Dwupunkt
I więcej

?Istnieje możliwość zorganizowania warsztatu dla zamkniętej grupy np na potrzeby małych lub dużych przedsiębiorstw, organizacji, firm rodzinnych, zespołów

?Wszystkie sesje indywidualne i warsztaty dostępne są na bieżąco online via Skype, Messenger, Zoom i telefon.
Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie i raz na czas w Łodzi

?Wszystkie konsultacje Feng Shui wliczają pracę na żywo – w siedzibach firm i miejscach kluczowych dla ich szefa

???️Kontakt:
?
?https://spaceluminous.com/kontakt/
☎️516 615 773, 576 877 236 Irmina Wrona

?Media:
Www: https://spaceluminous.com/ & directionfuture.biz
Fanpage FB: https://www.facebook.com/SoulsOfSpace
Youtube: Direction Future
Tiktok: https://www.tiktok.com/@directionfuture?
Myworld: https://myw.tf/dt7w1q
Paypal:
Instagram: https://www.instagram.com/directionfuture/

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *