W jaki sposób astrologia może mi pomóc w relacji partnerskiej – miłosnej lub biznesowej?

?????????? ?????????? – ????????? ???????????, ???ó???????, ????????? & ?????????

??? ??????? ??????????: ??????????? ??????????? ??? ????????, ???????? ????????? ??? ??????/?????????, ??????? ??ł???ó? ??????? ??. ??????ó? ? ????ć??, ?????ń???? ? ???? ❥❥❥To jest niezwykle wartościowe, zobaczyć własny szkic astrologiczny, osobno szkic drugiej osoby, partnera czy partnerki; i dalej – tzw. horoskopy porównawcze oraz wykres naszej relacji jako nowego ciała.

Ciała, kształtu lub obrazu relacji, którą my tworzymy. A także konkretnego czasu – roku, miesiąca, dnia, jeżeli znamy wtedy nawet godziny, kiedy formalnie lub nieformalnie rozpoczęła się relacja, czyli dokładnego momentu narodzin naszej relacji partnerskiej.

Każdy czas ma swoją charakterystykę, zarówno w szerszej skali – wspólnej dla wszystkich (na którą składają się m. in pory roku czy ważne wydarzenia na świecie oraz w kraju, w danym otoczeniu), oraz w skali jednostki – gdzie również przeżywamy pewną porę roku w naszym życiu (wiosnę życia, jesień życia itp.), w różnych sferach naszego życia. Nasza relacja, jej początek, jej różne etapy i kluczowe wydarzenia (zaręczyny, pojawienie się dzieci i inne) oraz obecny moment i stan relacji – umieszczone są w czasie, w morzu wielu różnych, przenikających się cykli zmian.Często w relacji z drugą osobą napotykamy na jakiś problem i mimo, że obie strony są na siebie zdecydowane i chcą ze sobą być, relacja nie układa się harmonijnie oraz z wyraźną korzyścią dla obu, lub dla którejś ze stron.

Chociaż, na swój sposób, każdy z partnerów, z jednej strony chce czegoś dla siebie, a z drugiej strony kocha tą drugą osobę i też chce czegoś dla niej, pragnie, żeby jego partner(ka) też zyskiwał(a),– to, na przykład ciągle kłócą się o jakieś drobne rzeczy, które pozornie nie mają żadnego znaczenia.

Taka sytuacja może trwać latami i często w takich kłótniach o drobne rzeczy, partnerzy nie są w stanie rozpoznać w czym tak naprawdę tkwi problem, o co tak naprawdę im chodzi.

Widać, że jest pewien nieuświadomiony mechanizm, że działa jakiś program, schemat lub czynnik, który sprawia, że te dwie jednostki (partnerzy, rodzice i dzieci, rodzeństwo, przyjaciele, wspólnicy) mają takie tarcia między sobą.
To ich blokuje i to jest uciążliwe, bo w związku którego celem powinno być polepszenie jakości życia tych osób działa problem. W taki sposób, że te osoby się nawzajem ranią, że czują się zranione; że relacja, która powinna wnosić do życia komfort, pogodę i radość, działa na szkodę.

I ile razy nie próbują zrobić z tym porządku, różnymi sposobami, temat/problem wciąż się ciągnie i ciągnie; i wydaje im się, że się nie da dogadać. Wtedy szczególnie pomocne może okazać się skorzystanie z astrologii partnerskiej, żeby zobaczyć, co oddziałuje.Najczęściej mamy jakiś obraz partnera i tego, jaki on być powinien. I może być tak, że ten człowiek, którego wytypowaliśmy na partnera spełniłby nasze oczekiwania, gdybyśmy byli w stanie do niego dotrzeć, i on by nas zrozumiał. Że w mocy tego człowieka tkwi możliwość wpasowania się w to, czego my od niego chcemy, spełnienia naszych życzeń i oczekiwań. Tych, które mamy wobec partnera, – zgodnie z nasza wizją partnerstwa.

Jeżeli tak jest, astrologia z dużym prawdopodobieństwem pomoże znaleźć i udrożnić drogę komunikacji, na której partnerzy dotrą w końcu do siebie i dzięki temu relacja odzyska lub uzyska harmonię.A może być tak, że ten konkretny człowiek nie będzie w stanie wpisać się w tą ramę, ponieważ on nie ma takiej możliwości, nawet, gdyby chciał i próbował. Ponieważ on już się urodził, dorastał i jest taki, jaki jest, i niektóre rzeczy w nim nie ulegną zmianie.

Na przykład, to jest dla Ciebie konieczne, że Twój partner ma być w 100% Polakiem, a ten człowiek urodzin się w Rosji i niby jest Polakiem, jest z krwi Polakiem, ale wychował się w Rosji i ma inne nawyki, trochę inną mentalność, ma trochę inny system religijny, ogólnie jest i zawsze pozostanie trochę inny, niż klasyczny mieszkaniec naszego kraju. Albo, że miał być Hiszpanem a zakochałe/aś się w Polaku i tego nie da się zmienić. Nawet gdybyś miał(a) go zostawić z tego powodu, to on nie będzie w stanie tego zmienić.

Nawet jeśli czarny człowiek sobie wszczepi pigment i będzie biały, to nie może nam zagwarantować, że urodzą się z tego związku białe dzieci.

Niektóre rzeczy na mocy narodzin lub danych etapów życia jednostki (jak np. nasze poprzednie związki) są takie jakie są, i możemy wziąć wytypowanego już do związku partnera takiego, jaki jest, albo zrezygnować.W większości przypadków relacja tworzy się spontanicznie i bierzemy kota w worku. Również odpakowanie zawartości nie jest takie proste, ponieważ weryfikacja charakteru i potencjału relacyjnego naszego partnera i naszego związku z nim, z reguły nie jest taka jasna jak chociażby jego kolor skóry, narodowość, czy religia.

Właśnie tej zawartości i potencjałom jesteśmy w stanie przyjrzeć się z pomocą astrologii partnerskiej.

Astrologia jest bardzo techniczna, i często wiele rzeczy widać czarno na białym.
Rys astrologiczny partnera, obraz jego potrzeb i oczekiwań od relacji oraz inne niuanse może nam wiele wyjaśnić – od strony psychologicznej, analitycznej, ale też temperamentu i podświadomości.
Dzięki temu możemy lepiej zrozumieć, jacy my sami jesteśmy i jaki jest nasz partner, i rozważyć jak realnie może to razem działać.

Różni ludzie mają różne wizje i różne potrzeby co do relacji. Może tak być, że nasze potrzeby, naszej przyjaciółki, partnera, ojca, wspólnika, syna, córki, czy brata są różne w temacie relacji partnerskiej od naszych, że mamy inne wizje świata i nie zawsze jest możliwe „nagiąć” siebie lub drugą osobę pod dyktando jednej ze stron. W niektórych przypadkach nawet zdrowiej jest zrezygnować.

W większości przypadków trzeba po prostu znaleźć najlepsze na dany czas (czasami na całe życie, a czasami na kilka lat albo miesięcy) rozwiązanie. Ono jednak staje się widoczne dopiero wtedy, kiedy zrozumiemy każdą ze stron, oraz ich wzajemne oddziaływania na siebie, plus ich wspólny potencjał.Praca z astrologią partnerską daje nam mnóstwo możliwości zrozumienia siebie i drugiej osoby lub grupy osób (np. w rodzinie, w zespole lub w firmie) i przez to otwarcia się na nich; na siebie wzajemnie. Otwierają się drzwi do rozwiązań i aktywnego działania nad tymi kwestiami i elementami związku, których wcześniej nie udało się zbudować, które wcześniej nie działały, albo które po prostu mogą być jeszcze lepsze niż są.

Gdy wiemy, gdzie robimy błąd, wtedy możemy pracować nad tym, żeby go nie popełniać, albo dajemy sobie lub partnerowi margines na ten błąd. Obejmujemy to, że nie jesteśmy doskonali w tym miejscu, analizujemy i realnie oceniamy, co w tym temacie możemy zrobić, polepszyć – dla dobra wszystkich. Już z tym nie walczymy, paradoksalnie czasami wręcz „zawieramy rozejm z konfliktem”. Mamy świadomość i bierzemy pod uwagę to, co wcześniej było niejasne, a co zostało rozpoznane i uświadomione.

Astrologia partnerska pozwala na poznanie słabych i mocnych stron relacji, w celu jej, zrozumienia, uzdrowienia i umocnienia.

Irmina WronaZapraszam na konsultacje astrologiczne, oraz na sesje indywidualne i warsztaty prowadzone różnymi metodami.

Praca z analizą horoskopu urodzeniowego człowieka, relacji (partnerskiej, rodzinnej, biznesowej, innej) lub projektu, zespołu czy firmy jest sesją terapeutyczną o wielopoziomowym działaniu.

Wszystkie sesje indywidualne i warsztaty dostępne są na bieżąco online via Skype, Messenger, Zoom i telefon, w języku polskim i angielskim.Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie i raz na czas w Łodzi.???️Kontakt:
?
?https://spaceluminous.com/kontakt/
☎️516 615 773, 576 877 236 Irmina Wrona

?Media:
Www: https://spaceluminous.com/ & directionfuture.biz
Fanpage FB: https://www.facebook.com/SoulsOfSpace
Instagram: https://www.instagram.com/directionfuture/
Youtube: Direction Future
Paypal:
Myworld: https://myw.tf/dt7w1q
Tiktok: https://www.tiktok.com/@directionfuture?#astrologiapartnerska #horoskoppartnerski #walentynki #walentynki2022 #prezentwalentynkowy #konsultacjaastrologiczna #konsultacje #dlapar #dlafirm #dladzieci #dlarodziców #ustawienia #astrologiczne #konstelacje #związki #partnerstwo #sukcesfirmy #directionfuture #irminawrona

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *