Ustawienia systemowe & ich zastosowanie w problemach życia osobistego i zawodowego

Kiedy przychodzisz na Ustawienia, to wiemy, że nie przychodzisz sam(a), tylko przychodzą wszystkie osoby i wszystkie czynniki, które Ciebie tworzą.

Ty przynosisz swój problem – niech to będzie jakiś problem typu: ‘Nie wiem jaki zawód będzie dla mnie dobry, nie mogę się zdecydować. Mam 50 lat, a cały czas nie wiem właściwie co mam robić. Teraz pracuję w banku, wcześniej przez kilka lat byłam nauczycielką. Wykonywałam różne zawody, ale żaden z nich nie dawał mi spełnienia. I sama nie wiem czego chcę’. – Na przykład.

Załóżmy, że jest taka sytuacja. Czyli ta osoba przynosi jakiś problem, który musimy zbadać głębiej i bardziej wnikliwie, żeby dowiedzieć się o co tak naprawdę chodzi. Czy chodzi o pracę. Czy chodzi o coś innego.

Praca jest jedną z warstw, przez które „przeświecają” inne energie/tematy, na przykład energia naszej matki. To, jak jest w naszej pracy, często pokazuje naszą relację z matką.

I również nasza relacja z partnerem/ką często pokazuje jak wygląda nasza relacja z matką, i nasza relacja z ojcem. Tutaj należy zaznaczyć, że chodzi o relacje z naszymi biologicznymi rodzicami.

W przypadku pracy, mogą być też inne sytuacje; problemy innej natury.

Może firma, w której pracujesz ma jakiś problem i to nie jest kwestia Ciebie, ale przede wszystkim Twojego pracodawcy (właściciela firmy), oraz wszystkiego, co się odbywa w jego życiu osobistym i w życiu tej organizacji, której on jest głównym filarem.
Często w takim przypadku, możliwość wpłynięcia na sytuację jest poza Twoim zasięgiem, zasięgiem pracownika.

Organizacja – na przykład firma – ona też ma swój system, ma swoją strukturę. Mówi się, że firma ma swoją duszę; ona też jest pewną całością i w jej obrębie również wszystko ma pewne położenie i tam istnieją pewne porządki. Podobnie jak tzw. porządki miłości w systemie rodzinnym.

Systemowe porządki działają nie tylko w życiu jednostki – pojedynczej żywej osoby – albo w życiu pary, wspólników, czy rodziny, gdzie jesteśmy połączeni przez więzy krwi albo przez silne więzi emocjonalne, ale również w innych rodzajach struktur, na przykład właśnie w firmie, w biznesie, w organizacji, w zespole, w team’ie.
Może to być jakaś struktura typu, na przykład, Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Albo Kościół.

W różnych obszarach – czy to w osobistym życiu, czy to w sprawach relacji, czy w organizacji lub zespole – pewne problemy przychodzą i czasami jest trudno je rozwiązać za pomocą konwencjonalnych sposobów. Mimo licznych prób.

Wtedy możemy skorzystać z Ustawień, ponieważ Ustawienia bardzo często pokażą nam coś, czego nie będą pokazywały inne metody.

Niektóre z ezoterycznych metod mogą nam czasami coś z tego pokazać, ale też niekoniecznie zawsze.
Ustawienia pokazują nam to, co jest kluczowe, żebyśmy zobaczyli; to, co najczęściej pozwala nam rozwiązać ten problem, z którym przychodzimy.

Irmina Wrona

—ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ — —ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ — —ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ —

Zapraszam na sesje indywidualne ustawień oraz prowadzone innymi metodami, dostępne w języku polskim i angielskim.

Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online via Skype, Messenger, Zoom i przez telefon. Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie i raz na czas w Łodzi.

Więcej informacji o Ustawieniach

???️Kontakt:
?
?https://spaceluminous.com/kontakt/
☎️516 615 773, 576 877 236 Irmina

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *