W jaki sposób astrologia może mi pomóc w sferze zawodowej, finansowej i w biznesie?

Pierwsza rzecz to horoskop urodzeniowy, czyli obraz nieba z chwili narodzin. Możemy się z niego dowiedzieć, jakie są potencjały zawodowe człowieka, w czym będzie dobry i w jakich obszarach tematycznych na pewno mu się powiedzie.

To jest tak, jakbyśmy spojrzeli na ładną kobietę, która ma klasyczną figurę, jest dość wysoka, ma miłe rysy twarzy, jest młoda; – tak, że śmiało można powiedzieć, że mogłaby być modelką.  I jest duża szansa, że ta osoba, jeśli zdecyduje się i postara o taką pracę, to ją rzeczywiście dostanie.

Z horoskopem jest podobna sytuacja: rodzimy się z pewnymi potencjałami i mamy je w sobie zapisane, wrodzone lub „dane”. Do pewnych rzeczy się nadajemy lub „moglibyśmy się nadawać”; tak, że jeżeli spróbujemy i zajmiemy się nimi, bo mamy świadomość, że się do nich nadajemy, –ponieważ odczytaliśmy to wcześniej z osobistego horoskopu, – to się okaże, że rzeczywiście, w tej pracy, w tej dziedzinie, w tych zawodach, możemy odnieść sukces – po prostu, w naturalny sposób.

Analizując potencjał zawodowy zapisany w horoskopie, zawsze da się odczytać przynajmniej kilka możliwych zawodów, albo kilka branż zawodowych.

I jak się można domyślić, są takie zawody, do których niekoniecznie się nadajemy, co nie znaczy, że nie mamy możliwości odnieść w nich sukcesu. To zależy od konkretnego człowieka, jego sytuacji, i pracujemy z tym indywidualnie.
Ale, rzeczywiście jest tak, że najczęściej do jednych zawodów mamy wrodzony potencjał, a do innych nie.

W tym miejscu trzeba zaznaczyć, że mówimy o potencjałach zawodowych, czyli predyspozycji do wykonywania rożnych zawodów z sukcesem. Natomiast pieniądze i potencjał finansowy, chociaż są powiązane z naszymi zdolnościami oraz z pracą, którą wykonujemy, są osobnym tematem z perspektywy astrologii.

Jeszcze osobnym działem jest biznes i robienie biznesu.
Niektórym będzie się lepiej wiodło, gdy będą zatrudnieni na etacie w dużej lub mniejszej firmie. Inni będą mieli się zdecydowanie lepiej, prowadząc własną działalność lub pracując w niewielkiej firmie rodzinnej.
Jedni czerpią energię i radość z pracy zespołowej, to ich zasila. Są ludzie, którzy do pracy zespołowej się nadają i jej potrzebują (np. członkowie klubów sportowych), a inni wręcz przeciwnie (np. soliści).
Zaglądając w swój horoskop możesz dowiedzieć się, jaka jest Twoja sytuacja, i co można zrobić, żeby było jeszcze lepiej. Rozumiejąc swoją sytuację głębiej, będzie Ci łatwiej wybrać odpowiednie rozwiązanie.Co jeszcze można odczytać z osobistego horoskopu?

Horoskop urodzeniowy pokazuje potencjały zawodowe człowieka, oraz szerzej jego twórcze potencjały, ukryte talenty, predyspozycje do pracy zespołowej, do bycia liderem; w połączeniu z analizą bieżącego obrazu nieba może również wskazać dobre i złe momenty starania się o podwyżkę i awans.

Tak, w naszym życiu są dłuższe i krótsze okresy czasu, które sprzyjają awansom, i które widać w naszym horoskopie. Jeżeli wybierzesz odpowiedni moment by poprosić o podwyżkę, to jest wysoce prawdopodobne, że ją otrzymasz.
To dla wielu osób może wydawać się logiczne, jednak wyzwanie leży w tym, żebyśmy w naszym codziennym życiu, w naszej pracy i relacji z szefem oraz innymi pracownikami, byli w stanie wybrać ten właściwy moment.

Czasami jest tak, że mamy dużą szansę na otrzymanie podwyżki, ale zgłaszając to w nieodpowiednim momencie, możemy stracić tą możliwość.
To jest tak, jakby wysiać ziarno w czasie nieodpowiedniej pory roku lub w nieodpowiedniej ziemi. A jeśli zrobimy to w bardziej korzystnym czasie czy trochę dalej, wtedy plony przyniosą owoce.

Temat dziedziczenia jest też zapisany w horoskopie, są konkretne wskaźniki, konkretne rzeczy, które pokazują ten temat. Widać, czy to będzie przebiegało harmonijnie, czy mogą być konflikty. Jeżeli ten temat nas dotyczy, to również można z tym pracować i wybrać najlepsze rozwiązanie.

Irmina Wrona

irmina wrona direction future astrologia biznesowa finansowa konsultacja feng shui dla biznesu

??????????? ????????????? ??? ???? ? ??? ???? ??????????

Zapraszam na konsultacje astrologiczne, oraz na sesje indywidualne i warsztaty prowadzone różnymi metodami.

Praca z analizą horoskopu urodzeniowego człowieka, relacji (partnerskiej, rodzinnej, biznesowej, innej) lub projektu, zespołu czy firmy jest sesją terapeutyczną o wielopoziomowym działaniu.

Wszystkie sesje indywidualne i warsztaty dostępne są na bieżąco online via Skype, Messenger, Zoom i telefon. Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie i raz na czas w Łodzi

???????:

https://spaceluminous.com/kontakt/
576 877 236 Irmina

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *