Jak się zdrowo odżywiać? – Odczyt z Kronik Akaszy

Akasza mówi, że przede wszystkim, żywienie zaczyna się na innej płaszczyźnie niż płaszczyzna przyjmowania fizycznych pokarmów.

(Że) Trzeba zobaczyć czym się karmimy na co dzień, jakimi informacjami i jakimi emocjami otaczamy się, i jakie wpuszczamy do naszego życia. Że ludzie, którzy nas otaczają, albo którzy dają nam dobre rzeczy albo toksyczni to jest pokarm, który każdego dnia do siebie wprowadzamy.

Również informacja, i środowisko, w którym spędzamy czas, te rzeczy które napływają do nas, i które bierzemy do siebie, i które nas wypełniają, to jest obraz pokarmu. Czasami zaburzenia, które mamy, zdrowotne, nie będą wyleczone za pomocą diety, jeżeli chodzi o taki pokarm właśnie fizyczny: brak jedzenia, pieczywa, nabiału albo mięsa. Tylko zostaną wyleczone dopiero wtedy, kiedy i dieta będzie dobra, i również dieta psychiczna i emocjonalna będzie przestrzegana.

Odłożenie niewłaściwych pokarmów czy papierosów jest OK, ale to nie załatwi sprawy, jeżeli napływają do Ciebie ciągle toksyczne informacje i przyjmujesz bardzo dużo czyjegoś gniewu, zazdrości, albo innych emocji, które są po prostu szkodliwe; i się tym karmisz.

Z drugiej strony, jest możliwość dostarczania sobie więcej dobrych informacji i dobrych ludzi.

Akasza mówi, że bardzo ważne jest zadbać o środowiska, w których przebywasz, czyli o środowisko Twojego domu, i Twojej pracy, i inne środowiska, w których przebywasz najczęściej. Ponieważ, jeżeli chodzi o środowisko, to automatycznie chłoniemy rzeczy, które tam są.

Porównanie jest takie – tak jak chłoniemy powietrze albo Słońce w jakimś miejscu, tak samo chłoniemy informacje i emocje ze środowisk, w których najczęściej przebywamy. I one (te informacje) później przekładają się na to jaka jest nasza kondycja.

Irmina Wrona

irmina wrona kroniki akaszy odczyty z kronik akaszy ustawienia hellingera konsultacje feng shui


Więcej informacji o Kronikach Akaszy: https://spaceluminous.com/kroniki-akaszy/

—ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ — —ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ — —ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ —

Zapraszam na sesje indywidualne Kronik Akaszy, Ustawień Systemowych oraz prowadzone innymi metodami, dostępne w języku polskim i angielskim.

Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online via Skype, Messenger, Zoom i przez telefon. Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie i raz na czas w Łodzi.

???????:
https://spaceluminous.com/kontakt/

516 615 773, 576 877 236 Irmina

?????:Www: https://spaceluminous.com/ & directionfuture.biz
Facebook: https://www.facebook.com/SoulsOfSpace
YT & Titktok: Direction Future

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *