Moja wartość: W jaki sposób powstaje nasze poczucie wartości i jak uzdrowić tą sferę? – Live 12 maja 2022

W czasie tego webinaru będziemy przyglądać się tematowi wartości. Szczególnie naszej wartości i tego, jak każdy z nas odczuwa swoją wartość.

Spojrzymy na wartość z perspektywy systemowej, czyli przez pryzmat naszego miejsca w hierarchii rodu. A także w hierarchii grup społecznych, do których przynależymy – z własnego wyboru albo na mocy układów, zawartych przez naszych krewnych zanim my pojawiliśmy się w naszej rodzinie.

Posiadamy pewien status niski lub wysoki w wielu środowiskach, o których nie myślimy na co dzień, ale do których należymy, często nieświadomie. I który nasza podświadomość i nasze sumienie, uznają jako istotne przy wyważaniu naszego poczucia własnej wartości.   Przyjrzymy się figurom naszych rodziców. Takim, jakie widzieliśmy z perspektywy nowonarodzonego dziecka. Obrazom rodziców jako dwóch fundamentalnych archetypowych konstrukcji, na których osadzał się fundament naszej tożsamości.

Czy oni dawali nam uznanie, czy dezaprobatę, co przeważało? Czy cieszyli się na nas, czy nasze pojawienie się postrzegali jako ciężar i niewygodę?

Jak oni wzajemnie postrzegali siebie? Jak odczuwali i odczuwają ich wzajemną wartość; wartość którą każdy z nich reprezentował w oczach drugiej osoby, i wartość, którą wniósł do jej życia.Poświęcimy czas również figurom nauczycieli, szczególnie pierwszych nauczycieli, i tych wyjątkowo ważnych, na których nasze emocje kładą akcent. Popatrzymy na pierwszych przyjaciół, partnerów. I tych, którzy pojawili się w naszym życiu później, ale mieli i mają szczególne znaczenie dla naszego życia.

Przyjrzymy się zaburzeniom poczucia wartości, a także rozwarstwieniom w obrębie naszej tożsamości, wynikającym z uświadomionych lub nieuświadomionych traum (np. dda), przez które nasza świadomość, nasze ciało emocjonalne i nasze ciało fizyczne przechodziły od momentu poczęcia do chwili obecnej. I które nas ukształtowały, w tym również nasze poczucie wartości.  

Popatrzymy na rozwiązania, które pozwalają uzdrowić tą sferę życia. 

Zapraszamy!

Irmina Wrona & Direction Future????: ????????, ?? ???? ????, ????. ??:??Wydarzenia rozpoczynają się punktualnie, dlatego warto być 10-15 minut wcześniej.

! Czas transmisji jest ograniczony i prawdopodobnie omówimy tylko niektóre z ogromnej ilości ciekawych wątków !

Gorąco zachęcamy więc do zapisania się na naszą listę mailingową. Dla uczestników, którzy zostają z nami dłużej, dostępne będą atrakcyjne materiały oraz promocje, w tym również kolejne live’y – odpowiedzi na Wasze pytania.


—ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ — —ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ ——ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ —

???? ???? ???????? ??????????. ???? ???????? ?? ???:

1. Wyślij email, wpisując w tytule „Moja wartość – Live 12 maja 2022” na: (Żeby dołączyć do listy mailingowej, w tytule maila dopisz LISTA)
2. Po wysłaniu do nas maila o tytule „Moja wartość – Live 12 maja 2022”, otrzymasz wiadomość z linkiem do spotkania na zoom.
3. Kliknij w link – pojawi się możliwość ściągnięcia bezpłatnego programu zoom.
4. Zainstaluj go na swoim komputerze.
5. Następnie ponownie kliknij w link do live’a – otworzy się okno spotkania   

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *