„Energia seksualna a energia pieniędzy” – W jaki sposób powiązane są nasze możliwości finansowe z naszą seksualnością? – Live 19 maja 2022

„??????? ????????? ? ??????? ?????????” – ? ???? ?????? ????????? ?? ????? ?????????? ????????? z ????? ??????????????

Podczas tego webinaru będziesz miał/-a okazję przyjrzeć się powiązaniom pomiędzy kondycją Twojej energii seksualnej i relacji z własną seksualnością, a Twoim życiem finansowym.

Popatrzymy na warstwę rzeczywistości ukrytą głębiej, pod spodem tych dwóch energii. Na płaszczyznę, która stanowi ich wspólny mianownik i rdzeń – kolebkę życia, przestrzeń powstawania i zanikania; początku naszej świadomości i jej zmierzchu; iskry, pierwszego impulsu i końca, odcięcia; momentu zapalania naszej jaźni, emocji i reakcji w ciele i ich wygasania.

Przyjrzymy się siłom, które strzegą świadomości i ego w tych kluczowych, granicznych momentach. Zweryfikujemy potrzebę kontroli i władzy, które u większości osób stoją ukryte w ich psychologicznym cieniu. Nie będąc zintegrowane jako części własnej osobowości, ale odrzucone jako coś gorszego, niechcianego, inaczej wyparte.

W wyniku tego, nie mamy dostępu do pełni własnej mocy i siły. W tym również do pieniędzy.

Będziesz miał/-a okazję zaobserwować zaskakujący związek pomiędzy nagłymi stratami pieniędzy a ingerencją w pierwiastek życia lub zaburzeniami na drodze jego przepływów.
Np. w postaci utraty ciąży, albo wydarzeń, które oddziałały na życie (szczególnie ludzkie, ale czasami też zwierząt i świata natury) w nieprzychylny sposób.

Dowiesz się jak zranienia kobiecości i męskości, np. nadużycia na tle seksualnym lub brak kontaktu z własną kobiecością i/lub męskością, przejawiają się w finansowej sferze.

Rzucimy światło na drogę do uzdrowienia tych jakości.

Poruszymy temat dorosłości w znaczeniu duchowym, jako jednej z kluczowych jakości, którą lubią pieniądze, i z którą idą w harmonii.

Zapraszamy ♡

Irmina Wrona & Direction Future

????: ????????, ?? ???? ????, ????. ??:??

Wydarzenia rozpoczynają się punktualnie, dlatego warto być 10-15 minut wcześniej.

! Czas transmisji jest ograniczony i prawdopodobnie omówimy tylko niektóre z ogromnej ilości ciekawych wątków !

Gorąco zachęcamy więc do zapisania się na naszą listę mailingową. Dla uczestników, którzy zostają z nami dłużej, dostępne będą atrakcyjne materiały oraz promocje, w tym również kolejne live’y – odpowiedzi na Wasze pytania.

—ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ — —ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ ——ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ —

???? ???? ???????? ??????????. ???? ???????? ?? ???:

  1. Wyślij email, wpisując w tytule „Energia seksualna a energia pieniędzy – Live 19 maja 2022” na: (Żeby dołączyć do listy mailingowej, w tytule maila dopisz LISTA)
  2. Po wysłaniu do nas maila o tytule „Energia seksualna a energia pieniędzy – Live 19 maja 2022”, otrzymasz wiadomość z linkiem do spotkania na zoom.
  3. Kliknij w link – pojawi się możliwość ściągnięcia bezpłatnego programu zoom.
  4. Zainstaluj go na swoim komputerze.
  5. Następnie ponownie kliknij w link do live’a – otworzy się okno spotkania

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *