„Seksualność jako dawanie sobie prawa” – Warsztat Ustawień Systemowych Online 12 czerwca 2022

Podczas tego warsztatu będziesz miał/-a okazję uzdrowić swoją relację z seksualnością.

A także spojrzeć na swoje pragnienia (nie tylko seksualne, jakiekolwiek pragnienia, dotyczące dowolnej sfery życia). Na rzeczy, których potrzebujesz, ale których czujesz, że Ci nie wolno. Tak, że z jakiegoś powodu nie masz do nich prawa.

Jeżeli przyszedł na to czas, na warsztacie będziemy pracować pod kątem tego, żebyś uzyskał/-a do nich dostęp.

???????????

Wiele osób słysząc seksualność myśli „seks” w znaczeniu fizycznego aktu, ale energia seksualna jest bardziej wielowymiarowa niż to.

Na każdym etapie życia energia seksualna jest w nas aktywna, od momentu narodzin (a nawet wcześniej w łonie matki i w czasie porodu) aż do końca naszego życia.

Seksualność w znaczeniu uniwersalnej twórczej siły i energii, która spaja dwa przeciwstawne elementy i pozwala na powstawanie z nich nowych rzeczy, czyli pomnaża i tworzy,
– działa bardziej lub mniej wydajnie w życiu każdej osoby, bez względu na jej wiek, płeć i inne czynniki, które większości kojarzą się z seksualnością.W czasie warsztatu popatrzymy na warstwę rzeczywistości ukrytą głębiej. Na płaszczyznę, która stanowi kolebkę życia, przestrzeń powstawania i zanikania; początku naszej świadomości i jej zmierzchu; iskry, pierwszego impulsu i końca, odcięcia; momentu zapalania naszej jaźni, emocji i reakcji w ciele, i ich wygasania.

Przyjrzymy się siłom, które strzegą świadomości i ego w tych kluczowych, granicznych momentach.

Zweryfikujemy potrzebę kontroli i władzy, które u większości osób spoczywają ukryte w ich psychologicznym cieniu. Nie będąc zintegrowane jako części własnej osobowości, ale odrzucone jako coś gorszego, niechcianego, inaczej wyparte.

W wyniku tego, nie mamy dostępu do pełni własnej mocy i siły.Podobnie jak w temacie pieniędzy, wokół seksualności zbudowane jest zbudowane wiele mitów (chociażby z tłem religijnym, kulturowym, rodowym), które sprawiają, że ludzie nie czują się pewnie w kontakcie z tą energią.

W czasie warsztatu będziesz mógł/-a zaobserwować w jakim stopniu „skonfigurowana” jest Twoja seksualność, czyli jedna z bazowych sił, które tworzą wszechświat, i na mocy której zostało Ci dane „pozwolenie” lub prawo zaistnienia w wymiarze materii.

?????????? ?????????

Praca metodą ustawień jest głębokim, duchowym doświadczeniem.

Udział w warsztacie z tematem własnym polecany jest wtedy, kiedy jesteś gotowy/-a na spotkanie z samym/-ą sobą; na podróż po opuszczonych obszarach i warstwach Twojego serca i Twoich emocji.

Rozwiązania, których wcześniej nie udało nam się znaleźć, najczęściej leżą poza granicą świadomości. W psychologicznym cieniu. W tej sferze nas, którą w sobie wypieramy. W tych twarzach nas samych, które ignorujemy. I przychodzą przez uzdrowienie tych relacji, które uważamy za niepotrzebne, zwłaszcza tych, które najchętniej wycięlibyśmy z naszego życia.

Udział w warsztacie w formie reprezentanta lub obserwatora pozwoli Ci poznać metodę ustawień z bezpiecznego miejsca.

Ta forma uczestnictwa nie zawiera pracy nad Twoim osobistym tematem. Pozwoli Ci jednak doświadczyć własnej sytuacji poprzez bezpośredni kontakt z rozwiązywaniem spraw innych osób.

Praca w grupie zawsze zawiera systemową charakterystykę, gdzie wszyscy członkowie są częściami całości. Dzięki temu, rozwiązanie które pojawia się dla wybranej osoby, ma możliwość zadziałać dla wszystkich lub dla wybranych elementów całości (członków grupy) porównywalnie mocno i skutecznie.

Przygotuj się na skok w czasoprzestrzeń, czyli na bank rozwiązań.

Więcej informacji o ustawieniach:

Obszerną informację na temat metody ustawień, znajdziesz ma podstronie: USTAWIENIA SYSTEMOWE – INFORMACJE PODSTAWOWE

A także w wielu moich nagraniach, poświęconych tej tematyce, na naszych kanałach Youtube i tiktok: Direction Future

Zapraszamy ♡

Irmina Wrona & Direction Future

—ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ — —ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ ——ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ —

???????? ???ę???? ??ę ?????? ????? ????????ę ????.

Koszt udziału w warsztacie w formie obserwatora lub reprezentanta w pracach innych osób to 180zł, z pracą własną 680zł.

Pracujemy w kameralnych grupach. Na każdym z warsztatów przewidziane jest maksymalnie 6 miejsc na pracę z własnym tematem, a wszystkich uczestników łącznie maksimum 18 osób + prowadząca.

Warunkiem udziału w warsztacie jest wcześniejsza rezerwacja miejsca, która odbywa się przez jego opłacenie.Jeżeli uczestnik nie przyjdzie na warsztat bez zgłoszenia rezygnacji minimum 12 godzin przed rozpoczęciem warsztatu, wpłacona kwota nie jest zwracana.

Jeżeli uczestnik zrezygnuje z udziału w warsztacie zgłaszając swoją nieobecność minimum 12 godzin przed rozpoczęciem warsztatu, zwracana jest wpłacona kwota pomniejszona o 280zł – opłatę administracyjną, w przypadku prac własnych.

W przypadku reprezentanta i obserwatora, który po dokonaniu rezerwacji zrezygnował z udziału w warsztacie z minimum 12 godzinnym wyprzedzeniem zwracana jest wpłacona kwota pomniejszona o opłatę administracyjną 90zł.

Istnieje możliwość wystawienia faktury za udział w warsztacie.

????: Niedziela 12 czerwca 2022 godz. 13:30-19:30

Wydarzenia rozpoczynają się punktualnie, dlatego warto być 10-15 minut wcześniej.

Zasady rezerwacji:

Zapisując się na warsztat z pracą własną, musisz zarezerwować czas w niedzielę 12 czerwca maja, w godz. 13:00-20:30.

Dla osób zdecydowanych na udział z pracą własną, nie ma możliwości przyjścia na kawałek całego spotkania. Jeżeli chcesz przepracować swój temat sprawniej, możemy pracować metodą ustawień na sesji indywidualnej online lub na żywo – Zapraszam!

Potrzebujesz: dostępu do internetu, kamerki i mikrofonu.

Praca metodą ustawień nie zastępuje pracy lekarza, psychologa i innych specjalistów.

Zapisując się na warsztat, zgadzasz się na te warunki.

??????:

516 615 773
https://spaceluminous.com/kontakt/

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *