Wykorzenienie ograniczających przekonań na temat bogactwa – Live na Zoom 3 czerwca 2022

„Pieniądze szczęścia nie dają.”
„Pieniądze są złe.”
„Pieniądze nie mają znaczenia.”
„W życiu nie chodzi o pieniądze.”
„Dobry człowiek jest biedny.”
„Co z tego, że ma pieniądze jak jest w depresji.”

WYTNIJ i USUŃ – w dużym skrócie.

Ten webinar będzie w całości poświęcony diagnozie, a następnie usuwaniu szkodliwego oprogramowania z naszej podświadomości.

Poddamy analizie wybrane frazy, które blokują nas przed bogactwem. Takie „anty-motta” są jak mantry wibrujące w naszym umyśle.
Ich działanie jest tym skuteczniejsze, im więcej razy je słyszeliśmy.

Jeśli przekazała nam je osoba, która miała wyższą pozycję w hierarchii względem nas np. któryś z rodziców, tym łatwiej nasza podświadomość uznaje je za coś autorytarnego.Te przesłania nie wzięły się w Twoim życiu znikąd, i najprawdopodobniej był czas, kiedy miały czemuś służyć i spełniały pewną funkcję.
Ale jeśli jesteś zdecydowany na korzystne zmiany w Twojej sferze finansowej, i chcesz wziąć udział w tym livie, najwyraźniej przyszedł czas, kiedy ich zadanie się wypełniło i przestały być one Ci potrzebne.

Zwyczajnie się przedawniły.

Być może niektóre z nich nadal pozostaną dla Ciebie aktualne, ale kiedy będziesz widział ich wartość z pewnej perspektywy, a nie postrzegał jako prawdę objawioną.

Bo są tylko hasłami, które krążyły w przestrzeni społecznej, rodzinnej, w środowisku.

Najczęściej nie są własnymi wglądami, które zyskałeś/aś na drodze osobistego życiowego doświadczenia.    Poza zrobieniem porządków w umyśle, jeśli chodzi o nagromadzone tam, negatywnie działające motta, będziesz mógł/-a zaobserwować, co tak naprawdę powstrzymuje Cię przed pozwoleniem sobie na życie w obfitości lub bogactwie.

Ograniczające przekonania często nie są nasze. Wzięliśmy je skądś w pewnym momencie i mamy je w swoim życiu, przez co działają na nas blokująco.

Ale najczęściej nie są główną i jedyną przyczyną, dla której brakuje nam pieniędzy.

Popatrzymy też na to, co jest bardziej osobiste i zapisane głębiej w naszym sercu. W naszym ciele emocji, a przez to również w naszym ciele finansów.     
 
Zapraszamy ♡

Irmina Wrona & Direction Future

????: Piątek, 3 czerwca ????, ????. 18:45

Wydarzenia rozpoczynają się punktualnie, dlatego warto być 10-15 minut wcześniej.

! Czas transmisji jest ograniczony i prawdopodobnie omówimy tylko niektóre z ogromnej ilości ciekawych wątków !

Gorąco zachęcamy więc do zapisania się na naszą listę mailingową. Dla uczestników, którzy zostają z nami dłużej, dostępne będą atrakcyjne materiały oraz promocje, w tym również kolejne live’y – odpowiedzi na Wasze pytania.

—ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ — —ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ ——ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ —

???? ???? ???????? ??????????. ???? ???????? ?? ???:

  1. Wyślij email, wpisując w tytule „Wykorzenianie ograniczających przekonań na temat bogactwa – Live 3 czerwca 2022” na: (Żeby dołączyć do listy mailingowej, w tytule maila dopisz LISTA)
  2. Po wysłaniu do nas maila o tytule „Wykorzenianie ograniczających przekonań na temat bogactwa – Live 3 czerwca 2022”, otrzymasz wiadomość z linkiem do spotkania na zoom.
  3. Kliknij w link – pojawi się możliwość ściągnięcia bezpłatnego programu zoom.
  4. Zainstaluj go na swoim komputerze.
  5. Następnie ponownie kliknij w link do live’a – otworzy się okno spotkania

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *