Merkury w retrogradacji 10 maja – 3 czerwca 2022

????????????? ????????? ?? ???? – ? ??????? ????

? Właśnie rozpoczyna się 3-tygodniowy okres retrogradacji Merkurego.
Od kilku dni Merkury zwalniał, a dzisiaj zatrzymał się i wchodzi w retrogradację, w której pozostanie do 3 czerwca.

Do 9 czerwca Merkury będzie retrogradujący, stacjonarny albo zbyt wolny, żeby jego energia przejawiała się korzystnie w standardowym znaczeniu. 18 czerwca wyjdzie z obszaru, w którym rozpoczął retrogradację.

? ???????? od ~4 czerwca zaczniemy odczuwać, że rzeczy nabierają tempa. A kilka dni później znów będzie można bardziej odważnie ruszać z nowymi projektami.? ????????????? ?????????:

?Merkury to planeta, która rządzi komunikacją, dokumentami, handlem, reklamą, wymianą informacji.
Merkury rządzi zarówno komunikacją w znaczeniu rozmowy, jak i komunikacją drogową – połączeniami w technicznym i praktycznym rozumieniu, i przemieszczaniem się.

Retrogradacja Merkurego ma miejsce 3-4 razy w ciągu roku, i jednorazowo trwa około 3 tygodnie.

Czas retrogradacji ma swoje charakterystyki, których będąc świadomy/-a, możesz ominąć potencjalne problemy; czasami nawet zrobić z niego użytek.Tym razem Merkury cofa się w znakach Bliźniąt i Byka. Dlatego szczególnie tematy związane z tymi znakami będą zaakcentowane oddziaływaniem retrogradacji.
Jakie są to tematy?

Postaram się zrobić mini astrolive w okolicach pełni 16 maja, podczas którego poruszę ten wątek. Jeśli nie, zahaczę o niego przy okazji najbliższego live’a:

Moja wartość: W jaki sposób powstaje nasze poczucie wartości i jak uzdrowić tą sferę? – Live na Zoom

Zapraszam ♡?????? ??? ????? ? ??? ?????? & ????????, ??????? ?????? ??? ??????????

??? ?????????????? ??????????? ???? ????????????? ?????????????????? ?? ??????????? ????????????? & ????? ????????????, ???? ? ?????????, ?????????? ??????? ????????.

Praca z analizą horoskopu urodzeniowego człowieka, relacji (partnerskiej, rodzinnej, biznesowej, innej) lub projektu, zespołu czy firmy jest sesją terapeutyczną o wielopoziomowym działaniu.

Wszystkie sesje indywidualne i warsztaty dostępne są na bieżąco online via Skype, Messenger, Zoom i telefon.Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie i w Łodzi.

???️ ???????:
?
☎️516 615 773 Irmina
?https://spaceluminous.com/kontakt/#retrogradeseason #retrogradacja #mercuryretrograde2022 #mercuryretrograde #astrology #astrologist #merkurywretrogradacji #retrogradacjamerkurego #konsultacje #astrologiczne #merkurywbliźniętach #zakładaniefirmy #nowyprojekt #początek #sezonbyka #roktygrysa #miesiącwęża #pełniaksiężyca #pełnia #fazyksiężyca #maj2022 #czerwiec2022 #wydarzenia #rozwójosobisty #rozwójduchowy #astrolog #kosmogramy #horoskop

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *