Pełnia w Skorpionie 16 maja 2022 & Jowisz w Baranie

Pełnia w znaku Skorpiona już się sfinalizowała.

Księżyc przeszedł do Strzelca, gdzie dopiero co tj. w ciągu ostatnich kilku godzin utworzył harmonijny aspekt trygon do Jowisza.
To sprawia, że mimo zaćmienia i Merkurego w retrogradacji, możemy czuć się lepiej i lżej niż przez ostatnie dni.Jowisz tzw. „wielkie szczęście” niedawno zmienił znak, przechodząc z Ryb do Barana.

Zarówno w Rybach jak i w Baranie Jowisz może przejawiać swoje jakości. Jowisz w ogniu jest inny niż w wodzie, więc zmiana ta jest wyraźna.
Znaki ognia (Barany, Lwy i Strzelce) mogą odczuć pomyślny wpływ Jowisza w swoim życiu szczególnie mocno na przestrzeni najbliższych miesięcy/roku.Słońce odchodzi od ścisłej kwadratury do Saturna, co też pokazuje odblokowanie w energii.
Wcześniej Słońce przechodziło przez Urana.

I jeszcze trochę działa rozpadająca się kwadratura Urana z Saturnem, m. in. poprzez inne planety, które tworzą aspekty z każdym z nich po kolei.
To są tematy ścierania się starych struktur, blokowania tego, co nowe. I rewolucji m. in. w znaczeniu chęci wprowadzania nowego ładu mimo oporów ze strony tego, co stare i utrwalone, nawet jeśli tracące na aktualności, to ciągle silne i u władzy.Jest wiele ciekawych układów i zmian na niebie. Jowisz w Baranie jest szczególnie interesujący.

W któryś dzień postaram się zrobić specjalny astrolive poświęcony obecnej pogodzie planetarnej.

(Chciałam dzisiaj, ale postanowiłam odpocząć po kilku intensywnych tygodniach, pełnych wszelkiego rodzaju zadań.)Nadal, w energii obecnej pełni i zaćmienia, znaków Byka i Skorpiona, zapraszam na live poświęcony finansom i seksualności, który poprowadzę już w najbliższy czwartek 19 maja, o godz. 20:00 ❥❥❥

Irmina

https://www.facebook.com/events/1181105562659716/

Energia seksualna a energia pieniędzy

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *