Pieniądze i seksualność: dwie sfery przyjemności życia – Warsztat rozwoju osobistego Online w sobotę 28 maja

????????? ?? ?????????? ????????: ????????? & ??????????? ???? ???? ????? ???????????? ?????

Podczas tego warsztatu będziesz miał/-a okazję uzdrowić swoją relację z pieniędzmi i/lub seksualnością.

https://www.facebook.com/events/312402804350564/

????: ?????? ?? ???? ????. ??:?? – ??:??

???????????

Wiele osób słysząc seksualność myśli „seks” w znaczeniu fizycznego aktu, ale energia seksualna jest bardziej wielowymiarowa niż to.
Na każdym etapie życia energia seksualna jest w nas aktywna, od momentu narodzin (a nawet wcześniej w łonie matki i w czasie porodu) aż do końca naszego życia, kiedy życie ustaje wraz z ostatnim oddechem.

Seksualność w znaczeniu uniwersalnej twórczej siły i energii, która spaja dwa przeciwstawne elementy i pozwala na powstanie z nich nowych rzeczy, czyli pomnaża i owocuje, tworzy nowe i więcej, – działa bardziej lub mniej wydajnie w życiu każdej osoby, bez względu na jej wiek, płeć i inne charakterystyczne czynniki, które większości kojarzą się z seksualnością.

Podobnie jak w temacie pieniędzy, wokół seksualności zbudowane jest wiele mitów (chociażby z tłem religijnym, kulturowym), które sprawiają, że ludzie nie czują się pewnie w kontakcie z tą energią. Energią, na mocy której otrzymaliśmy możliwość zaistnienia w świecie, w którym żyjemy, i doświadczania wszystkiego, co jest.

?????????

Jeżeli temat pieniędzy przyciągnął Cię do fenomenalnej pracy metodą ustawień, znaczy to, że chcesz pozwolić sobie na więcej i szukasz dróg, które do „więcej” prowadzą. W czasie tego warsztatu będziesz miał/-a możliwość je zobaczyć. I jeśli poczujesz się gotowy/-a, również przekroczyć przez progi, które Cię od nich oddzielają.

Tematy seksualności i pieniędzy nie zawsze są bezpośrednio powiązane, ale zaobserwuj pragnienie, które czujesz myśląc o pieniądzach. Pragnienie, ciągnięcie i ekscytację, jeśli chcesz mieć więcej pieniędzy; i potrzebę finalizacji, wyzwolenia, i uwolnienia, jeśli potrzebujesz spłacić dług.

Te same energie, które regulują działanie seksualności, regulują przepływy naszych pieniędzy.

? ??????????:

W czasie warsztatu będziemy pracować w oparciu o metodę ustawień systemowych Berta Hellingera w jej klasycznej postaci, a także w wariancie ustawień meta-systemowych, archetypowych i ustawień intencji / terapii traumy.

Forma pracy będzie dobrana indywidualnie dla potrzeb każdego z uczestników/uczestniczek. Możesz zażyczyć sobie wariant, który najbardziej Ci odpowiada np. ustawienie intencji albo praca klasyczną formą metody ustawień, lub pozostawić ocenę Twojej sytuacji i wsparcie w doborze najlepszej dla Ciebie metody osobie prowadzącej.

?????????? ?????????

Praca metodą ustawień jest głębokim, duchowym doświadczeniem.

Udział w warsztacie z tematem własnym polecany jest wtedy, kiedy jesteś gotowy/-a na podróż po opuszczonych obszarach mapy Twojego serca i ukrytych warstwach Twoich emocji.

Rozwiązania, których wcześniej nie udało nam się znaleźć, najczęściej leżą poza granicą świadomości.

W psychologicznym cieniu.

W tej sferze nas, którą w sobie odrzucamy.

W tych twarzach nas samych, które ignorujemy.

I przychodzą przez uzdrowienie tych relacji, które uważamy za niepotrzebne; zwłaszcza tych, które najchętniej wycięlibyśmy z naszego życia.

Udział w warsztacie w formie reprezentanta lub obserwatora pozwoli Ci poznać metodę ustawień z bezpiecznego miejsca.

Ta forma uczestnictwa nie zawiera pracy nad Twoim osobistym tematem. Pozwoli Ci jednak doświadczyć własnej sytuacji poprzez bezpośredni kontakt z rozwiązywaniem spraw innych osób.

Praca w grupie zawsze zawiera systemową charakterystykę, gdzie wszyscy członkowie są częściami całości.

Dzięki temu, rozwiązanie które pojawia się dla wybranej osoby, ma możliwość zadziałać dla wszystkich lub dla wybranych elementów całości (członków grupy) porównywalnie skutecznie i mocno.

Przygotuj się na skok w czasoprzestrzeń, czyli na bank rozwiązań.

Więcej informacji o ustawieniach:

Obszerną informację na temat metody ustawień, znajdziesz ma podstronie: USTAWIENIA SYSTEMOWE – INFORMACJE PODSTAWOWE https://spaceluminous.com/sample-page/

A także w wielu moich nagraniach, poświęconych tej tematyce, na naszych kanałach Youtube i tiktok: Direction Future

Zapraszamy ♡

Irmina Wrona & Direction Future

—ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ — —ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ ——ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ —

???????? ???ę???? ??ę ?????? ????? ????????ę ????.

Koszt udziału w warsztacie w formie obserwatora lub reprezentanta w pracach innych osób to 180zł, z pracą własną 680zł.

Pracujemy w kameralnych grupach. Na każdym z warsztatów przewidziane jest maksymalnie 6 miejsc na pracę z własnym tematem.

Warunkiem udziału w warsztacie jest wcześniejsza rezerwacja miejsca, która odbywa się przez jego opłacenie.

Zasady dotyczące wpłat:

Jeżeli uczestnik nie przyjdzie na warsztat bez zgłoszenia rezygnacji minimum 12 godzin przed rozpoczęciem warsztatu, wpłacona kwota nie jest zwracana.

Jeżeli uczestnik zrezygnuje z udziału w warsztacie zgłaszając swoją nieobecność minimum 12 godzin przed rozpoczęciem warsztatu, zwracana jest wpłacona kwota pomniejszona o 280zł – opłatę administracyjną, w przypadku prac własnych.

W przypadku reprezentanta i obserwatora, który po dokonaniu rezerwacji zrezygnował z udziału w warsztacie z minimum 12 godzinnym wyprzedzeniem, zwracana jest wpłacona kwota pomniejszona o 90zł – opłatę administracyjną.

Istnieje możliwość wystawienia faktury za udział w warsztacie.

????: ?????? ?? ???? ????. ??:?? – ??:??

Wydarzenia rozpoczynają się punktualnie, dlatego warto być 10-15 minut wcześniej.

Zasady rezerwacji:

Zapisując się na warsztat z pracą własną, musisz zarezerwować czas w sobotę 28 maja, w godz. 11:00-20:30.

Dla osób zdecydowanych na udział z pracą własną, nie ma możliwości przyjścia na kawałek całego spotkania. Jeżeli chcesz przepracować swój temat sprawniej, możemy pracować metodą ustawień na sesji indywidualnej online lub na żywo – Zapraszam! https://spaceluminous.com/sample-page/sesje-indywidualne/

Potrzebujesz: dostępu do internetu, kamerki i mikrofonu.

Praca metodą ustawień nie zastępuje pracy lekarza, psychologa i innych specjalistów.

Zapisując się na warsztat, zgadzasz się na te warunki.

?????? ?? ?????? ?? ????:

516 615 773
https://spaceluminous.com/kontakt/

Direction Future – Kierunek: Przyszłość Irmina Wrona

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *