Dawanie i branie w relacjach – Live 26 lipca ’22

??????? ? ??????: ?ś ??????? ????????????? ? ???????? ? ? ż???? ?????????Live na Zoom, ?????? ?? ????? ???? ????. ??:??W czasie tego live’a przyjrzymy się tematowi balansu w relacjach międzyludzkich.

Zarówno w relacjach partnerskich – w życiu prywatnym i w biznesie; w relacjach rodzinnych i w innych bliskich relacjach.
Jak również w relacjach z ludźmi, z którymi nie jesteśmy blisko, ale które są integralną częścią naszego życia.W swojej pracy zwracam szczególną uwagę na wyważenie energii pomiędzy stronami relacji.

Różne relacje rządzą się innymi prawami. W relacji pomiędzy rodzicem i dzieckiem rozłożenie energii i emocji jest inne niż pomiędzy partnerami.
Relacja pomiędzy partnerami jest inna, jeśli w relacji urodziły się dzieci, niż jeżeli ich nie ma.

Często charakter relacji zmienia się po tym, gdy partnerzy wzięli ślub.
W życiu codziennym zauważamy, że coś się zmieniło. Czasami nawet jesteśmy w stanie wskazać, co było inne na danych etapach.

Wiele osób ma tendencję do wracania do przeszłych etapów, tak jakby wszystko co dobre było kiedyś. Chcą żeby dzisiejszy pocałunek był taki sam jak ich pierwszy pocałunek.To jest niemożliwe, bo teraz są inną osobą, a poza tym pierwszy już był.Równie często do nowych relacji wnosimy nierozwiązane sprawy z innych, wcześniejszych relacji. Na przykład patrzymy na obecnego partnera porównując go z poprzednimi. Zastanawiamy się czy on będzie taki sam jak oni, w dobrym albo w negatywnym znaczeniu.

Kluczową rolę w budowaniu naszych obecnych relacji prywatnych i zawodowych odgrywają nasze relacje rodzinne tzw. systemowe.
Szczególnie relacja z rodzicami i najbliższymi krewnymi, takimi jak rodzeństwo.

Z tych relacji czerpiemy przez długi czas i później to, co zostało tutaj wypracowane wynosimy do dorosłego życia: wiele nawykowych reakcji, roszczeń, uprzedzeń, lęków, oczekiwań i nadziei.

Znaczenie ma nie tylko nasza relacja z rodzicami, ale też wzajemna relacja rodziców wobec siebie.

Jest to niesamowicie szeroki temat. W czasie live’a omówimy tyle, ile zdążymy.

Zapraszamy ♡

Irmina Wrona & Direction Future????: ?????? ?? ????? ???? ????. ??:??Wydarzenia rozpoczynają się punktualnie, dlatego warto być 10-15 minut wcześniej.

! Czas transmisji jest ograniczony i prawdopodobnie omówimy tylko niektóre z ogromnej ilości ciekawych wątków !

Gorąco zachęcamy więc do zapisania się na naszą listę mailingową. Dla uczestników, którzy zostają z nami dłużej, dostępne będą atrakcyjne materiały oraz promocje, w tym również kolejne live’y – odpowiedzi na Wasze pytania.

—ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ — —ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ ——ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ —

???? ???? ???????? ??????????. ???? ???????? ?? ???:

1. Wyślij email, wpisując w tytule „Dawanie i branie – Live 26 lipca 2022” na: (Żeby dołączyć do listy mailingowej, w tytule maila dopisz LISTA)

2. Po wysłaniu do nas maila o tytule „Dawanie i branie – Live 26 lipca 2022”, otrzymasz wiadomość z linkiem do spotkania na zoom.

3. Kliknij w link – pojawi się możliwość ściągnięcia bezpłatnego programu zoom.

4. Zainstaluj go na swoim komputerze.

5. Następnie ponownie kliknij w link do live’a – otworzy się okno spotkaniaTych z Was, którzy chcą jeszcze bardziej zgłębić temat, zapraszam również na warsztat poświęcony tej tematyce, a także na sesje indywidualnej pracy 1:1 online lub na żywo w Krakowie i Łodzi.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *