Nów w Lwie – 28 lipca 2022

????? ?????:

Dokładnie o godzinie 19:55 Księżyc spotka się ze Słońcem w znaku Lwa. Jednocześnie tworząc dość rozległą, aplikacyjną koniunkcję z Merkurym. I poprzez nią również opozycję do Saturna, położonego w znaku Wodnika.

Ta opozycja nowiu (czyli Słońca i Księżyca) połączonego z Merkurym w Lwie, do Saturna w Wodniku, będzie dodatkowo przyblokowana przez położonego w znaku Byka, Marsa z Uranem; przyblokowana układem tzw. T-kwadratury.

Charakter układu T-kwadrat polega na tym, że nie dość, że dwie energie ustawiają się w opozycji wobec siebie – czyli mają konflikt, to dodatkowo wchodzi trzecia, która blokuje wszystko jeszcze bardziej, uniemożliwiając tamtym dwóm bezpośrednią konfrontację. Konfrontację-opozycję, która sama w sobie i tak jest tzw. aspektem twardym, czyli nieharmonijnym.Całą sytuację trochę łagodzi Jowisz, który znajduje się w 9 stopniu Barana.

Nów (Księżyc ze Słońcem, w 6 stopniu Lwa) będzie w aplikacyjnym trygonie do Jowisza, co pozwala na rozładowanie przynajmniej pewnej części napięć; które intensywnie kumulują się i są odczuwalne w czasie nowiu.

W czasie nowiu, czyli nie tylko dzisiaj, ale już przynajmniej od 1-2 dni, i również przez kolejne dni.

Z innych, znaczących aspektów, warto zwrócić uwagę na położoną w znaku Raka Wenus, która już odchodzi od, nadal aktywnej, kwadratury do Jowisza. I która na moment nowiu jest w drodze do harmonijnego trygonu z Neptunem.??? ?? ?????? ?????? ???? ??? ??????????

Z jednej strony mamy Słońce i Księżyc, które tworzą aplikacyjną czyli tworzącą się koniunkcję z Merkurym, w optymistycznym, spontanicznym i radosnym znaku Lwa.

Merkury to komunikacja, zarówno komunikacja drogowa, transport, jak i zakupy, marketing, reklama, oraz komunikacja w znaczeniu rozmowy i wymiany informacyjnej.

Byłoby całkiem fajnie, gdyby nie ustawiony w opozycji do tego pakietu (opozycji aplikacyjnej, czyli uściślającej się, mimo że dość rozległej) mocny Saturn. Plus pakiet Marsowo-Uraniczny, który tworzy bardzo ścisłą kwadraturę do Merkurego, i poprzez niego do całego nowiu.Możemy mieć ochotę wyrazić siebie, dać ekspresję swoim myślom, porozmawiać z kimś, i być w tym dość optymistyczni.

Dla każdego pogoda planetarna pracuje inaczej, ale ogólne pogodowe tło zawiera potencjalne blokady, które mogą pojawić się na naszej drodze do wyrażania siebie, i/lub do załatwienia czegoś. Komunikacja może być blokowana.

Kiedy zamieszane są Mars z Uranem, może nawet dojść do kłótni i do ostrych słów;
bo nów wyciąga na wierzch różne rzeczy z głębi, Merkury chce powiedzieć, mimo, że Saturn blokuje. A Mars z Uranem potrafią wybić korki (dosłownie, Uran rządzi m.in. błyskawicami, prądem i elektrycznością, a Mars aktywnym działaniem).Wenus w kwadraturze do Jowisza, separacyjnej czyli rozpadającej się, pokazuje że był obecny pewien nadmiar. Jakieś przedobrzenie np. zadużo kupiłeś/aś, zadużo wydałe/aś; ogólnie zostało z czymś przegięte.
To jest sytuacja, która nadal działa, ale sama w sobie już się wydarzyła. Czyli mamy to za sobą, ale skutki są aktywne i czujemy ich wpływ.

Za jakiś czas Wenus spotka się z Neptunem, i to może być dla nas emocjonalnie / uczuciowo kojące, ale to będzie za jakiś czas. Trygon od Wenus do Neptuna jest dopiero w perspektywie, jest jeszcze zbyt rozległy, żeby móc odczuwać go mocno i namacalnie. Zwłaszcza przy tak mocnych, nieharmonijnych wpływach od Saturna, Urana i Marsa.????????? ?? ????????? ???:

W miarę możliwości, pomyśl zanim coś powiesz, napiszesz, zanim podejmiesz próbę komunikacji. Wysoce prawdopodobne jest, że i tak komunikacja będzie nieunikniona, i niekoniecznie będzie łatwo utrzymać harmonię.

Zdecydowanie polecam uważać na drodze, bo Mars z Uranem w kwadraturze do Merkurego mogą powodować impulsywność i nerwowość wśród kierowców.

Możesz odczuwać, że jest mocna presja, a że jednocześnie że nie ma jak podjąć działania, bo aktywne są czynniki, które blokują.??? ?????????????? ??????????? ??? ????:

Może być to dobry czas na przemyślenie różnych spraw. Merkury to nie tylko komunikacja, ale też myślenie i analiza. Szczególnie na obserwację tego, co blokuje nas przed otworzeniem się w pełni.

Słońce i Księżyc w entuzjastycznym i pogodnym znaku Lwa, położone w uściślającym się trygonie z dobroczynnym Jowiszem, poruszają w nas wątki otwierania swojego potencjału, ogólnie otwierania się, i otwierania się w pełni.
Chodzi tutaj o możliwość pokazania światu naszej wspaniałości i blasku.Władcą Lwa jest Słońce. Znak Lwa jest znakiem gwiazd, również w znaczeniu bycia gwiazdą – kimś, kto błyszczy. Kimś, kto ma poczucie własnej wartości, i chce się tym chwalić, pokazywać to innym, z radością. Żeby oni mogli świętować ten wspaniały stan rzeczy razem z nim.

Odbiorcy, publiczność patrzą na gwiazdę, która jest na scenie. Gwiazdę, która świeci. Która cieszy się swoim blaskiem, i jednocześnie nim płonie – Lew jest znakiem ognia. Blask i ciepło Lwa ogrzewa ich, przynosi im pogodę ducha i radość życia.

Każdy z nas ma w sobie energię Słońca, podobnie jak mamy w sobie energie wszystkich pozostałych planet. Niektórzy mają z nią dobry kontakt, i jakości Słońca i Lwa są dla nich łatwiej dostępne, niż dla innych.

Nie mniej, każdy człowiek posiada swój własny potencjał i naturalne jest to, że chciałby go przejawić i się nim cieszyć. Dzielić się nim z innymi, przynosząc im radość.
Obecny czas jest dobry na obserwację siebie i tego w jakim stopniu przejawiamy siebie, na rozpoznanie tego, co nas blokuje przed otworzeniem siebie w pełni.

Słonecznego czasu!

Irmina????????? ?? ??????????? ????????????? & ????? ????????????, ???? ? ?????????, ?????????? ??????? ????????.

Praca z analizą horoskopu urodzeniowego człowieka, relacji (partnerskiej, rodzinnej, biznesowej, innej) lub projektu, zespołu lub firmy jest sesją terapeutyczną o wielopoziomowym działaniu.

Sesje indywidualne i warsztaty dostępne są na bieżąco online via Skype, Messenger, Zoom i telefon, w języku polskim i angielskim.

Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie i w Łodzi.

???️ ???????:
?
☎️516 615 773 Irmina
?https://spaceluminous.com/kontakt/

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *