Czym jest wrodzony potencjał i jak go otworzyć? – Live na Zoom 13.VIII.’22

Każdy z nas posiada swój potencjał. Naturalne jest to, że chcemy go zrealizować i się nim cieszyć. Dzielić się nim z innymi, przynosząc im radość.

Każda osoba ma swoje mocne i słabe predyspozycje w sferze zdrowia, jak np. kondycja poszczególnych organów; w sferze życia osobistego i rodzinnego, kariery i finansów, i na innych polach.

W świecie istnieją różne czynniki, elementy, kategorie sytuacji, wydarzeń i zjawisk, jak również osoby, które sprzyjają otwieraniu się naszego potencjału, i/lub blokujące go.Kiedy rozumiemy charakterystykę danej jakości / zjawiska (tutaj potencjału) możemy odpowiednio do jego natury i przeznaczenia pracować z nim. Możemy to wykorzystać w naszym życiu na co dzień.

Czy potencjał, który jest w trakcie otwierania się, powinniśmy w jakiś sposób ograniczać i/lub nadać mu kierunek? Czy lepiej jest pozwolić by nasze potencjały otwierały się możliwie bez dodatkowej ingerencji, i spontanicznie?W czasie tego live’a będziesz miał/-a możliwość przyjrzeć się swoim potencjałom.

Wejdziemy w fundamentalne, rdzenne i kluczowe znaczenia omawianego tematu.

Zapraszamy ♡

Irmina Wrona & Direction FuturePodczas webinaru skupimy się na stronie teoretycznej tematu, ale nawet sama teoria potrafi zdziałać cuda.

Dla tych z Was, którzy potrzebują mojego skupienia się na Waszym temacie dłużej, poświęcenia mu czasu i rozpracowania go, będzie możliwość pracy na sesji indywidualnej pracy 1:1

???????:
?
☎️516 615 773 Irmina
?https://spaceluminous.com/kontakt/????: ?????? ?? ???????? ???? ????. ??:??Wydarzenia rozpoczynają się punktualnie, dlatego warto być 10-15 minut wcześniej.

! Czas transmisji jest ograniczony i prawdopodobnie omówimy tylko niektóre z ogromnej ilości ciekawych wątków !

Gorąco zachęcamy więc do zapisania się na naszą listę mailingową

—ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ — —ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ — —ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ — —ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ —

???? ???? ???????? ??????????. ???? ???????? ?? ???:
1. Wyślij email, wpisując w tytule „Otwieram swój potencjał – live 13 sierpnia 2022” na: (Żeby dołączyć do listy mailingowej, w tytule maila dopisz LISTA)
2. Po wysłaniu do nas maila o tytule „Otwieram swój potencjał – live 13 sierpnia 2022”, otrzymasz wiadomość z linkiem do spotkania na zoom.
3. Kliknij w link – pojawi się możliwość ściągnięcia bezpłatnego programu zoom.
4. Zainstaluj go na swoim komputerze.
5. Następnie ponownie kliknij w link do live’a – otworzy się okno spotkania

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *