Pełnia w Wodniku 12 sierpnia ’22Ciekawa pełnia w znaku Wodnika.
W nocy z czwartku na piątek, dokładnie o godzinie 03:36 Księżyc w Wodniku utworzy opozycję do Słońca w znaku Lwa. W tym czasie Księżyc będzie też w ścisłej i aplikacyjnej, a więc składającej się koniunkcji z Saturnem – jednym z dwóch władców Wodnika.

Połączona z Saturnem pełnia będzie położona w ścisłej T-kwadraturze do Urana, czyli drugiego władcy znaku Wodnika. Uran w tym czasie tworzy ścisłą koniunkcję z Marsem i węzłem północnym w znaku Byka.

Z innych aspektów tworzą się harmonijne trygony:
od Merkurego, który idzie przez znak Panny, do Urana z Marsem i węzłem północnym w Byku,
od Wenus w Lwie do Jowisza w Baranie, dość rozległy ale stopniowo odczuwalny, tym bardziej że aplikacyjny,
ścisły trygon od Marsa w Byku do Plutona w Koziorożcu,
oraz sekstyle: Neptuna z Plutonem,
i sekstyl od planet w Byku (Mars z Uranem na węźle) do Neptuna w Rybach.?? ???????? ? ??? ????? ? ??? ?? ?????? ???? ??? ??? ?????????

Pełnia jest bardzo ciekawa. Z jednej strony mamy mocny wpływ Saturna i Urana, wyraźnie zaznaczone silne napięcie przez układ T-kwadratury, i dodatkowo Księżyc idący a ścisłą koniunkcję z Saturnem.
Z drugiej, jest sporo trygonów i sekstyle, czyli aspekty harmonijne, łączące wybrane części tego całego obrazu między sobą.

Wenus właśnie zmieniła znak i weszła do Lwa.Bardzo wyraźnie jest zaznaczona kwadratura Saturna z Uranem, czyli układ, który od dawna był na niebie aktywny, uściślał się i rozpadał. Teraz tj. w obecne tygodnie następuje moment finalizacji starcia tych dwóch energii, i zarazem dwóch władców Wodnika.

Saturn to stare struktury. Struktury, które z jednej strony blokują, ale z drugiej zabezpieczają to, co zostało kiedyś zbudowane, i co przez pewien czas było potrzebne.

Uran to zmiana i gwałtowne uderzenie tego, co nowe (rewolucja), poprzez zniszczenie starych struktur.

I Saturn i Uran zawierają element dystansu, charakterystyczny dla Wodnika, który dzięki niemu zyskuje zdolność postrzegania rzeczy z różnych perspektyw.Odpowiedni dystans pozwala Wodnikowi widzieć szerszy obraz i zobaczyć drogi, których jeszcze nie ma. W ten sposób może on dostrzegać elementy i wizje kolejnych etapów i przyszłego czasu. Wodnik jest znakiem epoki, która dopiero nadejdzie, patrzy w przyszłość.

Saturn jest planetą czasu, starości i dorosłego wieku; w tym również przeszłości. Saturn wymusza na nas spojrzenie wstecz, zatrzymanie się, i przytrzymuje nas „na progu” lub granicy (Saturn rządzi granicami), tak długo aż nie wyczerpie się dana karma (Saturn jest planetą karmy), związana z konkretnymi osobami i/lub wydarzeniami, z którymi byliśmy połączeni.

Saturn w Wodniku jest mocny. Uran w Byku teoretycznie słaby, ale praktycznie wzmocniony koniunkcją z Marsem i węzłem północnym. Węzeł północny wskazuje na kierunek rozwoju, na kierunek w którym powinniśmy patrzeć.Księżyc połączony z Saturnem w Wodniku akcentuje tematy samotności i dystansu.
O ile sam w sobie Księżyc z Saturnem bynajmniej nie czuje się dobrze; to biorąc pod uwagę cały obraz, w tym silne wpływy Wodnika, a także to, że Saturn mimo wszystko jest również władcą Wodnika, – pełnia ma interesującą energię, którą można konstruktywnie wykorzystać.??? ??????????? ??????? ??????? ????? ? ????????

Jest to dobry czas na obserwację tego, co już nieaktualne w naszym życiu i na wyciągnięcie wniosków z przeszłości.

Pesymistyczne, depresyjne i melancholijne, saturniczne zabarwienie obecnego czasu, polecam przyjąć jako pogodę, albo jako tło dla nowego etapu (Uran) i/lub jego elementów, które na tym tle wschodzą.

Biorąc pod uwagę mocne wpływy Saturna, Urana i Wodnika, oraz układ T-kwadratury, możesz poczuć się wyalienowany/-a.

Jeżeli tak będzie, dobrym rozwiązaniem jest poszukać nowych, bardziej aktualnych znajomych, tzw. towarzyszy idei. A także nowych zainteresowań, i ogólnie nowych rzeczy. Takich, które przyciągają Cię na mocy tego, kim jesteś obecnie, a nie na mocy tego, kim i jaki/-a masz, jaki/-a miałeś, albo jaki/-a miał(a)byś być w oczach innych.

W przeciwieństwie do Lwa, Wodnik jest całkowicie wyzwolony od przejmowania się opinią tłumu. Jest też znakiem duchowych przyjaciół, tych z którymi łączą nas wspólne ideały.

Owocnego czasu!

Irmina W.????????? ?? ??????????? ????????????? & ????? ????????????, ???? ? ?????????, ?????????? ??????? ????????.

Praca z analizą horoskopu urodzeniowego człowieka, relacji (partnerskiej, rodzinnej, biznesowej, innej) lub projektu, zespołu lub firmy jest sesją terapeutyczną o wielopoziomowym działaniu.

Sesje indywidualne i warsztaty dostępne są na bieżąco online via Skype, Messenger, Zoom i telefon, w języku polskim i angielskim.
Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie i w Łodzi.

???????:
https://spaceluminous.com/kontakt/
516 615 773 IrminaOdpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *