Ustawienia systemowe dla zwierząt
W tym miejscu powiem trochę o ustawieniach dla zwierząt. Bo możemy pomóc zwierzętom przy pomocy ustawień.

Często ze zwierzętami łączą nas mocne więzi. I można powiedzieć, że są one członkami naszych rodzin.Kiedy patrzymy na zwierzęta z perspektywy ustawień, widzimy, że wypełniają one puste miejsca i pokazują, gdzie ktoś powinien być, gdzie kogoś brakuje.

Często możemy zaobserwować, jak w danych rodzinach zawsze są dane rodzaje zwierząt, w danych miejscach, i powtarzają się cały czas. Kiedy odchodzą jedne, to ich miejsce zajmują kolejne itd. Zazwyczaj są ich takie same płcie, takie same ilości i również te same gatunki.Jakiś czas temu już spotkałam się z tym, że nawet klasyczni weterynarze, kiedy przychodzi ktoś i mówi, że jego zwierzęciu coś dolega i nie wiadomo co, zadają pytanie do właściciela: „Co Panu/i dolega?” Oni też widzą to połączenie między właścicielem a zwierzęciem.Kiedy ustawiamy zwierzę, które jest agresywne, prawie zawsze jesteśmy w stanie zobaczyć, że zwierzę wie, że właściciel może się go pozbyć.

Zwierzę czuje to, co naprawdę jest w naszym sercu. Ono rozpoznaje co tam jest, intuicyjnie czuje nasz potencjał. Wie, czy jesteśmy w stanie się go pozbyć. Czy naprawdę będziemy się nim opiekować.Zwierzęta również biorą na siebie nasze obciążenia, ponieważ bardzo nas kochają, podobnie jak dzieci – na nieświadomym poziomie. Biorą nasze choroby i nasze problemy. I cierpią kiedy my cierpimy.

Irmina W.Zapraszam na sesje indywidualne i warsztaty online, dostępne w języku polskim i angielskim. Pracuję różnymi metodami, w oparciu o m. in.
Ustawienia Systemowe (certyfikat oficjalnej, głównej szkoły Berta Hellingera Szkoła Cichych Ustawień Gerhard Walper),
naukę astrologii (studia w Moskiewska Akademia Astrologii, po 5 latach studiów),
wiedzę feng shui (Yap Cheng Hai Academy, po kursie zaawansowanym),
informacje z Kronik Akaszy (w przekazie od Gabrielle Orr),
wzorce coex i matryce okołoporodowe psychologii transpersonalnej (w ujęciu Stanislava Grofa),
terapię traumy (różne systemy, w tym Ustawienia intencji w modelu Franza Rupperta i inne),
& Więcej.Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online via Skype, Messenger, Zoom i przez telefon, w języku polskim i angielskim.

Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie i raz na czas w Łodzi, okazjonalnie też w innych miastach w Polsce i poza.

???️ ???????:

? https://spaceluminous.com/kontakt/
☎️ 516 615 773, 576 877 236 Irmina

?????:
Www: https://spaceluminous.com/ & directionfuture.biz Facebook:
https://www.facebook.com/SoulsOfSpace
YT & Titktok: Direction Future

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *