Równowaga pomiędzy światem materii a sferą ducha – Live na Zoom 10 września 2022

??? ???????ć ???????: ?ó??????? ????ę??? ś?????? ??????? ? ????ą ????? – ???? ?? ????

??ł??? ? ??????. ????-?????: ?ś ????????? ? ????????

https://fb.me/e/3uRIdAZYY

Podczas tego webinaru skupimy się na najważniejszych kwestiach, które pozwalają znaleźć duchową przyczynę problemów fizycznych. I vice versa.
Poprzez zauważenie tego, co leży w naszej sferze podświadomej / nieświadomej, możemy zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się z ciałem, i jak możemy wyzdrowieć.

Ogólnie, kiedy popatrzymy na nasze ciało, ono niesie bardzo dużo informacji. Informacji o tym, co w naszym życiu jest problemem, i o tym, co należy wyleczyć, żeby powróciła harmonia.

Jednak musimy dać przestrzeń i pozwolić na to, żeby nieświadoma i świadoma sfera naszego istnienia działały wspólnie, nie degradując żadnej z nich. Każda z nich jest ważna i są one komplementarne.

Z jednej strony mamy ciało, a z drugiej mamy ruchy ducha. I raz na czas możemy robić sobie taką diagnozę, podobną do tej, kiedy idziemy do lekarza. Każdy człowiek, dla własnego zdrowia i higieny, powinien raz na czas zrobić badania kontrolne, nie tylko w odniesieniu do ciała, ale również w odniesieniu do swoich emocji, uczuć i myśli.

Możemy monitorować kondycję tych wszystkich warstw naszego istnienia, bo tam również znajdują się ogniska chorób, nawet jeśli tymczasowo nieaktywne. Możemy to weryfikować, diagnozować; i sprawdzać, jakie to jest w danym czasie, w naszym życiu.

Czasami w problemach typu depresja tkwimy całe życie lub wiele lat. Czasami nawet nie wiemy o swoich problemach, w tym znaczeniu, że nie jesteśmy ich do końca świadomi. Albo zwyczajnie, nie wiemy jak się z nimi uporać.

Podczas tego live’a będziemy kłaść szczególny akcent na aspekt równowagi.

Pracując z rozwojem duchowym, wiele osób postrzega ciało jako coś gorszego i mniej istotnego od ducha. Odpływanie w sferę duchową często degraduje ciało.
Podobnie, wiele osób tkwi w zbytnim przywiązaniu do świata materialnego, jednocześnie ignorując swój wymiar duchowy, w tym sfery emocjonalne i mentalne.

W wyniku tego zaczynają chorować, bo jest zaburzona równowaga. Mamy zarówno świadomość i duszę, jak i świat fizyczny, w którym żyjemy, i który oddziałuje na nas. Dlatego, żeby być zdrowym musimy nauczyć się równoważyć nasze istnienie w obu tych światach.

Zapraszamy!

Prowadzenie: Irmina Wrona & Dominik Wald

Podczas webinaru skupimy się na stronie teoretycznej tematu, ale nawet sama teoria potrafi zdziałać cuda.

Dla tych z Was, którzy potrzebują mojego skupienia się na Waszym temacie dłużej, poświęcenia mu czasu i rozpracowania go, będzie możliwość pracy na sesji indywidualnej pracy 1:1

Irmina

???????:

516 615 773 Irmina
https://spaceluminous.com/kontakt/

????: ?????? ?? ???????? ????, ????. ??:??

Wydarzenia rozpoczynają się punktualnie, dlatego warto być 10-15 minut wcześniej.

! Czas transmisji jest ograniczony i prawdopodobnie omówimy tylko niektóre z ogromnej ilości ciekawych wątków !

Gorąco zachęcamy więc do zapisania się na naszą listę mailingową.

Dla uczestników, którzy zostają z nami dłużej, dostępne będą atrakcyjne materiały oraz promocje, w tym również kolejne live’y – odpowiedzi na Wasze pytania.

—ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ — —ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ — —ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ — —ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ —

???? ???? ???????? ??????????. ???? ???????? ?? ???:
1. Wyślij email, wpisując w tytule „Równowaga pomiędzy światem materii a sferą ducha – Live na Zoom 10 września” na: (Żeby dołączyć do listy mailingowej, w tytule maila dopisz LISTA)
2. Po wysłaniu do nas maila o tytule „Równowaga pomiędzy światem materii a sferą ducha – Live na Zoom 10 września”, otrzymasz wiadomość z linkiem do spotkania na zoom.
3. Kliknij w link – pojawi się możliwość ściągnięcia bezpłatnego programu zoom.
4. Zainstaluj go na swoim komputerze.
5. Następnie ponownie kliknij w link do live’a – otworzy się okno spotkania

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *