Kroniki Akaszy jako ścieżka rozwoju osobistego i duchowego – Live 24.I.2023

„? ?????? ? ??????????? ???????? ?ą ??ś??, ?????, ????ł???? ?????????…”
– ????? ?????


Zapraszamy na live czyli transmisję na żywo przez Zoom, poświęcony Kronikom Akaszy.

Kroniki Akaszy są świadomą przestrzenią informacyjną, symbolicznie przedstawianą jako kosmiczna biblioteka, metafizyczny bank lub magazyn informacji.
Jako miejsce zapisu historii wszystkich zjawisk – wszystkich wydarzeń, uczuć, intencji i potencjałów, z każdego czasu: przeszłość, teraźniejszość, przyszłość, a także z innych żyć i wcieleń, oraz ich wzajemnych powiązań.

Każdy z nas posiada swoją własną przestrzeń Kronik Akaszy, inaczej mówiąc swoje własne Kroniki Akaszy, w których przebywają Mistrzowie i Nauczyciele, a także Strażnicy, którzy żyją w naszym polu energetycznym, na wyższych poziomach naszej świadomości, i którzy, poproszeni o to, mogą nas wspierać na ścieżce duchowego rozwoju.

Historyczne źródło pochodzenia Kronik Akaszy (jako zjawiska i jako metody pracy „Wejścia do Kronik Akaszy”) nie jest znane, co nadaje im nieco mistycznego charakteru.

Sama nazwa „akasza” wywodzi się od rdzenia „kash” oznaczającego „emanować, świecić.” W sanskrycie słowo „akaśa” znaczy „pierwotna substancja”, „eter;” w języku indyjskim „akash” znaczy „niebo,” „przestrzeń nieba.”

Koncept Kronik Akaszy znajdujemy w różnych kulturach i filozofiach na przestrzeni dziejów. Wielcy mistycy i myśliciele postrzegali je indywidualnie, każdy na swój własny sposób; na pewno nie bez powodu.

Przestrzeń Kronik Akaszy pozwala na uzyskiwanie informacji i wskazówek dotyczących naszego obecnego życia, właściwego kierunku rozwoju osobistego i duchowego oraz wielu innych zagadnień.

Wachlarz tematów, które możemy poruszyć podczas wizyty w Kronikach Akaszy jest praktycznie nieograniczony.
Kroniki mogą udzielić odpowiedzi na wszelkiego rodzaju pytania, dotyczące naszych relacji z innymi: rodzina, partnerstwo, dzieci, przyjaciele, zwierzęta.

Zagadnienia dotyczące naszego zdrowia fizycznego i kondycji psychicznej, biznesu, pieniędzy, kariery, celów życiowych i marzeń, oraz wiele innych – mogą być przyniesione do pracy i poddane procesom uzdrawiania.

Poza wskazówkami na przyszłość, Kroniki często odsłaniają tajemnice z naszej przeszłości, w tym również te dotyczące poprzednich żyć, wcieleń i związków karmicznych.

Przebywając w Kronikach Akaszy można wykonywać zabiegi energetyczne takie jak np.: uzdrowienie wewnętrznego dziecka, odcięcie toksycznych i szkodliwych powiązań w relacjach międzyludzkich, zdejmowanie karmicznych obciążeń, leczenie traum. Mistrzowie i Nauczyciele czasami przekazują przedmioty, nauki bądź inicjacje.

Wszystkie tego typu działania dokonują się na poziomie energii, ale korzystnie wpływają również na fizyczny wymiar pytającego. Na głębszym poziomie transformują nas i odblokowują nasze potencjały, harmonizują różne aspekty naszej osobowości i pozwalają na pełniejsze podłączenie do życia.

Wskazówki otrzymywane z Kronik Akaszy mają na celu polepszenie naszej ziemskiej egzystencji, ale także pokierowanie nas w kierunku właściwym dla naszego osobistego rozwoju i duchowego.

Podczas webinaru będziesz miał/-a możliwość pozyskać kluczowe informacje na temat Kronik Akaszy.

Przewidziany jest też czas na pytania i odpowiedzi, dotyczące tej wyjątkowej formy rozwoju osobistego i duchowego.

Zapraszamy! ♡

Irmina Wrona & Direction Future

Podczas webinaru skupimy się na stronie teoretycznej tematu, ale nawet sama teoria potrafi zdziałać cuda.

Dla tych z Was, którzy potrzebują mojego skupienia się na Waszym temacie dłużej, poświęcenia mu czasu i rozpracowania go, będzie możliwość indywidualnej pracy 1:1

???????:


+48 516 615 773 Irmina
https://spaceluminous.com/
https://www.facebook.com/SoulsOfSpace
https://www.instagram.com/directionfuture/

????: Wtorek 24 stycznia 2023 godz. 19:45

Wydarzenia rozpoczynają się punktualnie, dlatego warto być 10-15 minut wcześniej.

! Czas transmisji jest ograniczony i prawdopodobnie omówimy tylko niektóre z ogromnej ilości ciekawych wątków !

Gorąco zachęcamy więc do zapisania się na naszą listę mailingową.

Dla uczestników, którzy zostają z nami dłużej, dostępne będą atrakcyjne materiały oraz promocje, w tym również kolejne live’y – odpowiedzi na Wasze pytania.

—ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ — —ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ —

???? ???? ???????? ??????????. ???? ???????? ?? ???:

  1. Wyślij email, wpisując w tytule „Kroniki Akaszy – Live 24.I.2023” na: (Żeby dołączyć do listy mailingowej, w tytule maila dopisz LISTA)
  2. Po wysłaniu do nas maila o tytule „Kroniki Akaszy – Live 24. I.2023”, otrzymasz wiadomość z linkiem do spotkania na zoom.
  3. Kliknij w link – pojawi się możliwość ściągnięcia bezpłatnego programu zoom.
  4. Zainstaluj go na swoim komputerze.
  5. Następnie ponownie kliknij w link do live’a – otworzy się okno spotkania

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *