Atrakcyjność – co czyni nas atrakcyjnymi w oczach innych osób? – Live 20.XI.2022

????? ??. ? ????????ę ?? ????????? ??ż??? ??łą???ć ?? ????’? ? ??????????ś?? – ??????????! ღ

https://www.facebook.com/events/869520654214714/ ღღღ

???? ???? ???????? ??????????. Wymagana jest rejestracja. Żeby wziąć udział:

1. Wyślij email, wpisując w tytule „Atrakcyjność – Live 20. XI. 2022” na: (Żeby dołączyć do listy mailingowej, w tytule maila dopisz LISTA)

2. Po wysłaniu do nas maila o tytule „Atrakcyjność – Live 20. XI. 2022”, otrzymasz wiadomość z linkiem do spotkania na zoom.

3. Kliknij w link – pojawi się możliwość ściągnięcia bezpłatnego programu zoom.

4. Zainstaluj go na swoim komputerze.

5. Następnie ponownie kliknij w link do live’a – otworzy się okno spotkania????: Niedziela 20 listopada, godz. 18:30Wydarzenia rozpoczynają się punktualnie, dlatego warto być 10-15 minut wcześniej.

! Czas transmisji jest ograniczony i prawdopodobnie omówimy tylko niektóre z ogromnej ilości ciekawych wątków !

Gorąco zachęcamy więc do zapisania się na naszą listę mailingową.

Dla uczestników, którzy zostają z nami dłużej, dostępne będą atrakcyjne materiały oraz promocje, w tym również kolejne live’y – odpowiedzi na Wasze pytania.

—ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ — —ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ —

Więcej informacji o wydarzeniu:

Każda osoba ma swoją własną, unikatową energię, swoją własną, unikatową atrakcyjność seksualną.

Atrakcyjność, która w nas jest, jest związana z poczuciem własnej esencji.

Mamy cechy wspólne i jesteśmy podobni do innych. Jednocześnie, każdy człowiek jest pojedynczym egzemplarzem, jest jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy.To, co czyni Cię atrakcyjnym/ą to element, który sprawia, że jesteś inny/a niż wszyscy pozostali.

Kiedy ktoś ma dobrze zintegrowany ten aspekt, zarówno kobieta jak i mężczyzna, – dla osób z zewnątrz wygląda to tak, że spośród wszystkich innych ludzi, oni chcą zawsze tą osobę.

Ktoś chce akurat Ciebie, jemu/jej/im chodzi o Ciebie.Atrakcyjność pomaga nam osiągnąć to, czego chcemy i mieć takie relacje, jakie chcemy. Relacje z ludźmi, z którymi chcemy mieć relacje.

Chodzi tu zarówno o życie osobiste, uczuciowe, miłosne, dobre relacje z krewnymi i relacje z obcymi ludźmi w biznesie i w ogóle w świecie.

Warto jest pracować nad swoją atrakcyjnością i polepszyć jej kondycję,
bo wtedy w Twoim życiu będzie więcej sukcesu; ogólnie.

Jednocześnie, trzeba pamiętać, że sama w sobie atrakcyjność nie jest kluczem do rozwiązania wszystkiego.
Będą osoby, przy których ta jakość, nawet jeżeli masz ją we wspaniałej kondycji, – nie załatwi sprawy.Ważne jest też to, co sprawia, że nie jesteś atrakcyjny/a.

Nawet wtedy, ciągle będą na świecie osoby, którym możesz się spodobać, chociaż Twoja atrakcyjność jest w słabej kondycji.

Problemy z atrakcyjnością mają miejsce kiedy jesteśmy odłączeni od swojej sfery emocji i uczuć. Kiedy nie mamy dobrego kontaktu z sobą na pewnych poziomach.Wiele osób łączy atrakcyjność z wyglądem zewnętrznym.

W czasie live’a poruszymy również temat wyglądu i związanych z nim kompleksów.

Warto jest pracować nad wyglądem, bo mimo że on nie załatwi wszystkiego, to ciągle może Ci pomóc przyciągnąć to, czego pragniesz.

Niektórzy ludzie mają jakiś kompleks na punkcie swojego wyglądu, przez co są zamknięci lub wycofani.

Taki kompleks jest tym, co nie pozwala im żyć pełnią życia. Obciąża ich przez wiele lat, a czasami nawet przez ich całe życie.Może być tak, że wygląd rzeczywiście nie jest czyjąś mocą stroną, ale osoba ta ma tak silne połączenie z samym sobą, tak dobrą integrację siebie, że jej atrakcyjność będzie i tak bardzo zaznaczona.

Osoba, która by się kompletnie nie wyróżniała na tle innych, bo jest przeciętna, będzie się rzucała w oczy i będzie przyciągała do siebie innych ludzi.W tym webinarze omówimy temat atrakcyjności – zarówno pod kątem atrakcyjności seksualnej – w tym szczególnie kobiecej i męskiej energii w każdym z nas.
Ponieważ każda osoba zawiera w sobie męski i żeński pierwiastek.

Poruszymy również temat atrakcyjności w bardziej szerokim znaczeniu i zastosowaniu – jako tej energii/jakości, która pozwala nam być zauważonym przez innych ludzi w społeczeństwie, i wyróżnić się na tle innych po to, by móc osiągać to, czego pragniemy.

Zapraszamy ♡

Irmina & DominikPodczas webinaru skupimy się na stronie teoretycznej tematu, ale nawet sama teoria potrafi zdziałać cuda.

Dla tych z Was, którzy potrzebują naszego skupienia się na Waszym temacie dłużej, poświęcenia mu czasu i rozpracowania go, będzie możliwość indywidualnej pracy 1:1???????:

Irmina

+48 516 615 773
https://spaceluminous.com/
https://www.facebook.com/SoulsOfSpace
https://www.instagram.com/directionfuture/

Dominik

https://dominikwald.pl/
https://www.instagram.com/dominikwald_/
https://www.youtube.com/channel/UCwc2G-y0OymtXPOaCGgaWKg

https://spaceluminous.com/blog/2022/11/07/atrakcyjnosc-co-czyni-nas-atrakcyjnymi-w-oczach-innych-osob-live-12-xi-2022/

https://www.facebook.com/events/869520654214714/

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *