Irmina & DF – O mnie i o nas

Irmina Wrona & Direction Future: O sobie & o nas

Mówienie o sobie jest dla mnie wyzwaniem.
Każdy moment życia jest tak wielowymiarowy, że można byłoby napisać o nim powieść albo chociaż opowiadanie.
Kiedy mam mówić o czymś, na przykład o sobie, w ograniczonej ilości czasu lub zdań powinnam zawrzeć wszystko, co uważam za najważniejsze, kluczowe.

Od kiedy sięgam pamięcią, zajmowałam się zgłębianiem prawdy o wszystkich zjawiskach. Dalej uczę się postrzegać ich faktyczną, pierwotną naturę, widzieć i rozpoznawać je takie, jakimi są.

Zawarcie wszystkiego, co mogłabym, co powinnam, albo co chciałabym powiedzieć o sobie w tak ograniczonej ilości tekstu jest niewykonalne.

W rzeczywistości ten wpis, podobnie jak wszystkie inne artykuły i materiały mojego autorstwa, jest czymś na kształt testera, „trailera”, próbki.
Z pewnego punktu widzenia, są niekompletne. I takie pozostaną, nawet gdybym napisała ich ogromną ilość.

Jednocześnie, (przecież) każdy element zawiera w sobie całość lub zapis całości, z której pochodzi. Z której się odłamał. Do której oryginalnie przynależy. I której częścią pozostaje.  

∞  

Posiadam wiele pasji. Rozwijam się w kilku kierunkach zawodowych.
Duże znaczenie przywiązuję do linii przekazu, czyli do nauczycieli i mistrzów, od których się uczę.

Jeżeli w danym okresie czasu, nie ma wokół mnie nauczycieli, od których chciałabym się uczyć, potrafię czekać latami zanim rozpocznę oficjalne studia.

Kiedy formalnie rozpoczynam naukę danej dziedziny, robię to od podstaw i kontynuuję ją przez wymagany czas, na przykład przez kilka lub kilkanaście lat. Przechodzę przez egzaminy i zdobywam kwalifikacje; przy okazji też certyfikaty i dyplomy.

Uczę się od najlepszych osób na świecie. Sama wybieram swoich mistrzów, których intuicyjnie czuję jako właściwych dla mnie. Jeżeli oni wyrażają chęć na przekazywanie mi wiedzy, uczę się od nich tak długo jak wymaga tego formalna strona – tj. oficjalnie. I nieoficjalnie również później, przez całe życie. 

Moi mistrzowie, rodzina, przyjaciele i wszystkie osoby, z którymi łączą mnie konkretne więzi, w tym także moi klienci mają dla mnie wartość i znaczenie.

Każda osoba, istota, zwierzę czy nawet pozornie nieożywiony przedmiot są niepowtarzalne i unikatowe. Kiedy znajdą się w odpowiednim położeniu, mają moc otwierania naszego serca-świadomości i przywracania, wprowadzania lub przywoływania harmonii do naszego życia. 

Moim głównym życiowym mistrzem (root guru) jest Chögyal Namkhai Norbu. Moimi duchowymi ścieżkami są Dzogchen, Buddyzm i Taoizm.

Moimi nauczycielami metody Ustawień Systemowych są Gerhard Walper, – który przekazał mi wiedzę i uprawnienia do pracy w nurcie ustawień, oraz twórca metody ustawień – Bert Hellinger.
Do szczególnie ważnych dla mnie nauczycieli ustawień należą również Wolfgang Deußer i Franz Ruppert, od których również miałam przywilej się uczyć.

Kroniki Akaszy zostały mi przekazane przez Gabrielle Orr w ciągu ostatnich lat, a wcześniej – wiele lat temu otrzymałam je z innych źródeł.
Formy pracy, z których korzystam w pracy z Kroniką Akaszy w przeważającej mierze pochodzą bezpośrednio z przekazu, który otrzymuję z własnej przestrzeni Kronik Akaszy.

Z wykształcenia akademickiego jestem archeologiem.

Archeologię studiowałam i ukończyłam w czasie 5 letnich studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przez jakiś czas po studiach, pracowałam w swoim oryginalnym zawodzie, który nadal pozostaje moją pasją.

Jestem też certyfikowanym pilotem wycieczek z uprawnieniami do prowadzenia grup w języku polskim i angielskim. Przeszłam przez wymagane egzaminy i uzyskałam certyfikaty i uprawnienia. Przez kilka lat pracowałam jako pilot i rezydent w różnych krajach. Kocham podróżować i traktuję podróże jako formę rozwoju.

Obecnie prowadzę swoją małą firmę Direction Future. Moja praca skupia się na znajdywaniu rozwiązań, których moi klienci potrzebują, a których nie udało im się znaleźć, do których nie udało im się dotrzeć, lub uruchomić sposobami, których próbowali wcześniej i w innych miejscach. 

Moją szczególną zdolnością jest umiejętność obserwowania i postrzegania rzeczy z wielu perspektyw, w tym także, z unikatowych i niekonwencjonalnych punktów widzenia.
Za tą zdolność w moim horoskopie urodzeniowym odpowiada, położony na węźle południowym w znak Strzelca, nieaspektowany Uran.

W swoim wykresie posiadam wiele opozycji, m. in. opozycję Wenus w znaku Byka do Marsa w Skorpionie, i ścisłą opozycję Merkurego w 30 stopniu Barana do Plutona w 1 Skorpiona.
Urodziłam się w czasie majowej pełni Księżyca, kiedy położony w znaku Skorpiona Księżyc był w aplikacyjnej opozycji do Słońca w znaku Byka.

Chociaż opozycja należy do trudnych aspektów, pozwala ona widzieć obie strony konfliktu, monety lub medalu. Opozycje dają zdolności mediacyjne, bo pozwalają zobaczyć ułomności i siłę obu przeciwnych sobie stron, co uniemożliwia zajęcie niewłaściwej pozycji.

Opozycje planet w horoskopie mogą też być wsparciem w pracy z cieniem (shadow work), bo opozycja oznacza „dostrzegam cię”, a połączenie planet, które tworzą układ opozycji pozwala na aktywny przepływ i wymianę energii, a więc na przynoszenie wypartych i ukrytych w cieniu treści do świadomości; i dzięki temu, na integrację przeciwieństw.    

Dominantami w moim horoskopie są Wenus, Pluton, Saturn i Uran.

Często potrafię postrzegać zjawiska: rzeczy, osoby, emocje i myśli, które leżą ukryte w tzw. psychologicznym cieniu. Ma to związek z mocnymi i wyraźnie zaznaczonymi wpływami znaku Skorpiona w moim horoskopie.

Posiadam swoje własne sposoby opisywania rzeczy. Często opisuję coś prostym językiem, używając jasnych, mechanicznych/technicznych obrazów i łopatologicznych przykładów i metafor. Za to odpowiada Merkury w znaku Barana.

Chociaż przez cały czas się uczę, przechodzę przez liczne studia, szkolenia i kursy, które zwierają pełno wiedzy teoretycznej, – jestem przede wszystkim praktykiem.

Kluczowe znaczenie ma dla mnie to, czy metoda pracy, z której korzystam np. ustawienia, I-ching lub inna, przynosi wymierny wynik.
Czym jest wymierny wynik? To jest konkretny efekt, który da się/jestem w stanie zaobserwować, który obserwuję w świecie materii.

To, czy dana technika jest „prawdziwa”, iluzoryczna, współczesna czy stara, nieudowodniona lub udowodniona naukowo mają dla mnie znaczenie, ale drugorzędne w świetle jej skuteczności.

Buddyzm, jedna z trzech duchowych ścieżek, którymi podążam (obok Taoizmu i Dzogchen) posiada specjalny system pracy z intelektem, który ma na celu wyprowadzić świadomość poza granice konceptualnego umysłu i poza granice tego, co wydaje nam się, że wiemy. Jest to niezwykle ciekawy i rozległy temat, który dobrze oddają te słowa, jednego z lubianych przeze mnie mistrzów z dawnych czasów: 

„Ludzie, którzy myślą, że rzeczy są prawdziwe, są głupi jak krowa; ludzie, którzy myślą, że rzeczy są nieprawdziwe, są jeszcze głupsi.” –  Mahasiddha Saraha

Do formalnych studiów, w których jestem trakcie należą astrologia i feng shui. Oba te systemy można studiować i praktykować przez całe życie, ciągle pozostając na pozycji ucznia.

Obecnie (lato 2022) kończę oficjalne 5-letnie magisterskie studia w Moskiewskiej Akademii Astrologii (Akademia Astrologii im. M. Lewina). W czasie tych studiów zajęcia odbywają się przez cały rok, po kilka godzin zegarowych tygodniowo. Jest to duża ilość nauki i praktyki. Od jakiegoś czasu pracuję również jako astrolog.

Jestem też praktykiem feng shui. Feng shui studiuję w malezyjskiej szkole Yap Cheng Hai Academy. Moim głównym mistrzem jest Yap Boh Chu, syn mistrza Yap Cheng Haia, obecnie głowa linii przekazu.
Od mistrza Boh Chu otrzymałam techniki feng shui poziomu zaawansowanego. Techniki z poziomów od podstawowego do średnio-zaawansowanego otrzymałam od mojej instruktorki Solange Carlotti.
Oboje z nich pozostają moimi głównymi nauczycielami sztuki feng shui.    

Obecnie pracuję z klientami na sesjach indywidualnej pracy 1:1 w przeważającej mierze w trybie online; czasami pracuję też na żywo. Sesje i warsztaty prowadzę w języku polskim i angielskim, czasami też w innych językach z pomocą odpowiednich tłumaczy.

Prowadzę webinary (płatne i bezpłatne), szkolenia, kursy i warsztaty; online i na żywo. Posiadam swoje autorskie programy pracy m. in. Ciało finansowe, Oś wymiany energetycznej w biznesie, Odwracanie monety planet, Terapia firmy, i inne. 

Jestem typem osoby od zera do milionera. Niektóre cele, do których dążyłam już udało mi się osiągnąć. W innych jestem jeszcze na pewnych etapach drogi.

Kocham morza i oceany. Lepiej czuję się na otwartym morzu niż na lądzie, dlatego uwielbiam rejsy i podróże do terenów nadmorskich. Ogólnie kocham wszystko co morskie.
Kocham koty, orient, daleki Wschód, szczególnie Japonię.

Mam duszę artystyczną. Lubię spędzać czas ćwicząc kaligrafię i malarstwo chińskie lub mangę, pijąc herbatę i paląc sziszę.
Kocham przyjemność, komfort i piękno. Cały czas uczę się otwierać na szczęście i na przyjemność życia, i pomagam innym się na nie otwierać.

Prowadzę kanały na Youtube, Tiktok, i profile na Facebook i Instagram.

Direction Future jest jednym z moich kilku projektów, obecnie najbardziej publicznym.

Przez Direction Future przejawiają się również inne osoby poza mną, moi znajomi, klienci, czasami osoby z rodziny. Niektórzy aktywnie działają w mojej firmie przez dłuższy czas, inni okazjonalnie, jeszcze inni sezonowo.

Kiedy uważam, że inna osoba, biorąc pod uwagę jej wykształcenie, doświadczenie lub inne czynniki, jest bardziej wykwalifikowana w rozwiązaniu danego elementu/obszaru problemu mojego klienta niż ja, wtedy od swojej strony robię dla klienta wszystko, co mogę, a część pracy zostawiam specjalistom, którzy zajmują się tymi innymi elementami lepiej niż ja. To mogą być specjaliści wybrani przez klienta, z kręgu jego kontaktów lub doradzeni przeze mnie.   

Mam sieć kontaktów i czasami mogę polecić dobrych specjalistów w rożnych dziedzinach. Cały czas poznaję nowych specjalistów z Polski i z innych krajów. Chociaż jest dużo osób, które zajmują się danym tematem albo pracują w danej branży, trudno jest znaleźć naprawdę dobrych specjalistów.

Co znaczy naprawdę dobrych? To znaczy takich, na których mogę polegać, darzyć ich zaufaniem. Wiedząc, że w ich rękach jestem bezpieczna i że pracują z powołania. W tym również, że znają granice swojej pracy i że tam, gdzie ich kompetencje się kończą, potrafią o tym powiedzieć i zatrzymać się w odpowiednim momencie i miejscu.

Każdy ma swoją część pracy i również granice swoich możliwości pomagania innym w ogóle, i udzielenia pomocy danej osobie.
Każdy człowiek posiada swoich rodziców i krewnych, mistrzów, autorytety, przyjaciół, i w tym także terapeutów, astrologów, mechaników i lekarzy, i tak dalej.

Każda z tych osób ma swój udział w naszym życiu, w naszym zdrowiu, w naszym sukcesie i szczęściu. Każda powinna być uszanowana i mieć możliwość się przejawiać w należnej jej przestrzeni.

W przestrzeni jest miejsce dla wszystkich.

Przestrzeń jest miejscem, wymiarem lub sferą, w których nasze życie się rozpoczyna. Jest naszym pierwszym domem. Jest też miejscem, do którego wracamy, kiedy nasz czas życia dobiega końca; jest więc miejscem naszego wiecznego spoczynku. I również miejscem, w którym nasze życie jest osadzone, i trwa tak długo i tak pomyślnie, jak tylko to możliwe.

Pracując dla klientów i dzieląc się wiedzą na swoim blogu i w mediach, pozostaję w kontakcie z moimi mistrzami i innymi specjalistami, których wiedza albo umiejętności w danych dziedzinach wykraczają poza moje.

Na przykład nie jestem lekarzem. Kiedy klient potrzebuje opieki medycznej i chce korzystać z medycyny konwencjonalnej, współpracuję z potrzebnymi lekarzami i technikami.

Nie jestem projektantem wystroju wnętrz ani architektem, ale jestem konsultantem feng shui.
Mój zakres pracy jest inny niż ich. Ich umiejętności nie zastępują moich.
I moja praca nie jest zamiast ich pracy. Każdy z nas wykonuje swoją część, dzięki temu całość działa prawidłowo i jest kompletna.

Jestem jedną z wielu, różnych osób, która ma swoją część i swój fragment pracy do wykonania w życiu drugiej osoby.

Witaj w progach Direction Future,

Irmina WronaZapraszam na sesje indywidualne i warsztaty, dostępne w języku polskim i angielskim, osobiste i biznesowe.

Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online i przez telefon.

Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie, Katowicach i Łodzi, okazjonalnie też w innych miastach w Polsce i poza.516 615 773, 576 877 236 Irmina
https://spaceluminous.com/

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *