Namkha – tybetańska metoda wprowadzania harmonii do życia

Już wkrótce powitamy Wschodni Nowy Rok – Rok Wodnego Królika ૮₍ ´• ˕ •` ₎ა

W każdym roku ułożenie 5 żywiołów w przestrzeni jest inne niż w poprzednim.

Niektóre lata mogą być dla każdego z nas bardziej lub mniej pomyślne – ze względu na energię wpływów danego czasu.

?ฅ(ミ♡ܫ♡ミ)?

Jeżeli ułożenie żywiołów obecnego roku wpływa nieharmonijnie na Twoje urodzeniowe położenie żywiołów, dobrym rozwiązaniem będzie Namkha (dostępna u mnie na indywidualne zamówienie), rytuały Tse-tar (wykupywania życia), lub inne działania.

Takie, które mają moc harmonizowania niepomyślnych wpływów i oddziaływań bieżącego roku (Tse-tar); lub unieszkodliwiania ich, a nawet zamieniania ich w pomyślne dla nas (Namkha).

Pomyślność w nowym roku tybetańskim można wzmocnić też innymi praktykami duchowymi, jak np. Lungta. A także zaangażowaniem w dobre karmicznie działania wobec innych istot.

?ฅ(ミ♡ܫ♡ミ)?

Mówiąc o Namce warto dodać, że działa ona nie tylko na polepszenie wpływów danego czasu, ale harmonizuje konfliktujące położenia 5 elementów, które wielu z nas ma „zawarte” w swojej dacie urodzenia. Na przykład osoba urodzona w roku Szczura, ale w miesiącu Konia ma konflikt zapisany w położeniu żywiołów, w obrębie jej własnej konstrukcji i energii.

Wszystko w świecie zjawisk składa się z żywiołów, w ich bardziej namacalnych lub subtelnych formach. W każdej chwili naszego życia dotyczy nas położenie elementów, które jest w nieustannym ruchu, tworząc lepsze, w znaczeniu pełne harmonii, lub gorsze, nieharmonijne położenia.

Każdy z nas ma w sobie żywioły, co można zaobserwować chociażby na przykładzie ciała. Żywioł powietrza przejawia się np. w procesie oddychania. Żywioł ognia to ciepło które nasze ciało musi mieć w sobie, żeby nasze życie było podtrzymywane. Żywioł wody widzimy w krwi. Żywioł ziemi jest tym, co spaja ciało w jedną konkretną całość i pozwala mu trwać tak długo jak element ziemi jest wystarczająco silny.

?ฅ(ミ♡ܫ♡ミ)?

Żywioły przejawiają się w przestrzeni, którą jak wiecie, osobiście postrzegam i często nazywam Domem Żywiołów. Słowo namkha w języku tybetańskim oznacza przestrzeń.

Namkha (jako przedmiot, który jest zewnętrznym obrazem i jednocześnie elementem techniki wzmacniania energii, o tej samej nazwie) harmonizuje wzajemne niekorzystne położenia 5 żywiołów w konstrukcji jednostki lub relacji dwóch albo grupy osób lub firmy, wynikające z czasu ich narodzin lub powstawania.

Ponieważ żywioły są w ruchu, w niektórych okresach czasu, latach, dniach lub godzinach ich wzajemne położenia mogą być bardziej lub mniej przyjazne.
Nawet jeżeli urodzeniowo nasz układ elementów jest harmonijny i nie zawiera konfliktu, wraz z każdym nadchodzącym rokiem (również miesiącem i ogólnie, rożnymi jednostkami czasu) zmienia się położenie 5 żywiołów w przestrzeni; i przez to również ich oddziaływanie na nasz osobisty układ tych energii.

?ฅ(ミ♡ܫ♡ミ)?

Zadaniem Namkhi jest wprowadzić harmonię, „ważyć” wzajemne oddziaływania żywiołów, tak że wpływy wynikające z czasu przestają oddziaływać negatywnie na nasze życie.

Namkha niweluje negatywne wpływy czasu i ma możliwość „odwracania” ich w niektórych przypadkach, tak że zamiast negatywnych oddziaływań, otrzymujemy pomyślne.

W rezultacie praktyka Namkhi może polepszyć nasze zdrowie, relacje z innymi osobami, sytuację w pracy i ogólnie naszą sytuację życiową.

Irmina Wrona

Więcej informacji o Namce znajdziesz na podstronie na jej temat: https://spaceluminous.com/namkha/

Możesz zapytać o zniżkę na Namkę. Jest to jedyna usługa, na którą udzielam zniżki. Namkha jest praktyką przekazaną mi przez mojego głównego życiowego mistrza Chogyala Namkhai Norbu. Jej opracowanie funkcjonuje na innych zasadach niż pozostałe usługi, które świadczę, a których nauczyłam się od świeckich nauczycieli.

?ฅ(ミ♡ܫ♡ミ)?

Zapraszam na konsultacje astrologiczne, oraz na sesje indywidualne i warsztaty prowadzone różnymi metodami m. in. Ustawienia Systemowe, Kroniki Akaszy, Konsultacje Feng Shui, Dwupunkt.

Wszystkie sesje indywidualne i warsztaty dostępne są na bieżąco online i przez telefon. Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie, Katowicach i Łodzi576 877 236 Irmina
https://spaceluminous.com/kontakt/

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *