Miłość i komunikacja potrzeb w relacji – Odczyt z Kronik Akaszy

W tym miejscu Kroniki przekażą informacje na temat miłości.

Kroniki mówią, że miłość może się przejawiać na różne sposoby, ale dzisiaj zaakcentują przejawianie się miłości przez działanie, czyli tam, gdzie miłość jest aktywna.

I Kroniki mówią, żeby zobaczyć cały świat jako wynik działania miłości. Że wszystkie przedmioty, wszystkie elementy tego świata mają w sobie miłość.

Czasami po prostu nie dostrzegamy tego, że niektóre osoby okazują nam miłość.
Na przykład mąż nie mówi codziennie do Ciebie, że Cię kocha, albo nie kupuje Ci kwiatów, ale naprawił coś w domu, zrobił różne rzeczy, które są ważne dla Was.

Jeżeli masz taką sytuację, że osoba którą kochasz, albo której miłość uważasz, że powinieneś/aś otrzymywać, ale Ty nie czujesz się kochany/a; tak, że chciał(a)byś, żeby drugi człowiek mówił Ci, że Cię kocha, ale Ty nie dostajesz tego,
– to po prostu musisz to odpowiednio zakomunikować.

Co to znaczy odpowiednio?

To znaczy szczerze i z szacunkiem. Jeżeli kogoś kochasz i pragniesz usłyszeć od niego: „Kocham Cię”, to powiedz mu na przykład:

„Jest dla mnie bardzo ważne żebym usłyszał(a) od Ciebie, jak mówisz, że mnie kochasz. Jest mi to potrzebne, żebym czuł(a) się dobrze. Proszę, powiedz mi to, jeżeli możesz. Chciał(a)bym to usłyszeć.”

Jeżeli powiesz to z odpowiedniej pozycji, jeżeli ta komunikacja jest szczera i uczciwa, wtedy partner z przyjemnością powie Ci te słowa.

A jeżeli mimo to druga osoba nie mówi tego, ponieważ nie jest to w jej stylu; czasami to po prostu nie jest w stylu danej osoby używać danych słów. –

Wtedy może Ci ona powiedzieć: „Wiesz co do Ciebie czuję. I wyrażam to w różne sposoby, w takie, w jakie umiem.”

To jest równie dobre. I wtedy też wymagana jest od nas wyrozumiałość.

Irmina Wrona

konstelacje systemowe irmina wrona kroniki akaszy odczyty z kronik akaszy

Więcej informacji o Kronikach Akaszy:

Zapraszam na sesje indywidualne Kronik Akaszy, Ustawień Systemowych, analizy snów, konsultacje astrologiczne i feng shui oraz prowadzone innymi metodami, dostępne w języku polskim i angielskim, osobiste i dla biznesu.

Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online i przez telefon. Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie, Katowicach i Łodzi.

???????:

+48 516 615 773 Irmina
https://spaceluminous.com/
https://www.facebook.com/SoulsOfSpace
https://www.instagram.com/directionfuture/

#kronikakaszy #akasza #akasha #akashicrecordsreadings #akashicrecords #odczyty #odczytzkronikakaszy #odczytyzkronikakaszy #ustawieniasystemowe #milosc #relacja #partnerstwo #walentynki #dzienzakochanych #dzieńzakochanych #valentines #winter2023 #wintervibes

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *