Terapia uzależnień: Za czym tęskni Twoje serce? I czego szukasz w nałogach? – Live 17 marca 2023

terapia uzależnień irmina wrona ustawienia systemowe

ZAPIS WEBINARU: Terapia uzależnieńKiedy słyszymy o nałogach, na myśl przychodzi alkohol, papierosy, narkotyki, czasami leki np. leki przeciwbólowe. Być może hazard czy seks.

Używki takie jak kawa i herbata są przez większość traktowane z przymrużeniem oka, i nie nakładamy im etykiety „uzależnienie”, nawet jeśli ktoś nie przeżył jednego dnia bez kawy od 10 lat.

Uzależnienia w naszej kulturze są tematem tabu. Osoba uzależniona najczęściej musi ukrywać swój nałóg przed światem, w obawie przed byciem ocenioną jako słaba i gorsza od innych, jako „przegrana”; i przez to przed byciem odrzuconą.

Osoby, które uważają siebie za nieuzależnione (ponieważ nie mają problemu z alkoholem czy narkotykami) często naciskają na uzależnionego i mówią np. „Mógłbyś nie pić. Zastanowiłbyś się nad sobą.” Szczególnie jeżeli są to osoby z jego rodziny.

Jest to zrozumiałe, ponieważ kochają swojego krewnego i chcą dla niego dobrze. Jednak mówienie komuś co by mógł, najczęściej nie ma przełożenia na pożądane rezultaty.

Idąc tym torem, uzależniony człowiek może oczekiwać od swoich krewnych: „A ty byś mógł/mogła mnie kochać razem z tym, że ja lubię pić.”

I w tym miejscu najczęściej zaczyna się kłótnia, która tak jak i wszystkie poprzednie, nie skutkuje zmianą. A nawet jeżeli, to najczęściej na krótko.

Podczas tego live’a będziesz miał/a możliwość zobaczyć swój własny nałóg lub nałóg bliskiej osoby z niekonwencjonalnej perspektywy.

Tym samym, będzie to okazja do rozpoznania osób, wydarzeń i uczuć, za którymi tęsknisz; których potrzebujesz, a nie masz możliwości ich sobie dostarczyć.

W swojej pracy nazywam to niedoborami.
Alkohol, papierosy, narkotyki, słodycze suplementują je.

Jednak jeżeli nie jesteśmy świadomi co tak naprawdę jest suplementowane, pragnienie nigdy nie zostaje ugaszone do końca, bez względu na to ile wypijemy, zjemy lub wypalimy.

W czasie tego webinaru omówimy duchowe podłoże nałogów, nieśmiało zaglądając w głąb serca osób uzależnionych i współuzależnionych.

Szczególnie naszych krewnych i bliskich osób, ale również szczerzej – grup i środowisk, z którymi współistniejemy każdego dnia np. we wspólnej przestrzeni społecznej.

Do zobaczenia!

Irmina & Dominik

Podczas webinaru skupimy się na stronie teoretycznej tematu, ale nawet sama teoria potrafi zdziałać cuda.

Dla tych z Was, którzy potrzebują naszego skupienia się na Waszym temacie dłużej, poświęcenia mu czasu i rozpracowania go, będzie możliwość indywidualnej pracy 1:1.

Kontakt:

Irmina

+48 516 615 773
https://spaceluminous.com/
https://www.facebook.com/SoulsOfSpace

Dominik

https://dominikwald.pl/
https://www.instagram.com/dominikwald_/

CZAS: Piątek 17 marca, godz. 18:45

Wydarzenia rozpoczynają się punktualnie, dlatego warto być 10-15 minut wcześniej.

! Czas transmisji jest ograniczony i prawdopodobnie omówimy tylko niektóre z ogromnej ilości ciekawych wątków !

Gorąco zachęcamy więc do zapisania się na naszą listę mailingową.

Dla uczestników, którzy zostają z nami dłużej, dostępne będą atrakcyjne materiały oraz promocje, w tym również kolejne live’y – odpowiedzi na Wasze pytania.

Live jest dostępny bezpłatnie. Żeby dołączyć:

  1. Wyślij email, wpisując w tytule „Terapia uzależnień – 17.III.2023” na: (Żeby dołączyć do listy mailingowej, w tytule maila dopisz LISTA)
  2. Po wysłaniu do nas maila o tytule „Terapia uzależnień – 17.III.2023”, otrzymasz wiadomość z linkiem do spotkania na zoom.
  3. Kliknij w link – pojawi się możliwość ściągnięcia bezpłatnego programu zoom.
  4. Zainstaluj go na swoim komputerze.
  5. Następnie ponownie kliknij w link do live’a – otworzy się okno spotkania

—ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ — —ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ —

Zapraszamy na webinary ♡♡♡

Poniżej grafik dla miesięcy styczeń-maj 2023

Chcemy, żeby webinary były nadal dostępnie bezpłatnie w trybie live, i później na naszym kanale yt. I narazie tak zostaje ♡

Jeżeli chcesz wesprzeć naszą pracę finansowo, jest to możliwe za pomocą przelewu na konto firmowe:

Direction Future Marta Wrona
87 1160 2202 0000 0003 8580 9851
lub przez Paypal:
Tytułem: Free webinars

Dziękujemy & do zobaczenia na livach! ღღღ

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *