Komunikacja potrzeb w relacjach

Odczyt z Kronik Akaszy Cz.3

KOMUNIKACJA POTRZEB W RELACJACH Odczyt z Kronik Akaszy Irmina Wrona Dominik Wald

Akasza akcentuje fakt, że jeśli nieodpowiednio komunikujemy swoje potrzeby, wtedy nie są one spełniane przez inne osoby.

Jeśli mamy wyjątkowo duże potrzeby, wtedy nasz partner lub inne osoby nie są w stanie ich spełnić.

Jeżeli tak jest, to powinniśmy być tego świadomi. Powinniśmy nie mieć pretensji do kogoś i nie być poirytowani nim/lub nią, tylko zrozumieć sytuacje, że po prostu nasze potrzeby są duże; i że są one zbyt duże, żeby ta osoba była w stanie je spełnić. To jest ponad jej siły.

Trzeba znaleźć rozwiązanie, żeby te potrzeby zostały spełnione, ale żeby druga osoba nie została zbytnio obciążona naszą frustracją.

Jeżeli mamy wyjątkowo duże potrzeby i nie zostaną one spełnione, to czy jest możliwość zrezygnowania z niektórych swoich potrzeb? – Akasza przekaże informacje na ten temat.

Informacja jest taka, że powinniśmy się nauczyć rezygnować, bo ostatecznie będziemy zmuszeni z wielu rzeczy w naszym życiu zrezygnować. To jest dobre, jeżeli mamy z czegoś rezygnować, bo to jest trening.

W przyszłości… naturalny cykl rozwoju w świecie fizycznym jest taki, że nasze ciało się starzeje, i są też choroby, i różne funkcje razem z czasem przestają działać, więc jest istotne, że wcześniej czy później będziemy musieli zacząć rezygnować z niektórych rzeczy.

Dlatego, jeżeli już w obecnym czasie przechodzimy przez treningi rezygnacji, to później będzie nam łatwiej, to się przyda na przyszłość.

Akasza mówi też, że niektóre z potrzeb, które miałe(a)ś przez długi czas już zostały zaspokojone.

Już dotarłe(a)ś w życiu do punktu, w którym te potrzeby są spełnione lub są spełniane od jakiegoś czasu.
A nadal wysyłasz do Wszechświata i do bliskich wokół informację, że Ty tego potrzebujesz.

Akasza mówi, że to jest tak, jakbyś wypił(a) już 3 szklanki wody i woda już jest na co dzień, ale Ty przyzwyczaiłe(a)ś się do tego, że wody w otoczeniu jest mało. I cały czas mówisz do wszystkich, że Tobie wody potrzeba. A to jest już dawno nieaktualne.

Akasza mówi, żebyśmy naprawdę zweryfikowali naszą aktualną sytuację, zanim (ponownie) zaczniemy składać zamówienia u bliskich i Wszechświata.

Irmina Wrona

Więcej informacji o Kronikach Akaszy:

Zapraszam na konsultacje i sesje indywidualne Kronik Akaszy, Ustawień Systemowych. Analizy snów, konsultacje astrologiczne i feng shui, oraz prowadzone innymi metodami.

Konsultacje osobiste i dla biznesu dostępne są w języku polskim i angielskim.

Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online i przez telefon. Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie, Katowicach i Łodzi.

KONTAKT:

+48 516 615 773 Irmina
https://spaceluminous.com/
https://www.facebook.com/SoulsOfSpace
https://www.instagram.com/directionfuture/

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *