Korzystne logo dla firmy

Korzystne logo dla firmy feng shui konsultacje ustawienia systemowe kroniki akaszy astrologia finansowa kurs sukces irmina wrona

Jak stworzyć logo sprzyjające sukcesowi firmy?

„Opracowując logo firmy trzeba zawsze pamiętać o zaleceniach feng shui.
Wśród nich jest pewna liczba znaczących, lecz łatwych do wprowadzenia wskazówek, więc zakładając swą własną firmę, warto przekazać je projektującemu znak grafikowi.

Okrągłe i zaokrąglone wzory są znacznie bezpieczniejsze niż te o bardzo ostrych krawędziach i kantach. Także wzory trójkątne i zygzakowate nie są zalecane.

Zwróć też uwagę, że w kanciastym logo znakomicie prosperującego przedsiębiorstwa wierzchołki kątów skierowane są w innym kierunku niż wymieniona w logo nazwa. Najlepiej byłoby, żeby jego wierzchołki zwracały się w kierunku wręcz przeciwnym.Prezentowane w logo firmy zwierzę zwykle oznacza odwagę, siłę i prężność.
Spośród zwierząt bezwzględnie najkorzystniejszy i najchętniej wybierany jest smok. Firmy, które mają w logo jego wizerunek, zwykle osiągają same sukcesy. (…)

Kwiaty to dobre elementy logo, ale o zdecydowanie mniejszej mocy od zwierząt. Otwierający się pąk będzie lepszy niż całkiem rozwinięty kwiat.

Z tego samego powodu kolor zielony (symbol wiosny) jest lepszy niż pomarańczowy lub brązowy (kolory jesieni). Zieleń symbolizuje rozwój przedsiębiorstwa, a brązy kojarzą się ze schyłkiem.

Również wschód słońca jest lepszym elementem wzoru niż zachód.”

Lillian TooTemat symboliki, która sprzyja sukcesowi oraz inne pokrewne zagadnienia obszernie tłumaczymy w kursie rozwoju osobistego: „Czym jest Sukces & Jak się do Niego Dostać?”

Zapraszamy do wspólnej podróży!CZYM JEST SUKCES & JAK SIĘ DO NIEGO DOSTAĆ? – Jedyny taki kurs na rynku ❣ ❣ ❣Zapraszamy Cię do magicznej podróży, do miejsc i sytuacji w których pragniesz być.

Wiedza, którą otrzymasz jest wiedzą tajemną. Uczymy się od najlepszych specjalistów na świecie, od nauczycieli z różnych kontynentów; od mistrzów, których respektujemy i których wybieramy na drodze restrykcyjnej selekcji.

Jesteśmy przede wszystkim praktykami, a znaczna część informacji, którymi się z Tobą dzielimy pochodzi z naszego własnego doświadczenia, z tym z doświadczenia z wieloletniej (obecnie 9 rok) pracy dla klientów biznesowych i indywidualnych.DOŁĄCZ DO KURSU: https://spaceluminous.com/sukces/O KURSIE

Kurs Sukces: „Czym jest sukces i jak się do niego dostać?”

jest specjalnie opracowanym przez nas programem, w którym dzielimy się z Tobą wartościowymi wskazówkami. Informacjami, które pomogą Ci zrealizować swój potencjał w pełni i cieszyć się sukcesem.

Kurs zawiera 10 modułów, na które składają się nagrania video i materiały uzupełniające: teksty, prowadzone medytacje, ćwiczenia video i audio, grafiki z inspiracjami, specjalne prezentacje.
Każdy moduł stanowi niezależną całość i może być studiowany osobno od pozostałych.

Możesz wybrać moduły, które najbardziej Cię interesują, lub przejść przez pełny kurs, co najbardziej polecamy.

Kolejne moduły kursu będą ukazywały się stopniowo w bieżącym roku 2023, z częstotliwością 1 nowy, niepublikowany moduł na 1 miesiąc.

Dla uczestników pełnego programu kursu, czyli 10 modułów, jest możliwość otrzymania certyfikatu uczestnictwa.

Instruktorzy: Dominik & IrminaWIĘCEJ O MNIE – IRMINA: https://spaceluminous.com/o-mnie/

WIĘCEJ INFORMACJI O KURSIE SUKCES: https://spaceluminous.com/sukces/Zapraszam również na konsultacje osobiste i dla biznesu, dostępne są w języku polskim i angielskim.

Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online i przez telefon.

Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie, Katowicach i Łodzi.

ZAPISY:

+48 576 877 236 Irmina
https://spaceluminous.com/sklep/#logofirmy #konsultacje #fengshui #biznesowecytaty #biznesoweinspiracje #sukces #pomyślność #symbolika #kronikiakaszy #ustawieniasystemowe #dlafirm #dlaprzedsiębiorców #dlaciebie #sukceszpasją #własnafirma #własnamarka #markaosobista #kursyonline #szkolenieonline #rozwójzawodowy #rozwójosobisty #rozwój #kurssukces #szkolenie #dlabiznesu

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *