Bogactwo – Co Cię powstrzymuje?

Kurs Czym jest Sukces i jak go osiągnąć Irmina Wrona


Chociaż na pierwszą myśl może się to wydać dziwne, jednak dla większości osób podjęcie decyzji o tym, że chcą być bogaci nie jest takie łatwe, biorąc pod uwagę to, co rozgrywa się na poziomach podświadomych.

Istnieją wzorce, które często blokują nas przed przejściem ze słabej do dobrej sytuacji finansowej; lub trzymają nas na pewnym poziomie.
Tak, że nie możemy wejść na wyższy poziom finansowy niż ten, na którym jesteśmy.

Jak przekroczyć próg, na którym się utrzymujemy? I dlaczego to jest trudne?

Decyzja żeby stać się bogatym, na poziomach sumienia – głęboko w sercu człowieka – w naturalny sposób wiąże się z jego rezygnacją z bycia biednym.
A to pociąga za sobą lęk, który działa na poziomach nieświadomych.

Jednym z najtrudniejszych doświadczeń dla naszego sumienia jest lęk oddzielenia się od systemu, czyli rodziny lub grupy, której częścią jesteśmy.

Taką sytuację człowiek przeżywa jak banicję. Jakby został wygnany ze swojego kraju, stracił narodowość, tożsamość, rodzinę i dom.

Jest to jeden z najczęściej działających wzorców, który wymaga rozmontowania, jeśli chcemy przekroczyć progi finansowe.

Irmina W.To oraz inne pokrewne zagadnienia obszernie tłumaczymy w kursie rozwoju osobistego: „Czym jest Sukces & Jak się do Niego Dostać?”

Zapraszamy do wspólnej podróży!CZYM JEST SUKCES & JAK SIĘ DO NIEGO DOSTAĆ?
– Jedyny taki kurs na rynku ❣ ❣ ❣Zapraszamy Cię do magicznej podróży, do miejsc i sytuacji w których pragniesz być.

Wiedza, którą otrzymasz jest wiedzą tajemną. Uczymy się od najlepszych specjalistów na świecie, od nauczycieli z różnych kontynentów; od mistrzów, których respektujemy i których wybieramy na drodze restrykcyjnej selekcji.

Jesteśmy przede wszystkim praktykami, a znaczna część informacji, którymi się z Tobą dzielimy pochodzi z naszego własnego doświadczenia, z tym z doświadczenia z wieloletniej (obecnie 9 rok) pracy dla klientów biznesowych i indywidualnych.Dołącz do kursu: https://spaceluminous.com/sukces/O KURSIE

Kurs Sukces: „Czym jest sukces i jak się do niego dostać?”

jest specjalnie opracowanym przez nas programem, w którym dzielimy się z Tobą wartościowymi wskazówkami. Informacjami, które pomogą Ci zrealizować swój potencjał w pełni i cieszyć się sukcesem.

Kurs zawiera 10 modułów, na które składają się nagrania video i materiały uzupełniające: teksty, prowadzone medytacje, ćwiczenia video i audio, grafiki z inspiracjami, specjalne prezentacje.
Każdy moduł stanowi niezależną całość i może być studiowany osobno od pozostałych.

Możesz wybrać moduły, które najbardziej Cię interesują, lub przejść przez pełny kurs, co najbardziej polecamy.

Kolejne moduły kursu będą ukazywały się stopniowo w bieżącym roku 2023, z częstotliwością 1 nowy, niepublikowany moduł na 1 miesiąc.

Dla uczestników pełnego programu kursu, czyli 10 modułów, jest możliwość otrzymania certyfikatu uczestnictwa.

Instruktorzy: Dominik & IrminaWIĘCEJ O MNIE – IRMINA: https://spaceluminous.com/o-mnie/

WIĘCEJ INFORMACJI O KURSIE SUKCES: https://spaceluminous.com/sukces/Zapraszam również na konsultacje osobiste i dla biznesu, dostępne są w języku polskim i angielskim.

Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online i przez telefon.

Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie, Katowicach i Łodzi.

ZAPISY:

+48 576 877 236 Irmina
https://spaceluminous.com/sklep/#szkolenieonline #kurssukces #sukces #życieosobiste #życiezawodowe #przedsiębiorcy #własnafirma #własnamarka #markaosobistaodzera #markaosobistaonline #markaosobista #ustawienia #rodzinne #rodzina #przodkowie #ustawieniahellingerowskie #kronikiakaszy #sukceswbiznesie #sukceszpasją #biznesoweinspiracje #kursonline #rozwójświadomości

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *