FINANSE & SEK$UALNOŚĆ

finanse i energia seksualna irmina wrona dominik wald kurs sukces


Sek$ualność

Wiele osób słysząc sek$ualność myśli „sek$” w znaczeniu fizycznego aktu, ale energia sek$ualna jest bardziej wielowymiarowa niż to.

Na każdym etapie życia energia sek$ualna jest w nas aktywna, od momentu narodzin (a nawet wcześniej w łonie matki i w czasie porodu) aż do końca naszego życia, kiedy życie ustaje wraz z ostatnim oddechem.

Sek$ualność w znaczeniu uniwersalnej twórczej siły i energii, która spaja dwa przeciwstawne elementy i pozwala na powstanie z nich nowych rzeczy, czyli pomnaża i owocuje, tworzy nowe i więcej,

– działa bardziej lub mniej wydajnie w życiu każdej osoby, bez względu na jej wiek, płeć i inne charakterystyczne czynniki, które większości kojarzą się z sek$ualnością.

Podobnie jak w temacie pieniędzy, wokół sek$ualności zbudowane jest wiele mitów (chociażby z tłem religijnym, kulturowym), które sprawiają, że ludzie nie czują się pewnie w kontakcie z tą energią.

Energią, na mocy której otrzymaliśmy możliwość zaistnienia w świecie, w którym żyjemy, i doświadczania wszystkiego, co jest.Pieniądze

Jeżeli temat pieniędzy przyciągnął Cię do tego miejsca, znaczy to, że chcesz pozwolić sobie na więcej i szukasz dróg, które do „więcej” prowadzą.

Idąc za programem naszego kursu będziesz miał/-a możliwość je zobaczyć. I jeśli poczujesz się gotowy/-a, również przekroczyć przez progi, które Cię od nich oddzielają.

Tematy sek$ualności i pieniędzy nie zawsze są bezpośrednio powiązane, ale zaobserwuj pragnienie, które czujesz myśląc o pieniądzach.

Pragnienie, ciągnięcie i ekscytację, jeśli chcesz mieć więcej pieniędzy; i potrzebę finalizacji, wyzwolenia, i uwolnienia, jeśli potrzebujesz spłacić dług.

Te same energie, które regulują działanie sek$ualności, regulują przepływy naszych pieniędzy.

Irmina WronaTo oraz inne pokrewne zagadnienia obszernie tłumaczymy w kursie rozwoju osobistego: „Czym jest Sukces & Jak się do Niego Dostać?”

Zapraszamy do wspólnej podróży!Idąc przez program Modułu 3 Kursu Sukces, będziesz miał/-a okazję uzdrowić swoją relację z pieniędzmi i/lub sek$ualnością:

https://spaceluminous.com/produkt/kurs-sukces-modul-3-sukces-finansowy-seksualnosc-i-sila-zyciowa/CZYM JEST SUKCES & JAK SIĘ DO NIEGO DOSTAĆ?
– Jedyny taki kurs na rynku ❣ ❣ ❣Zapraszamy Cię w magiczną podróż, do miejsc i sytuacji w których pragniesz być.

Wiedza, którą otrzymasz jest wiedzą tajemną.

Uczymy się od najlepszych specjalistów na świecie, od nauczycieli z różnych kontynentów; od mistrzów, których respektujemy i których wybieramy na drodze restrykcyjnej selekcji.

Jesteśmy przede wszystkim praktykami, a znaczna część informacji, którymi się z Tobą dzielimy pochodzi z naszego własnego doświadczenia, z tym z doświadczenia z wieloletniej (obecnie 9 rok) pracy dla klientów biznesowych i indywidualnych.WIĘCEJ O MNIE – IRMINA: https://spaceluminous.com/o-mnie/

WIĘCEJ INFORMACJI O KURSIE SUKCES: https://spaceluminous.com/sukces/KONSULTACJE & SESJE DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I BIZNESOWYCH:

Zapraszam również na konsultacje osobiste i dla biznesu, dostępne są w języku polskim i angielskim.Pracuję różnymi metodami, w oparciu o m. in.

⚝Ustawienia Systemowe (certyfikat oficjalnej, głównej szkoły Berta Hellingera Szkoła Cichych Ustawień Gerhard Walper),

⚝naukę astrologii (studia w Moskiewska Akademia Astrologii, po 5 latach studiów),

⚝wiedzę feng shui (Yap Cheng Hai Academy, po kursie zaawansowanym),

⚝informacje z Kronik Akaszy (w przekazie od Gabrielle Orr),

⚝wzorce coex i matryce okołoporodowe psychologii transpersonalnej (w ujęciu Stanislava Grofa),

⚝terapię traumy (różne systemy, w tym Ustawienia intencji w modelu Franza Rupperta i inne),

& Więcej.Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online i przez telefon.

Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie, Katowicach i Łodzi, okazjonalnie też w innych miastach w Polsce i poza.

ZAPISY:

+48 576 877 236 Irmina
https://spaceluminous.com/sklep/#ustawieniahellingerowskie #nauka #ustawienia #firmowe #własnybiznes #berthellingercytaty #mojemiejsce #wpracy #wpracyteżmożebyćprzyjemnie #finansowelifehacki #biznesoweinspiracje #kobietyinspirująkobiety #kobietysukcesu #erawodnika #firmawinternecie #mojafirma #kursy #przedsiębiorca

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *