Weryfikacja & realizacja własnych potrzeb – Odczyt z Kronik Akaszy

kroniki akaszy odczyt z kronik akaszy irmina wrona

Kroniki Akaszy sugerują, żebyśmy zweryfikowali naszą aktualną sytuację, zanim zaczniemy składać zamówienia u bliskich i u Wszechświata.

Przekazują, że niektóre osoby, nie będąc w związkach, narzekają na taki stan rzeczy, mówiąc że bardzo chcą być w związkach, ale tak naprawdę nie chcą.

Kroniki wskazują, żeby ludzie sprawdzili jakie są ich obecne potrzeby. Może 2 lata temu bardzo tego potrzebowali, ale teraz już nie.Zweryfikuj własne potrzeby. Przypomnij sobie, kiedy poprzednio je weryfikowałe/aś. Możesz wypisać je na kartce, a następnie spalić ją, albo pozostawić w notatniku.

Kiedy Twoje potrzeby będą w pełni uświadomione, sprecyzowane i jasne, dopiero wtedy możesz zacząć szacować, czy osoby w otoczeniu, w określony sposób, są odpowiedzialne za spełnianie tych potrzeb, czy one nie mają z nimi nic wspólnego.

Będziesz w stanie rozpoznać, które z potrzeb mogą być od nich wymagane, a które nie powinny być od nich wymagane, ponieważ to nie jest ich działka, by je zaspokoić.Na przykład, rodzice często wymagają od dzieci, aby one zaspokajały ich potrzeby, oczekując że dzięki dzieciom będzie im dobrze; a jest to zupełnie nie na miejscu.

Od zaspokajania ich potrzeb i dawania im przyjemności, poza nimi samymi, jest ich partner, a nie dziecko.

Akasza podkreśla aspekt se ksualny w temacie zaspokojenia. Jeżeli chodzi o zaspokajanie osobistych potrzeb – przyjemności i satysfakcji, aktywna jest energia se ksualna.

Irmina WronaWięcej informacji o Kronikach Akaszy:

https://spaceluminous.com/kroniki-akaszy/

https://spaceluminous.com/blog/2022/02/23/kroniki-akaszy-co-to-jest-za-metoda-o-co-w-niej-chodzi/Zapraszam na konsultacje i sesje indywidualne Kronik Akaszy, Ustawień Systemowych. Analizy snów, konsultacje astrologiczne i feng shui, oraz prowadzone innymi metodami.

Konsultacje osobiste i dla biznesu dostępne są w języku polskim i angielskim.

Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online i przez telefon. Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie, Katowicach i Łodzi.

ZAPISY:

+48 516 615 773 Irmina
https://spaceluminous.com/sklep/

https://www.facebook.com/SoulsOfSpace
https://www.instagram.com/directionfuture/

#kronikakaszy #akasza #akasha #akashicrecordsreadings #akashicrecords #odczyty #odczytzkronikakaszy #odczytyzkronikakaszy #ustawieniasystemowe #milosc #relacja #partnerstwo #komunikacja #przyjemność #satysfakcja #dzieciństwo #dzieci #dziecko #rodzice #rodzina #relacjemiędzyludzkie #kronikiakaszy

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *