Szczęście – Co się dzieje, kiedy dajesz sobie dostęp do szczęścia?

CZYM JEST SUKCES & JAK SIĘ DO NIEGO DOSTAĆ Kurs Sukces Irmina Wrona Dominik Wald


Kiedy dajesz sobie dostęp do szczęścia, wtedy szczęście może się zacząć rozprzestrzeniać.

Często, właśnie dzięki temu, że Ty dajesz sobie dostęp szczęścia, inni członkowie rodziny i bliskie Ci osoby, przestają się go bać (podświadomie), i też potrafią się na nie otworzyć.

Z drugiej strony, jeżeli chcesz zmusić ich do szczęścia, to się nie udaje. Jest tak dlatego, bo taka postawa zawiera ukryte wywyższanie się nad innymi, ukrytą chęć władzy nad losami innych ludzi.Jeśli chcesz szczęście dla siebie, wtedy naturalne ruchy ducha, ruchy działających, niezależnie od naszej opinii porządków (tzw. porządków miłości), które obserwujemy w Ustawieniach mogą pomóc Ci się z nim połączyć.

Jeśli chcesz się wywyższyć nad innych, szczególnie ponad tych, którzy byli w systemie wcześniej od Ciebie
(np. rodziców – w rodzinie, szefa lub właściciela – w firmie, w której pracujesz),

ruchy Ustawień sprowadzą Cię do pozycji dziecka i będą szlifowały pokorę, zmniejszając Cię aż rozpoznasz oryginalne, naturalne położenia, które zawierają harmonię.Zgodnie z tymi, harmonijnymi porządkami ci, którzy byli wcześniej są więksi, posiadają własną siłę i godność.

Dla Ciebie mogą stanowić podporę. Ale Ty dla nich nie – patrząc z perspektywy tzw. porządków miłości (porządek pierwszeństwa).

Ty możesz stać się wsparciem dla własnych dzieci, lub w zawodzie – dla innych osób.

Irmina WronaTo oraz inne pokrewne zagadnienia obszernie tłumaczymy w kursie rozwoju osobistego: „Czym jest Sukces & Jak się do Niego Dostać?”

Zapraszamy do wspólnej podróży!CZYM JEST SUKCES & JAK SIĘ DO NIEGO DOSTAĆ?
– Jedyny taki kurs na rynku ❣Zapraszamy Cię w magiczną podróż, do miejsc i sytuacji w których pragniesz być.

Wiedza, którą otrzymasz jest wiedzą tajemną.

Uczymy się od najlepszych specjalistów na świecie, od nauczycieli z różnych kontynentów; od mistrzów, których respektujemy i których wybieramy na drodze restrykcyjnej selekcji.

Jesteśmy przede wszystkim praktykami, a znaczna część informacji, którymi się z Tobą dzielimy pochodzi z naszego własnego doświadczenia, z tym z doświadczenia z wieloletniej (obecnie 9 rok) pracy dla klientów biznesowych i indywidualnych.WIĘCEJ O MNIE – IRMINA: https://spaceluminous.com/o-mnie/

WIĘCEJ INFORMACJI O KURSIE SUKCES: https://spaceluminous.com/sukces/KONSULTACJE & SESJE DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I BIZNESOWYCH:

Zapraszam również na konsultacje osobiste i dla biznesu, dostępne są w języku polskim i angielskim.Pracuję różnymi metodami, w oparciu o m. in.

✅Ustawienia Systemowe (certyfikat oficjalnej, głównej szkoły Berta Hellingera Szkoła Cichych Ustawień Gerhard Walper),

✅naukę astrologii (studia w Moskiewska Akademia Astrologii, po 5 latach studiów),

✅wiedzę feng shui (Yap Cheng Hai Academy, po kursie zaawansowanym),

✅informacje z Kronik Akaszy (w przekazie od Gabrielle Orr),

✅wzorce coex i matryce okołoporodowe psychologii transpersonalnej (w ujęciu Stanislava Grofa),

✅terapię traumy (różne systemy, w tym Ustawienia intencji w modelu Franza Rupperta i inne),

& Więcej.Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online i przez telefon.

Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie, Katowicach i Łodzi, okazjonalnie też w innych miastach w Polsce i poza.

ZAPISY:

+48 576 877 236 Irmina
https://spaceluminous.com/sklep/#ustawieniahellingerowskie #kronikiakaszy #koniunkcjasłońcazuranem #słońcewbyku #znakizodiaku #ustawienia #rodzinne #biznesowe #biznesoweinspiracje #astrologiafinansowa #biznesoweinspiracje #inspirującecytaty #dlabiznesu #dlafirm #firmawpolsce #sukces

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *