Zodiakalny znak Raka & Dom naszego serca

ZODIAKALNY ZNAK RAKA & DOM NASZEGO SERCA ☾ ♋︎

Zodiakalny znak Raka (21.VI-22.VII) jest związany z naszym domem. Domem w znaczeniu duchowym i uczuciowym, a więc z miejscem gdzie jest przytulnie i bezpiecznie; gdzie jesteśmy kochani, i gdzie jest nasza rodzina.

Chociaż „miejsce” może wskazywać na fizyczną przestrzeń, nie chodzi tutaj o dom jako budynek, ale raczej o dom w znaczeniu ogniska rodzinnego.

Znak Raka, podobnie jak jego władca Księżyc, jest związany z naszym dzieciństwem. Ich położenie i aspekty w horoskopie, ukazują jak wyglądało nasze dzieciństwo i nasza relacja z mamą. Pokazują one również kondycję naszego wewnętrznego dziecka.

W zależności od tego, w których przestrzeniach naszego kosmogramu (czyli wykresu urodzenia) znak Raka i jego władca Księżyc są położone, oddziałują one na wybrane sfery naszego życia szczególnie mocno.

Na przykład położenie znaku Raka w 10 domu horoskopowym (sektorze kariery zawodowej) może pokazywać, że szczytem kariery, patrząc z perspektywy tej osoby, będzie posiadanie własnej rodziny i dziecka/dzieci.

Zależnie od położenia i kondycji Księżyca (władcy 10 domu) możliwość osiągnięcia sukcesu, w tej przestrzeni życia, może być dla niej dostępna, trudna, lub nawet poza zasięgiem.

Każdy człowiek posiada w swoim wykresie urodzenia wpływy znaku Raka, i dla każdego z nas są one zaznaczone i aktywne – w takim lub innym stopniu.

Bez względu na to, czy jesteśmy zodiakalnym Strzelcem, Koziorożcem czy Wagą itd.; czy mamy jakieś planety położone w znaku Raka, czy nie; – zawsze posiadamy w swojej konstrukcji energetycznej ten znak i działa on dla nas w określony sposób.

To w jaki sposób, i w których sferach naszego życia działa ten znak, jesteśmy w stanie odczytać z kosmogramu; czyli obrazu nieba, – takiego, jaki można (było) zobaczyć, w momencie narodzin człowieka, patrząc z miejsca, w którym one nastąpiły.

Każda osoba zawiera w sobie wszystkie 12 znaków, wszystkie gwiazdy i planety, i wszystkie elementy nieba.

Irmina Wrona

Serdecznie zapraszam na konsultacje i szkolenia,

jeżeli potrzebujesz mojego skupienia się na Twoim temacie dłużej, poświęcenia mu czasu i rozpracowania go ❣️

https://spaceluminous.com/kategoria-produktu/sesje/

Zapraszam Cię również na mój nowy kurs „Jakości Księżyca, astrologicznego znaku Raka i czwartego domu”, który będzie dostępny już wkrótce w przedsprzedaży.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wpływu Księżyca na Twoje życie, nauczyć się przygotowywać kosmogram dla siebie i dla innych osób, zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę z zakresu astrologii – ten program jest dla Ciebie.

Więcej informacji wkrótce na mojej stronie www i w mediach ღღღ

WIĘCEJ O MNIE – IRMINA: https://spaceluminous.com/o-mnie/

WIĘCEJ INFORMACJI O KURSIE SUKCES: https://spaceluminous.com/sukces/

MAILING: Żeby dołączyć do listy mailingowej, wyślij email o treści LISTA, na adres: directionfuture.media@gmail

KONSULTACJE & SESJE DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I BIZNESOWYCH:

Zapraszam na konsultacje osobiste i dla biznesu, dostępne są w języku polskim i angielskim.

Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online i przez telefon.

Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie, Katowicach i Łodzi, okazjonalnie też w innych miastach w Polsce i poza.

ZAPISY:

+48 576 877 236 Irmina
https://spaceluminous.com/sklep/

#znakizodiaku #konsultacjaastrologiczna #konsultacje #zodiakara #ustawienia #ustawieniasystemowe #kronikaakaszy #kursyonline #nówwraku #pełniawkoziorożcu #podświadomość #dzieciństwo #początek #pełniaksiężyca #naukaastrologii #szkolenia #konsultacja #horoskopurodzeniowy #kosmogram #wewnątrznedziecko #rodzina #relacjerodzinne #terapiarodzin #terapiatraumy #uzdrowienie #dom #domoweinspiracje #ustawieniahellingerowskie

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *