Jak relacja z ojcem wpływa na dorosłe życie?

JAK RELACJA Z OJCEM WPŁYWA NA DOROSŁE ŻYCIE?Kondycja naszej relacji z ojcem wpływa na wiele aspektów i sfer dorosłego życia.

Ojciec jest pierwowzorem autorytetu. W dorosłym życiu postrzegamy osoby, które mają pozycję, podświadomie porównując je do, i szukając w nich naszego ojca.

Relacje z szefem w firmie, z profesorem na uczelni, i innymi figurami na wysokiej pozycji, szczególnie męskimi figurami, mogą układać się dla nas mniej lub bardziej harmonijnie, w zależności od tego, jaka jest nasza relacja z ojcem i nasza postawa wobec niego.Więź z ojcem wpływa na to, jak bardzo jesteśmy podłączeni do życia.

Nasza siła życiowa, zdrowie, płodność – seksualna i w życiu, np. w tworzeniu projektów itp.; zdolność by piąć się po szczeblach kariery, umiejętność odnalezienia się w strukturze i w hierarchii społecznej, jak również umiejętność bezpiecznego poruszania się po świecie, zawierają w sobie osobę naszego ojca i naszej relacji z nim.

Podobnie, nasz związek z ojcem wpływa na nasze związki z innymi osobami, w tym na relację partnerską i zdolność do tworzenia rodziny, a także na umiejętność jej utrzymania i prosperowania.

Irmina WronaJeżeli temat ojca jest dla Ciebie ważny & wymaga uzdrowienia:

Twoja relacja z tatą,
relacja pomiędzy Twoimi dziećmi i ich tatą,
Twoja rola bycia ojcem w rodzinie,

zapraszam na konsultacje i sesje indywidualne, podczas których będziesz mógł(a) przepracować trudne wzorce i przywrócić właściwy porządek w swoim życiu i w rodzinie.Zapraszam Cię również na specjalny webinar, poświęcony tematowi ojca:

ARCHETYP OJCA:

https://spaceluminous.com/produkt/webinar-%e2%88%9e-archetyp-ojca-kim-jest-ojciec-w-zyciu-czlowieka-i-w-zyciu-rodziny/

Link w bio, zakładka SKLEP

Kim jest ojciec – w życiu człowieka, i w życiu rodziny?

Nasz biologiczny ojciec i nasz archetyp ojca:

Jak mają się one do siebie?
W których punktach się stykają, a gdzie są rozłączone?Wielowymiarowe spojrzenie na figurę ojca oraz jego rolę w naszym życiu.

W programie znajdziesz również klucze do uzdrowienia relacji z tatą, informacje na temat przyczyn zaburzeń w tej relacji, oraz wiele innych, wartościowych informacji.

Program bazuje na własnej praktyce z klientami w temacie ich relacji z tatą i relacji w rodzinie.

Zawiera też wiedzę z zakresu ustawień systemowych, elementy nauki astrologii, oraz wskazówki z Kronik Akaszy.

Prowadzenie: IrminaSerdecznie zapraszam na konsultacje i szkolenia,

jeżeli potrzebujesz mojego skupienia się na Twoim temacie dłużej, poświęcenia mu czasu i rozpracowania go ❣️

https://spaceluminous.com/kategoria-produktu/sesje/WIĘCEJ O MNIE – IRMINA: https://spaceluminous.com/o-mnie/

WIĘCEJ INFORMACJI O KURSIE SUKCES: https://spaceluminous.com/sukces/

MAILING: Żeby dołączyć do listy mailingowej, wyślij email o treści LISTA, na adres: directionfuture.media@gmailKONSULTACJE & SESJE DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I BIZNESOWYCH:

Zapraszam na konsultacje osobiste i dla biznesu, dostępne są w języku polskim i angielskim.

Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online i przez telefon.

Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie, Katowicach i Łodzi, okazjonalnie też w innych miastach w Polsce i poza.

ZAPISY:

+48 576 877 236 Irmina
https://spaceluminous.com/sklep/

#dzienojca #dzieńojca #dzieńojca2023 #23czerwca #słońce #ojciec #ustawieniasystemowe #ustawieniarodzinne #relacjaztatą #relacjazojcem #dda #rodzinazodzysku #spotkaniepolatach #rodzicembyć #rodzice #tata #syniojciec #ojciecisyn #ojciecicórka #córeczkatatusia #relacje #rodzinne #instarodzice #instadzieci #rodzina #drzeworodowe #rozwojosobisty #tuiteraz #swiadomość #życie

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *