Czas w astrologii- John Frawley

ASTROLOGIA & CZAS – John FrawleyCzas w swojej naturze jest zróżnicowany.

Rozumienie natury chwili daje nam wgląd w to, co w danej chwili się dzieje, lub w konsekwencje tego, co się stało, albo w to, co w danej chwili się zdarzy.

To, co zostaje wykonane we właściwym sobie czasie, dobrze się rozwija, a co w czasie niewłaściwym, nie rozwija się,

a jest to równie pewne jak to, że ziarno zasiane w żyznej glebie rozwinie się, zaś zasiane w jałowej ziemi obumrze.To, co nie jest dziełem człowieka, wydarzy się po prostu wtedy, kiedy się wydarzy, jak to drzewo,  które „na miejscu, gdzie upadnie, tam leży.”

Wielu współczesnych naukowców oddaje się głębokim studiom nad zmianami w naturze miejsca; astrologia to tradycyjna nauka, która poświęca się dokładnym badaniom zmian w naturze czasu.

Niełatwo dostrzec owe zmiany w jakości czasu, gdyż nie widzimy czasu: widzimy tylko jego skutki.Łatwo dostrzegamy naturę miejsca i możemy działać stosownie do tego: nie siejemy ziarna a betonowym pustkowiu.

Jedynym sposobem, w jaki możemy zobaczyć czas, jest obserwowanie rzeczy, które regularnie zmieniają się z upływem czasu, jak wskazówki zegara czy pozycje planet.

Nauka astrologii jest tym, co umożliwia zrozumienie owych zmian w czasie i odpowiednie kształtowanie działań.  Zapraszam na konsultacje astrologiczne oraz na inne sesje i szkolenia,

jeżeli potrzebujesz mojego skupienia się na Twoim temacie dłużej, poświęcenia mu czasu i rozpracowania go:

https://spaceluminous.com/kategoria-produktu/sesje/WIĘCEJ O MNIE – IRMINA: https://spaceluminous.com/o-mnie/

WIĘCEJ INFORMACJI O KURSIE SUKCES: https://spaceluminous.com/sukces/

MAILING: Żeby dołączyć do listy mailingowej, wyślij email o treści LISTA, na adres: directionfuture.media@gmailKONSULTACJE & SESJE DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I BIZNESOWYCH:

Zapraszam na konsultacje osobiste i dla biznesu, dostępne są w języku polskim i angielskim.

Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online i przez telefon.

Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie, Katowicach i Łodzi, okazjonalnie też w innych miastach w Polsce i poza.

ZAPISY:

+48 576 877 236 Irmina
https://spaceluminous.com/sklep/#konsultacjeastrologiczne #astrologia #dobryastrolog #astrologiarzeczywista #czas #czymjestczas #planety #gwiazdy #światła #znakizodiaku #czasiprzestrzeń #zodiakara #rozwójosobisty #rozwojduchowy #rozwójświadomości #astrologiaelekcyjna #wybórdaty #wydarzenia #zakładaniefirmy #ślub #dataurodzenia #horoskopnatalny #horoskop #urodzeniowy #narodzinygwiazdy #potencjał #kimjesteś #astrolog #dlabiznesu #astrologiafinansowa #astrologiamedyczna #astrologiapartnerska

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *