Księżyc, czyli Słońce nocy

KSIĘŻYC & NASZA PODŚWIADOMOŚĆ

Księżyc rozjaśnia rzeczywistość w nocy, dając inne wrażenie niż blask Słońca. Światło księżycowe jest o wiele delikatniejsze. Ponieważ światło Księżyca mocniej wydobywa kontury i kształty zjawisk z ciemności – powstaje efekt iluzoryczności.

W wyniku tego, możemy widzieć dane rzeczy mniej wyraźnie. I możemy inaczej, bardziej podświadomie reagować na to, co „wyłania” się z ciemności; – bo to nam coś przypomina, plus nie widzimy tego od razu tak wyraźnie.

Przez to istnieje ryzyko błędnego postrzegania rzeczy. To powoduje efekt pewnego pogubienia i niepewności, z powodu złudzeń: wizualnych i naszych wschodzących, podświadomych lęków w połączeniu.

W nocy, gdy zjawiska oświetlone są światłem Księżyca i świat znajduje się w domenie cienia, mówimy o efekcie iluzji i potencjalnie różnej interpretacji zjawisk; różnej m. in. w znaczeniu bardziej wielowymiarowej interpretacji.

Gdy zjawiska są oświetlone światłem Słońca i doświadczamy ich w porze dnia – postrzegamy je bardziej jednolicie. Widzimy je jako to, czym są; albo przynajmniej zgodnie z etykietą, którą na co dzień im nadajemy.

Po prostu światło Słońca jest wyraziste i mocne, i pozwala nam widzieć rzeczy jako te, i jako takie czym są, i postrzegać je wyraźnie.

Dalej, i co jest kluczowe, światło Słońca pochodzi OD Słońca. Możemy więc powiedzieć, że światło dzienne jest oryginalne, własne. Słońce jest gwiazdą, która płonie i lśni własnym światłem.

W kontraście do tego, Księżyc nie posiada własnego światła. Jedynie odbija on światło, które pada na niego od Słońca.

Dlatego właśnie światło Księżyca jest subtelne w porównaniu do słonecznego.

Kiedy obserwujemy zjawiska z perspektywy księżycowej – nie postrzegamy ich na pierwszym miejscu jako, to czym są one w swojej istocie;
ale jako to, czym one się dla nas jawią, czym wydają się one być, co przypominają, co budzą one w nas (w naszej podświadomości).

Dlatego właśnie, kiedy mówimy o Księżycu, jego energii i jakościach, mówimy o odbiciach, refleksjach i rekcjach.

Położenie i kondycja Księżyca w horoskopie urodzeniowym, czyli w obrazie nieba z momentu naszych narodzin, pokazuje w jaki sposób reagujemy na świat, na co reagujemy szczególnie mocno, np. na które sfery życia, i jaki jest nasz „automatyczny”, podświadomy wzorzec reagowania na rzeczy – w kontaktach z innymi ludźmi i wybranymi sytuacjami, w codziennym życiu.

Irmina Wrona

Jeżeli chcesz zgłębić tajniki Księżyca,

zapraszam Cię na specjalny kurs, w całości poświęcony tej tematyce:

WIĘCEJ O MNIE – IRMINA: https://spaceluminous.com/o-mnie/

WIĘCEJ INFORMACJI O KURSIE SUKCES: https://spaceluminous.com/sukces/

MAILING: Żeby dołączyć do listy mailingowej, wyślij email o treści LISTA, na adres: directionfuture.media@gmail

KONSULTACJE:

Zapraszam również na konsultacje osobiste i dla biznesu.

Wszystkie sesje dostępne są na bieżąco online i przez telefon, w języku polskim i angielskim.

Istnieje możliwość zorganizowania spotkania na żywo w Krakowie, Katowicach i Łodzi, okazjonalnie też w innych miastach w Polsce i poza.

ZAPISY:

+48 576 877 236 Irmina
https://spaceluminous.com/sklep/

ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ ฅ/ᐠ. ̫ .ᐟ\ฅ

#księżyc #światło #słońce #światłonocy #słońcenocy #jakościksiężyca #kursastrologii #aukaastrologii #konsultacje #astrologiczne #konsultacjeastrologiczne #astrolog #podświadomość #reakcje #refleksje #iluzja #subtelność #kobiecość #horoskopurodzeniowy #horoskopnatalny #obraznieba #gwiazdy

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *